Ar tikrai visada vyrai būna kalti?

05. Dec, 03:51

ar tikrai visada vyrai buna kalti..del moteru skausmo ir kad lieka vienisos? sugalvojome tema su keliomis mamomis sededamos ir kava gerdamos nutarem padiskotuoti ta temike;)

15. Jul 2012, 10:26

as sia tema galiu pasakyt tik tiek- Mielosios mylekit SAVE, visu pirma mylekit tik save,o tik paskui vyra, nesakau kad turit galvoti tik apie nauda sau,jokiu budu ne. tiesiog kai mylesit save,vertinsit savo jausmus, suprasit kad joks vyras nera vertas jusu asaru ir jokio pabegusio ar negero vyro,nejaudins tai,kad jus verkiat,kad kaltinat save, o nuo skirybu niekas neisgelbes jei apie jas jau pradeta galvoti ir pradeta eiti link ju, jas galima tik atideti velesniam laikui,todel neverta laikytis isikibus to kas skausida jus ir vaikucius. lengviausia yra pasiduoti ir nuleidus rankas verkti, bet is tikruju reikia eiti toliau iskelta galva ir neziurint atgal. 😀

15. Jul 2012, 00:05

esu perskaiciusi idomia knyga
"Vyrai kile is- marso,moterys is -Veneros" labai graziai aprasyta apie moters ir vyro santykius.patariu.

26. Apr 2012, 21:17

uj mamytes atradau netycia sia temuke ir ziuriu kai kurios cia beraštes ...suprantu PSICHOLOGE ,kad jus visiškai nesuprantat apie ka eina kalba Lietuva nevienintele salis kur vyrai palieka moteris...ir jus nemokat dirbt savo darbo...

26. Apr 2012, 21:03

Ei busima psichologe Ausriuk 239...Kiek pamenu tu net vidurines nepabaigei,o se tau ir psichologe...Beje pirma pasiziurek i savo darza,o paskui apie kitu problemas diskutuok...O del temos...Kalti yra abu...100%

08. Jan 2012, 22:34

na va ir gerai😀

08. Jan 2012, 19:43

kad jis negerbia visu moteru tai tiesa... neisejau nes mylejau ir seip bijojau likt viena su vaiku 😀 dabar tai jau viskas gerai 😀

08. Jan 2012, 19:21

zinai kajuk visokiu vyru yra tokio tipazo kaip rasei net minet neverta o ir moteris nekalta jei vyras nejaucia pagarbos apskritai moters giminei.galbut kaltes yra nebent tame kad kentejai ir nesiryzai pirma iseit.bet cia vel pagal situacija reikia ziuret gal mylejai gal vis tikejais kaip sakoma naiviai.bet dabar manau viskas susitvarkys😀

08. Jan 2012, 13:31

Sveikos, na nezinau kaip ten su tuo "kalti abu"... Mane ir mano vaika vyras isvijo is namu be pinigu ir zinodamas kad neturim kur eiti. Nezinau kas del to kaltas istikruju, vaiko jis norejo ir lauke bet kai jis gime prasidejo problemos, jis sakydavo jog jam nebepatinka myletis su manim del to kildavo daug problemu del visko kas buvo susije su manim, vaiku ir namais jis niekada nesirupino, neturejo laiko nes zaide travina, sedejo prie kompo tiek diena tiek nakti. tas kad jam nepatinka su manim myletis mane labai skaudino, as buvau pas gydytoja bet ji pasake jog po gimdymo ten pasikeicia ir cia normalu, vyras turejo savo nuomone jog tai del tamponu naudojimo ir tai ka sakiau as jam buvo neidomu ir jis nesiklause manes nes jam kompromisai neegzistuoja, kol viena dioena su vaiku isvijo is namu, nuo oficialiu skyrybu vaiku visiskai nesidomi. menesiui laiko nepraejus nuo mano isejimo is namu jis jau turejo kita drauge... Jauciu del visko buvau kalta tik as nes iki nestumo is jo puses pagarbos man niekda nebuvo na tik draugystes pradzioje o paskui viskas keitesi, jis mane vadindavo visokiais zodziais net ir prie svetimu zmoniu. kai namie gerdavo su draugais esu goirdejus kai mane vadindavo kibiru cia del to kad pas amne ten kazkas pasikeite po gimdymo... tada kai jis mane isvijo is namu man buvo labai sunku, as neturejau vietos, bet kai viska susitvarkiau, pradejau gyvenima be vyro supratau kad man dabar yra daug geriau nors del vaiko skaudu nes tecio neturi, gal ir esu pati kalta del visko nes leidausi kad jis taip elgtusi su manim, as esu tokio charakterio kad visada patyliu nors man del to ir yra blogiau, norejau ramybes santykiuose ir visada nusileisdavau jam kol jis nepradejo manes trypti bet del nieko nesigailiu nes turiu vaika, tai ko mano vyras niekada netures.

12. Dec 2011, 09:59

ausriukas239 teisingai sakai ,ir daug cia teisingu minciu perskaiciau,as ir manau kad reikia santykiuose ne vien sekso meiles bet ir pokalbiu apie tai ,deja tikrai ne visi vyrai girdi ka sneki,o ir moterys kai ju negirdi kartais ausis uzsidengia. su vaiko teciu su kuriuo isiskyriau buvau pazystama ir draugavom 5 metus ir pastojau,mes apie tai ir buvom kalbeje kad norim ir kai tai nutiks lauksim bet kai jau pranesiau fakta kad laukiuosi pasake ne ne nedabar.kaip tada toki vyra vadint kai sake noriu pasiruoses mylesiu,paskui jau nebenori nereikia,kai gimsta leliukas ai lankysiu kartais,po to isivesiu ir atimsiu,o dar veliau pareiskia cia ne mano vaikas.nors vaikui jau 5metai ir tuos 5metus buvo jo .

11. Dec 2011, 00:03

sveikos as kystelsiu nosi i jusu temuke, tiesa tame kad pradiza visu santykiu buna labai graziu jausmu protrukis,su laiku viskas virsta po mazu monotonija,tik tikrai norintys ta kibirkstele islaikyt moka vienas kita zaveti ir iki gilios senatves.Bet jau taip sutvertas pasaulis kad moteris ji gyvena akimis sirdimi,o vyrai jie sutverti kitiem tikslam,ir toli grazu nevisi jie islaikyti ta pirmyksti zavesi,labai greit atranda merginoje (mama) kuri visuomet su viskuo pati susitvarko,is tu zaviu vyruku tampa televizoriu ziuretojai,kompiuteristai ar dar blogiau cerkuciu linksmybiu myletoju.Ir tada prasideda kitu santykiu pradzia didziosios monotonijos,ne patys nepajuntam kaip pradeda viskas po truputi erzinti.Ce jau reiket apsidairyt abiem pusem ir jau aiskintis santykiu tvirtuma,bet moterys dazniausia jau buna prisirise prie tokiu nekokiu santykiu,ir nebeisdrysta ko nors keisti.Jai dar retsykeis kartu iseinam kur kartu i kina ar i kavine,tai jau atrodo kad nesi pamirsta,paskui planuoti ar neplanuoti vaikuciau,va ce ir ta musu stiprioji lytis ir nevisada taip stiprei atlaiko.Vaiko gimimas naujas gyvenimo etapas,moteris pasikeicia pasidaro nervingesnes ir nevisiem vyrukam tai atlaikyt,tas kuris is tikro nori grazios seimos lieka,o tas kuris nori gyvent laisvas ir isskrenda kaip vejas.O mes moterys visuomet tikimes seimynines santarves.Ir nevisad teisingai apskaiciuojam savo jegas.Tiesa ta kad nera vieno kalto,bet ir tiesa ta kad kokios puses klausysi ten rasi neteisiu,viskas suprantama,bet esme ta kad ir kokios mes butume bambancios,gal net savaip kvailos bet 40% moteru vaikus pacios augina ir isleidzia i gyvenima,o tik 5% vienisu vyru augina patys vaikus,25% vyru lieka bendrauti su cerkute,like gyvena seimoje ir neaiskus procentas tu seimu ar jie istiesu laimingi ???

05. Dec 2011, 18:56

Kodėl vyrai palieka moteris? Klausimas, senas kaip pasaulis, kamuoja dailiąją lytį ir neduoda ramiai sudėti bluosto. Atrodė, viskas buvo geriau nei gerai, tačiau… Jis mane paliko! Dažnai moteriai būna šokas vien nuo minties, kad ją gali tiesiog mesti. Ji negali patikėti, kad tas, kuris buvo pats puikiausias, šitaip padarė... Tačiau negalima pulti kaltinti stipriąją lytį kietaširdiškumu ir galutinai nurašyti. Juk vyrai tikrai be priežasties taip nesielgia.

Vyras signalus moteriai, kad ji jam pradeda nusibosti, pradeda siųsti kur kas anksčiau, nei paskelbia ultimatumą. Ir moteris, kuri nors šiek tiek išmano vyrų psichologiją, tai iškart pastebi. Vyras gali netiesiogiai parodyti, kad jam pabodo monotoniškas bendravimas, santykių rutina. Moteriai tereikėtų laiku „sugauti" tuos vyro siunčiamus signalus ir tinkamai į juos reaguoti. Savo šaltumą vyrai išreiškia ne tokiu nuoširdžiu bendravimu, dėmesio stoka. Ir moterys tai iškart pastebi, nes yra jautresnės. „Kas jam nutiko? Kur ta aistra ir polėkis, kuriuo džiaugėmės abu? Kodėl jis toks apatiškas, nors anksčiau ėjo iš proto dėl manęs?" Moteris negali susitaikyti su mintimi, kad vyras nėra toks jausmingas ir romantiškas, kaip kadaise. Jai sunku suvokti, kad laikas dulkėmis apneša net stipriausius santykius, kuriems ugnelės. Kad prigesęs aistros židinys vėl suliepsnotų, vyras turėtų pastebėti moters žavesį, naują rūbą, papuošalą. Juk vyrai myli akimis, o moterys — ausimis. Ir ši taisyklė, papildyta „į širdį — per skrandį", turėtų tapti receptu, padėsiančiu atgaivinti pašlijusius santykius. Tačiau kartais būna ir kitų priežasčių, dėl kurių vyrai tampa ne tokie aktyvūs. Tai gali būti rūpesčiai darbe, slepiama liga, o gal — kita moteris. Visais šiais atvejais vyras neskirs tiek dėmesio savo anksčiau mylėtai moteriai. Ir tokiu atveju nereikėtų pradėti panikuoti. Tiesiog ramiai priimti tą faktą, kad rūpesčiai nesvetimi ir jos džentelmenui. Ir, žinoma, padėti juos išspręsti. Tai padėtų išsaugoti ir santykius, ir mylimą žmogų.

Taigi belieka pasakyti, kad tiek vyrai, tiek moterys dažnai klysta, ir reikia būti atlaidesnėms abiems pusėms. Atlaidesnėms ir pastabesnėms — taip būtų užkirstas kelias neištikimybei ir tarpusavio santykių rutinai. Dažniau įsiklausykite, ką sako Jūsų antroji pusė, ir jis tikrai nelėks ieškoti nuotykių. Nuoširdus tarpusavio bendravimas gali padėti išspręsti daugelį problemų.

05. Dec 2011, 18:38

tai va kad kai meile per akis liejasi, ir viska nupiese man paciom graziausiom spalvom taip ir buvau isimylejus iki ausu 😀 dabar kai pagalvoju tai buvau visiskai kvaisa, o tada man jis atrode visas pasaulis 😀

05. Dec 2011, 17:37

na as ir nesakiau kategoriskai,tiesiog neparasiau zodzio daugumatad turejo but taip dauguma vyru nepalieka planuoto vaikucio 😀

liuks liuks 05. Dec 2011, 17:37

O siaip vaikai isvis cia ne prie ko,nes viskas priklauso nuo paciu santykiu ir nesvarbu yra vaiku ar ne,nes skiriasi ne tik tie kur vaiku turi,bet ir tie kurie ju neturi.Gyvent del vaiku,tai butu dar blogiau,nei issiskirt.

05. Dec 2011, 17:34

liuks tai patikek kiek tokiu atveju yra lietuvoje?taipat kaip vaikai gimdo vaikus,atejo koks bx paciulbejo grazei t.t o ta patikejo ir sugula o paskui vaikas gimsta augina viena,o yra ir tokiu kur tiesiog pasigimdo vaikus ir vaiku santazuoja vyrus esu busima pcihologe tenka ir dabar bendrauti su porom ir seima visose seimose ir porose yra vienas minusas jiedu nesikalba tarpusavyje moteris vyrui netasiskleidzia o vyras jai taipat gaunasi nepasitikejima vienu kitu,atejusios seimos susodinti kartu neimanoma nes toks haosas gaunasi tai tenka kalbeti po viena.

05. Dec 2011, 17:34

liuks tau pritariu jei nenori vaiko tai ir nepastosi, juk dabar yra daug apsisaugojimo priemoniu, nebent musu mamytes yra labai naivios ir jokiu priemoniu nenaudoja😉

05. Dec 2011, 17:33

simulyte o as zinau atveji, kai paliko ir planuota, laukta ir jau pilvely myleta vaikeli, vat nestumo gale susisuko galva ir isleke pas kita, taip kap nesakyk kategoriskai kad nei vienas vyras planuoto vaiko nepaliks 😀

liuks liuks 05. Dec 2011, 17:29

O siaip neakmens amzius,jei nenoresi pastot nuo tam tikro vyro,tai visada galima saugotis nuo nestumo.

05. Dec 2011, 17:26

liuks apie tai ir kalbejau,kad planuoto vaiko nej vienas vyras nepaliks, o netyciukai daznai buna slaptas moters ar vyro planuotas vaikutis,kurio tikslas priristi antra puse kad visada butu kartu,bet va nevisada vyras pasiduoda ir nevisada sutinka savo gyvenima paskirti nelaimingai santuokai,o tada jis ir tampa gyvuliu ir visokiu kitokiu. 😀 aisku buna ir buozgalviu kurie moteriai uztaiso vaika mat tikis gyvent kartu,bet gimus vaikui ima ir sprunka i krumus,tokiu atveju jau lieka tik prisiteist alementus ir augint vaikuti 😀

05. Dec 2011, 17:26

giedra nu as tokiu vyru buciau nepasitikejusi ir neskubejusi pastoti,tai jug bendraujat matai ir pazina ji kaskiek,mudu vaika planavom kai man 18m buvo labai kalbejom apie tai ir nutarem kad norime ir turime,o pradejau sujuo draugauti ir gyventi dar jauna.😀 vyras isona visada nueis bet jis nueis tada kai negauna is savo antros puses kasko ko randa pas kita.moteru klaida ta kad nesisaugo nepagalvoja i prieki o gal jis mane paliks?o gal vaikas suartins? taip nera turi masti ir moteris savo galva

liuks liuks 05. Dec 2011, 17:18

Kiekviena suaugus moteris galva ant peciu ir jei pastoja savo noru nepaklausus vyro ar draugo nuomones,tai ko ji is jo tikisi,kad jis apsidziaugs ir puls i gleby visom keturiom,jei moteris priima tokius sprendimus,tai kas bus po metu ar dvieju naturalu,kad vyrai tokiu issigasta.

05. Dec 2011, 17:17

ziezula tau taipt pritariu tiek vyras tiek moteris turi saugotis,vyrai deda i kojas kad jie abu neplanavo vaiko arba jis dar nenurejo o ji pastojo ,dauguma mano draugiu draugai planavo vaikus kai isgyveno po 2m pazino vienas kita jiem abiem gera,o ne tada kai padraugauji 1m laiko ir vaikus gimdo o vyrai palieka nes dar vienas kito nepazino tiek kad vaikuti augintu,vaikai gimsta is meiles ir jie yra palanuojami kartu atsakomybe yra abiem uz vaika.

05. Dec 2011, 17:14

Giedra o tai kodel tu tada susidejai su tokiu buozgalviu, jei zinojai kad jis yra palikes ne viena vaika?

05. Dec 2011, 17:10

norejau sakyti taip pat kaip ir Simulyte, kad skirybu atbeju kaltas vienas dazniausiai niekada nebuna 😀 bet kokiu atveju kaltos abi puses, bet begimas i krumus tai dazniau vyru klaida nei moteru 😀 reta moteris palieka vaikus ir "brangusis tu vistiek geriau uzauginsi nei as" 😃
na tarkim neistikimybes atveju kai skiriasi poros, tai kaip ir kaltos irgi abi puses, jei vyras (moteris) nuejo i kaire, tai reiskias jam kazko truko is antrosios puses, ir abu nesusikalbejo 😀 nu cia vienas is milijardo pavyzdziu 😀 na tarkim mano atveju, tai dukros tevui pirma karta tapau nebeidomi kai zlugo mano verslas 😃 nu zodziu, o vaikas, cia jau 3 jo paliktas 😀 nesusitupejes kazkoks buozgalvis 😃

05. Dec 2011, 17:10

gvozde TIKRA TEISYBE SAKAI SUANUOLE!!!!!!!!!!!! visu pirma tiek poroje tiek seimoje yra kalti abu,o del vaikuciu planavimo buna dazniau taip kad draugauja pora sueina gyvena ir nera kalbama ar tu nori?ar tu pasiryzes buti tetciu?vaika planuoti reikia tada kai lb gerai pazysti ta zmogu tiek jo gerasias savybes tiek blogasias ir tikrai abu manote kad busit laimingi ir abu prijimsite vienas kita tokie kokie esate ,o ne taip kad draugauji pastoji ir palieka tame taipat nera vyras kaltas visupirma seimoje yra sutarimas ir kalbejimas apie viska ir vyra turi parengti tam,nera tiek vyru idialiu tiek ir moteru nera idialiu bet gyveni ir slefuojies vienas prikito,kodel vyras geria?taipat zmona drauge turi aiskintis kas jam blogai kodel jis geria ,moteris taipat kalta jei jis daznai geria ar kad negrysta namo vario pas kitu ar pas draugu reiskiasi kaskas su pacia moterimi blogai is gero gyvenimo vyras nebega ir nelaksto, bet jei seimoje nera kalbama tarpusavyje tada ir seima ardosi o nukencia vaikai uz tevu padarytas klaidas

05. Dec 2011, 17:09

astripaprika, tu sakai, kad vyras turi saugotis, bet ir moteris turi saugotis, jei moteris skecia kojas tai vyras ir lipa, kaip yra sakoma kalyte duoda suo ima😀. Yra visokiu moteru ir vyru, tad dazniausiai buna abu kalti o ne vienas kazkuris. Zinoma, tikrai begediskai elgiasi jei palieka nescia moteri ir deda i kojas, bet manau tiesiog issigasta atsakomybes.bet kai kurie vyrai labai gailisi veliau kad paliko savo vaika, bet jau buna per velu. Tiesiog reikia kalbetis apie esama padeti ir spresti iskilusias problemas tarpusavyje. Zinau vyra kuri paliko jo drauge, ji tik padimde vaika ir nese savo kaili kuo toliau nuo savo vaiko, tai kaip galima vadinti tokia moteri tiesiog !? jei vyras taip padaro tai jau bunas visoks ir kiaule, ir asilas...bet kartais ir moterys isprovokuoja ta issiskyrima o paskui keikia vyrus

liuks liuks 05. Dec 2011, 17:05

Nebuna kalta viena ar kita puse dazniausiai prie to prisideda abu,o siaip pagal save jau zinau,kad niekada su vyru neissiaiskiname,jei abu rekiame ir prikalbam ko nereikia,tai tiesiog tenka islaukti kol nurimsim pabunam atskiruose kambariuose,o tada kalbames😀Moterys ir nesventosios,bet visada,jei kas ne taip vyra sumaiso su zemem ir dar nesa siuksles is namu ivariuose forumuose vietoj to,kad pasikalbetu su vyru apie problemas.

05. Dec 2011, 16:53

O kai guodziasi drauges vyras, tai jam irgi ta pati patariu - suseti ir pasikalbeti be pykciu, tai jis sako ta pati, kad ji negirdi ir nenori klausytis 😀

05. Dec 2011, 16:51

As manau, kad didele daugumos poru daroma klaida yra nesikalbejimas. Aplink mane labai daug pavyzdziu, kai pykstasi ir neaisku del ko, ji pyksta todel, kad jis apie tai nepagalvojo ir nepasielge taip, kaip ji tikejosi, o jis pyksta del to, kad ji nepagalvojo, pasielge ar pasake tai, ko jis nesitikejo. Ir diiiiiiiidziuliai principai pas kieviena. Nuosirdus pokalbis be pykciu padeda iveikti visas kliutis ir santykiu krizes. Ir labai gera taktika - supykusia ar susinervinusia antraja puse palikti ramybeje, kol atves ir tik tada kalbetis. Taip galima isvengti daugybes konfliktu 😀 Buna drauge guodziasi, kad vat toks ir anoks, o as jai patariu pasikelbek ramiai, o ji tvirtina kad jis nesiklauso ir negirdi. 😀

05. Dec 2011, 16:34

jei vaikas planuojamas ir laukiamas tai vargu ar kuris deda i krumus,bet va netyciuko atveju daznai buna,kad vyrai isigasta 😀 keistos moterys kurios galvoja kad vaikas kaip pavadelis vyra pririsa prie zmonos,kiekvienas turi teise gyventi kaip geriau ir kur geriau 😀 o kaip del moteru kurios vyrus palieka su vaiku ant ranku? ka gal nera tokiu? 😀

1 2