Ar žindomam reikia vandens?

17. Jul, 10:47

norejau paklausti, ar siuo metu per tokius karscius duodat tik mamos pieneliu maitinamam vaikuciui papildomu skysciu?mano mazylei 5 menesiai, maitinu tik MP, galvoju ar reikia duoti?

19. Jul 2010, 11:37

as gydytojos paklausiau, ar galima...ji atsake, kad galima duoti tarp maitinimu 10-20ml, bet tik tuo atveju, jei labai karsta, o siaip geriau neduoti... 😀 bet kai tokie karsciai tai tikrai galima manau, taciau maniskis nelabai moka is buteliuko gerti ir viena karta pabandziau duoti vandenuko ir jam jis nelabai patiko - matesi is veiduko 😀

19. Jul 2010, 11:22

pritariu tau dilmah😀

18. Jul 2010, 16:20

as duodu saviskiui vandenuko, labai godziai geria, nors ir mano pienuka daznai valgo. Manau, kad kiekvienas atvejis skirtingas, todel nera vienos taisykles, kad butent taip daryti, o ne kitaip.

18. Jul 2010, 15:26

labai gera nuoroda, daug informacijos. Kiekvienai verta pasiskaityti

18. Jul 2010, 15:23

juokinga...mane taip pat terorizuodavo 😃

18. Jul 2010, 14:47

sveikos mamytes ir as maitinu savo pieneliu mums 3men ir daktare sake jog per situs karscius butina duoti truputi vandenuko,nes juk nepailsi skrandukas jai tu maziukui duosi pastoviai kas 15min piena,nes mano asmeniskai galetu tai gertu kas 15min mano piena..aisku jo tas gerimas trunka kelias minutes bet vistiek kazkada turi ir skrandukas pailseti nuo pienelio..kakokia pertrauka turi buti..lygiai taip pat per radija snekejo pediatras irgi sake jog per situs butent karscius reikia vandenuko nesvarbu ar pati maitini ar ne.. nes sitie karsciai nebudingi Lietuvai ir mes prie ju nepriprate.. tai tiek mamytes ka girdejau is daktaru ..

18. Jul 2010, 12:08

gyditojos remesi literatura daznaiusia o kai pataria mamos turincios nemazai patirties maitinime tai neklauso tuoj ispekia ....keista ir tiek...

18. Jul 2010, 12:03

taip taip mamytes, aciu 😀 vakar daug laiko praleidau ieskodama info visur, ir nors jau buvau davus vandenuko (mazoji gere gan noriai, bet poto atpyle gausiai ) nusprendziau neduoti..internete yra labai daug info, ir net gastroenterologai, PSO rekomenduoja MP maitinamiems kudikiams neduoti..(kitas atvejis yra misinukais maitinamiems) aisku kazko blogo neatsitiks jei ir duoda mamos, bet nera reikalo ir jokios naudos.kai jau galesime naudotis gertuve tada ir ragausim kitus skyscius 😀 del visa ko isimesiu vandenuko kai keliausim kur, jei nebutu galimybes pasiulyti (.)(.) bet esant namie negersim.sekmes visoms tveriant karscius 😀

18. Jul 2010, 11:44

pritariu,kad nereikia sulyginti vaiko su suaugusiu,nes musu mityba visiskai kitokia ir organizmas ju dar toks mazytis,nepasiruoses ,todel ir pratiname leliukus po truputi 😉 o autore sulauke patarimu,taigi pasirinks 😉

18. Jul 2010, 10:46

lieposmamyte, kur tu radai kad kas pasisakytu pries vandieni. Ir kas cia per klausimas "ar jus geriat vandieni?" mes esam mes, o kudikiai yra kudikiai, tai du skirtingi ir nesulyginami dalykai. Mama paklause, kiekviena atsakt taip kaip daro ar dare ji, o kaip daryti pasiriks klausimo autore, cia jos reikalas.

18. Jul 2010, 09:18

esme tame,kad vandenukas uzima skranduke vieta,bet tie keli gramai (mes ir tik tiek isgereiam liepos mamyte per diena )yra puikus dalykas pvz gamtoje,ar kur nors kitur ,kai vaikutis istroksta,arba duodi koki kukuruziuka,ar riestainiuka suciulpti 😉 bet tos kurios duoda tokiam mazyciui pastoviai per diena gerti po daug-as nepritariu nes vaikiukas nuo vandens nepasisotina ir gauna maziau jam reikalingu medziagu per diena 😉

18. Jul 2010, 00:20

niekias ir nesako, kad negalima, taciau ar butina cia jau kitas klausimas

17. Jul 2010, 19:27

negirdejau, kad h2o kam nors butu pakenkes 😀 juolab kai tokie karsciai... maniskiui vakar daviau, bet nelabai gere

17. Jul 2010, 18:38

taip jau sutverta, kad MP visiskai pakanka iki 6men, nereikia jokiu vandeniuku ar dar kokiu papildomu maitinimu ar girdymu. Kai sitaip karsta reikia dazniau kruti duoti ir viskas. Internete pilna info apie tai. Maitinant, kai pradeda teketi pienas, jis buna balzganas, tada kudikis atsigeria ir tik po to pradeda teketi tikrasis pienukas, kuris vaika pasotina. As puikiai zinau, jog pediatru ir mamu nuomone daznai issiskiria. Mano atveju taip pat, todel iki metu kol priklause vaiksciojom tik svori pamatuot, o dabar jau senai pas ja besilankem. Tik kai skiepytis reikia benueinam.

17. Jul 2010, 16:19

na bent mums patare duoti kuo daugiau pienuko ir tik visai retkarciais vandenuko.pradejau duoti taip nuo 5 menesiuku,bet mano mazylei nelabai...jai uztenka pienuko.

17. Jul 2010, 15:47

nesamone

17. Jul 2010, 12:52

manasis irgi tebevalgo vien tik MP, bandziau duot ir arbatikes ir vandenuko laikas nuo laiko pasiulau, bet kad jis nenori ....mums antradieni sueis 4men 😀

17. Jul 2010, 12:50

mums taip gavosi,kad iki 5 men tik MP nes buvo vesu ir pienuko visiskai uzteko,o po to sake duoti truputi ir vandenuko,kai karsta,bet mazike nelabai ji geria,kartais tik ir po nedaug 😀 o kosytes saunuole,kad nedavei,tikrai nereikia,jei vaikiukas puikiai auga iki 6 men 😉 mes pradejom pirma kosyte lygiai 6 men 😉

17. Jul 2010, 11:47

mes irgi mp valgem vient tik iki 5 men

17. Jul 2010, 11:15

Nereikia jokiu gerimu nei vandnes maitinat savo pienu iki 6 men

17. Jul 2010, 10:57

na kadangi mano ir gydytojos nuomones kas liecia kudikio mityba totaliai skiriasi tai ir dvejoju..ji jau nuo 4 meensio siulo kosem primaitint, nors vaikas vos ne po kilograma priauga per menesi 😀 o siaip sako MP 89-90 % vanduo sudaro, tai atsigerimui kaip ir super, bet tas spaudimas is sono kad vaika kankinu be vandens ir kad tuoj dehidratacija ivarysiu norom-nenorom susimastyti vercia ☹

17. Jul 2010, 10:52

man mazyliui 24 d bus 4 men, tai vakar pabandziau duoti h2o, tai nelabai kazakip jam 😀 as irghi maitinu tik MP... gydytojos klausiau, tai leido tarp maitinimu duoti 10-20ml

17. Jul 2010, 10:47

norejau paklausti, ar siuo metu per tokius karscius duodat tik mamos pieneliu maitinamam vaikuciui papildomu skysciu?mano mazylei 5 menesiai, maitinu tik MP, galvoju ar reikia duoti?