Ar labai pavojingas buteliuko"kariesas"

11. May, 05:15

sveikos maytes turim tokia bedele kad mano mazyliai neseniai pastebejau kad genda priekiniai dantukai ir ji labai megsta daug gerti ir tureti sosky tai as supratau kad cia yra buteliuko"kariesas"norejau suzinoti ar tai labai pavojinga dantu liga siuo metu nesam lietuvoje ir grysim tik po 2sav ar tai pabloget gali ka patartumet daryt jus?ar kam taip buvo nutikia?aciu uz jusu nuomone..;)

16. Jun 2010, 09:17

na pas mano sese taip yra mazaja tai kazi ar gal buti genai ir manajai dukrytei?

15. Jun 2010, 17:08

tai vat kad ir as su daktare savo kalbejau sake kad genai dar priklauso o pas mano sese irgi buvo dantuku beda bet kai nuolatinei isdygo buvo sveiki😀 tai ka zinau...

15. Jun 2010, 13:39

mamytes nieko nedaro tiems dantukams mano sese buvo kaune pas stomotologa sako lauk reik kol iskris o jai kas keisis kreiptis na nezinau kokia pas jus situacija yra,na juk nesunku nueiti pasikonsultuoti pas ja..

15. Jun 2010, 12:53

simpatykeee, patarimas, jai matai kad genda dantukai butinai nuvesk pas stomotologa, ten daktares su vaiakis labai geros, jos moka su jais labai graziai elgtis. pamatysi. kiek pades nezinau, bet bent jau gausi konsultacija kaip toliau elgtis, pagalvok, jai nieko nesiimsi, kokie dantukai bus negrazus, ir atsakysi vaikui, kai paauges paklaus, mama, kodel mano dantukai ne kaip visu vaiku, kas kaltas del to?????

15. Jun 2010, 12:14

oj mano mazui kaip genda dantukai net baisu ☹ ir dar toki maza baisu pas dantistus vesti nes paskui gali visu baltu chalatu bijoti☹

14. Jun 2010, 21:38

Ten pasakojo, kad dygstant dantukams neduoti gerti arbateliu, saldintu nakti, tik vandenuka, ir paminejo, jai vaiko dantukas trupa, svarbu kad jis nenueitu iki saknu, nes tada gali pazeisti nuolatinius dantukus.

14. Jun 2010, 12:00

na kad as nemaciau tos laideles turejau isvykti,gal galetum pasakyti ka ten sake bent trumpam?

13. Jun 2010, 22:10

emilijosmamyte, pries dvi savaites jai neklystu rode mamyciuklubas laidele apie dantukus, butent apie trupancius.

13. Jun 2010, 17:00

na jai daba jau kaip maciau yeje y dantuku emaly na mano sese kai buvo pas dantiste nieko nedaro jiems tipo laukti kol iskris

09. Jun 2010, 11:57

as manau kad kaltos arbateles, vandenukas dar niekam nepakenke. Svarbu kad tas kariesas nenueitu iki dantuku saknuku, tada tai jau buu rimta problemele nes pazeistu nuolatinius vaiko dantukus.

08. Jun 2010, 22:30

nu zinok visai mazai kad gauna ji labai daug gerdavo arbateles gal ji sugadino dantukus

08. Jun 2010, 16:14

gal daug gelezies gauna vaikutis,jis labai "eda"mazyliu dantukus?

08. Jun 2010, 16:12

na as jau ir duodu vandeny sendia buvom pas daktare seimos tai nieko nesake man del tu dantuku kad eit pas stomotologa gal tur jie iskristi ar kaip net nezinau

02. Jun 2010, 23:54

mamytes, buteliuku kariesas atsiranda ne kike nuo buteliuku, bet del saldaus skyscio jame, ir ypac nakti. Tai pienas, sultys, saldintos arbateles. Atsiradus pirmiesiems dantukams, mazyliams butinai einant miegoti reikia isvalyti dantukus ir neduoti saldziuju gerimu po to, kadangi nakti jiems miegant mazai issiskiria ju burnytese seiliu ir nepasalina ^^saldziu gerimu^^ todel jai jau mazylis geria nakti duoti tik vandeneli.

01. Jun 2010, 10:26

mums tas pats, soninis dantukas iki smegeneliu nutrupejes, kitoj pusej soninis irgi jau ipusejes, o priekiniai nuo virsaus aptrupe bet vis dar laikos, arbatu nebeduodu, piena geriam is buteliuko, ir taip jei atsigert nori vandenuka duodu

01. Jun 2010, 10:21

na mes grieztai buteliuko atsisakem nuo metuku..ismeciau ir viskas..jokiu problemu.

25. May 2010, 15:10

sveikute,pas mus beda tokia pati. dukrai 2 metukai.jau priekiniu dantuku po puse nebeturi.istrupejo. dar iki siol taip pat daug geria, nes zindugo nebenorejo nuo 4 menesiu,bet uztai buteliuko nepaleidzia. gydytoja patare nebeduot saldziu arbatu ir t.t. ir priziuret likusius dantukus. o kai jau prisileis tai apsilankyti pas stomotologa.

11. May 2010, 17:15

sveikos maytes turim tokia bedele kad mano mazyliai neseniai pastebejau kad genda priekiniai dantukai ir ji labai megsta daug gerti ir tureti sosky tai as supratau kad cia yra buteliuko"kariesas"norejau suzinoti ar tai labai pavojinga dantu liga siuo metu nesam lietuvoje ir grysim tik po 2sav ar tai pabloget gali ka patartumet daryt jus?ar kam taip buvo nutikia?aciu uz jusu nuomone..😉