Aš ir mano puodukas !

08. Mar, 09:05

skelbiu šią temą atidarytą :)

13. Mar 2010, 19:00

o mes gan ilgokai nesodinome ant puoduko,suejo 2m ir pasiryzome jau rimtai sodint,tai zinokit nepatikesit,per 3d vaikas pats pradejo prasytis ant puoduko,net patys nustebome kaip taip greitai,teko pavargt bet trumpai,mes galvojam gal jam patiko,kad kai padaro sysiu,tas puodas groja,tada jis dziaugiasi ploja,sako valio,reikia tik truputi kantrybes

08. Mar 2010, 21:00

mano mazyle is pradziu irgi bijojo puoduko, bet dabar pastebejau juk ji pati prie jo priejo ir atsisedo net nereikejo sodinti.Apdejau zaislais, ziuri juk ten visai neblogai ir sedi😀 Per prievarta nesodinau

08. Mar 2010, 14:20

mes draugaujam su puoduku nuo 8 men ir jam patinka. ismoko paprasyti, kada nori i tualeta, tai diena sauskelniu nereikia. nemanau, kad per velai pradejus vaikas bijo. siaip tokio amziaus vaikams atsiranda ivairiu baimiu ir ypac naujiems daiktams, jie nesupranta, ka daryti, todel bega salin. manyciau, kad reikia islaukti, kol supras, aisku, rodyti, sakyti, kam tas daiktas, ka daryti. palaipsniui suvokia ir nepajunti, kad jau sedi ir viska daro i puoduka

08. Mar 2010, 14:08

bandykit ant tuoaleto sodint...

08. Mar 2010, 14:04

o gal didzioji priezastis kad per velai pradejot sodint ant puoduko?

08. Mar 2010, 13:40

ramkeka maniske tai pat elgiasi.

08. Mar 2010, 13:31

o ka patarsit jei mano vaikis tiesiog bijo puodo. ji panesioja, ilipa ir pan. bet pasodinti ne pro kur.. jau nebezinau ir zaidimine forma ir nezaidziant, bet pasodinti neimanoma... jam jau 1m 7 men. tik pamato ir pabega ir pasislepia.. nebezinau nei ka daryti...

08. Mar 2010, 12:36

jo tik mamytes kantrybes... 😀

08. Mar 2010, 12:14

Tikrai fainai👍 teks man apsisarvuot kantrybe ir po truputi diegt jam darymo puodukan programa😃

08. Mar 2010, 12:13

Aš savo pyplį nuo 10 mėnesio sodinu, jau penki mėnesiukai, kaip mokinamės. Bet matyt nelabai dar jis supranta. Kartais būna, kad atneša man puoduką, tada iškart sodinu, bet dažniausiai būna tuščias pasodinimas😀

08. Mar 2010, 12:10

maniskis 6 menesiu pima kart atsisedo ant puoduko... visi labai stebejosi kam taip anksti... aisku pirma savaite buvo tik susipazinimas... bet pasodinau ir jokiu zaislu nedaviau neleidau ant puoduko zaist leidau tik puoduka paciupinet tik pradedavo zirzet iskart nuo puodo... kita diena nesodinau sekancia vel pasedejom... ir taip vis pratinomes gal 2 savaites po to pradejom pasisioti... daba galiu tik pasidziaugti kad mum 7 menesiukai bet ant puoduko ir kaku ir sisiu padarom... aisku mazutis dar nemoka prasytis bet jau 2 dienas is eiles pamperin nebekakojam... sedam ant puoduko padarom reikaliukus ir tvarkoj... maziukas jaucia kad jam ir lengviau kakot ant puoduko ir jam labai faina pabuti nuogam... ir neleidziu zaist jokiu budu su puoduku puodukas buna kambaryje tik tada kai mes sisiojam ar kakojam...

08. Mar 2010, 12:09

mes kazkur nuo metu pradejom atseit pratint, bet vaikas ryskiai rodo nenora ir nepasitenkinima sedet, gal jam nedaeina dar kas ten per biesas yra😀

08. Mar 2010, 12:05

paniurele tai nuo kada tu savo kiski pradejai sodint ant puoduko?

08. Mar 2010, 12:04

ziviliute labai malonu 😀

08. Mar 2010, 11:57

i pamperius😃

08. Mar 2010, 11:49

beje, mums metukai ir 4 men...

08. Mar 2010, 11:49

mums puodukas irgi tik zaislo formoj, ant galvos panesioja vietoje sombrero, dar galima y ji ilipt ir stovet (jei nezinojot😃) vienu zodziu, nedarom dar puodukan😕

08. Mar 2010, 11:39

o nuo kada pradejot sodinti ant puodo?

08. Mar 2010, 11:38

Mano berniukėliui metai ir trys mėnesiai, bet pats labai retai pasiprašo, kartais pastena, tai jei išgirstu, tai spėju pasodinti😀 Stengiuosi sodinti po valgio, prieš ir po miego, na ir šiaip kada prisiminusi

08. Mar 2010, 11:31

maniske irgi nedraugauja su puoduku wisiskai nenori ant jo sedeti..ir tuo labiau i ji ka nors daryti ...jai 1m 9men..

08. Mar 2010, 09:57

sveikos,mes vargstam kartais,kaku isvis nedarom o sisiu sedasi daryti bet kartais padaro kartais ne :/ buna kad pamato puoduka pasisioja ant grindu o tada sedasi tik ant puoduko 😃 nespejam mat 😃

08. Mar 2010, 09:54

mum 7 menesiukai mes sedam ant puoduko. labai noriai ir su dziaugsmu... kiekviena ryta padarom ir kaku ir pasisiojam... visada pries po miegiuko sedam ant puoduko padarom reikaliukas be vargo... kai padaro viska ir nebenori nei kaku nei sisiu tiesia rankytes kad paimt... tikiuosi mes vargu neturesim 😀

08. Mar 2010, 09:05

skelbiu šią temą atidarytą 😀