ATLEIDIMAS IŠ DARBO PO MOTINYSTĖS IR VAIKO AUGINIMO ATOSTOGŲ

19. May, 09:29

Manau ši tema yra aktuali visoms mamytėms, kurių įmonėse vyksta perversmai ir nebėra saugotos vietos. pas mane tokia situacija: Darbdavys manęs negali atleisti, o priimti atgal dirbti nenori, nes mane išleidusi į dekretą mergina dirba geriau. Paskaičiusi DK aptikau 125 str. 1 punktą, kuriame parašyta, kad galima nutraukti darbo sutartį abiejų šalių susitarimu. Norėjau paklausti ar galima šiuo straipsniu atleisti mama auginančią vaiką iki 3 metų, nes kitas įstatymas tą draudžia. Lauksiu atsakymo SKUBAUS

03. Jun 2011, 09:09

taip noreciau kad paiskintumet isamiau

02. Jun 2011, 09:51

pritariu

02. Jun 2011, 09:43

tai vat tyciojasi jie is musu,teko po pusantro men ir man iseiti paciai nes ne i tas pareigas pastate ir alga buvo sumazinta,bet isejau iskelta galva kad irodziau kad nesu pescia ir kad negalima taip elgtis,o del istatymu kur grizti pastojusi tai nzn,va su antru vaiku man labai pasiseke,isidarbinau nescia padirbau pora menesiu pasakiau kad greit iseisiu dekreto tai is nieko negirdejaupriekaistu,ir alga dar normaliai ismokejo uz pora dienu,tai viskas priklauso nuo darbdaviu 😀

02. Jun 2011, 09:36

Mano darbdaviui buvo dzin viskas. pasake, kad esu bloga darbuotoja ir priimti atgal nenorejo. Taigi teko eiti savo noru ir dar suderejom pacia maziausia kompensacija. i kalbas apie 3 menesius net nejo. Cia manau viskas priklauso nuo darbdavio sazines, o ne nuo istatymu. 😉 kadangi teisinkas neatsake i kls, tai teko paciai suktis ☹ kaip jau padaryta taip, nebeatsuksi laiko atgal

02. Jun 2011, 08:54

LT istatymai gina nestukes. Ir algos sumazinti bent jau teoriskai negali. O ir algos sumazinimas imanomas tik su darbuotojo rasytiniu sutikimu. TAd, mamytes, nepasirasinekit po sau skaudziais darbo sutarties pakeitimais. Is tikro teko ir man susidruti ne karta su darbdaviais, tai kuo labiau ismanai darbo teise, tuo sunkiau darbdaviui su tavim susidorot 😀

02. Jun 2011, 08:45

man kaip tik kai pastojau dar premija pridejo 😃 i rankas kai sunku darba dirbdavau gaudavau 1650lt o va isejus i vaiko atostogas 2050lt gaudavau plius ismokejo 1200lt kai gime vaikas (cia darboviete dovanu dave ne valstybe nuo valstybes ir gavau atskirai ) 😃 gaila va antrus metus valstybe pasistenge sumazinti dar 10%

01. Jun 2011, 14:49

tai taip:apvagins, sumazins alga, kabinesis ir teks iseiti.Jei nores ras iseiti tikrai

01. Jun 2011, 14:46

na nestukes atleist negali bet gali sudirb ju alga. pvz perkelia i lengvesne ir sako alga ant popieriaus ir sumazes...yra sazinigu ir nesaziningu

01. Jun 2011, 14:32

priklauso dar nuo to kokia darboviete pvz maniske i lietuviu istatymus tik svarbiausius ziuri daugiau remiasi uzsienio istatymais o ten nestukes gina nes kai pastojau su pirmu nebegalejau sunkaus darbo dirbti nes ten yra kenksminga tai perkele ant lengvo darbo ten su visom nestukem elgdavosi gerai esu maciusi kad kai kurios kur gryzta jei nescia priima tai del to ir domiuosi o beje lietuvos istatymai taip pat gina nescias kiek zinau

01. Jun 2011, 14:23

spem kokia optimiste, mes esam niekas pries juos ir bus taip kaip jie nores, padrys taip kad parsytum kad iseini savo noru kiek tokiu maciau..

01. Jun 2011, 13:46

klausykit o jei i darba gryzti vel pastojusi ar jie turi visdelto teise atleisti ar ne

01. Jun 2011, 13:45

aciu svistulka taip teks darytii nes darbdaviais negalima pasitiketi siais laikais

01. Jun 2011, 13:43

atleisti negali,tik nesumanykit savo noru iseiti is darbo,jeigu sutinka tegu atleidzia jis ir sumoka 3menesiu kompensacija,jeigu kels isterijas nebijokit pasakyti kad mane gina istatymai ir patys reikalauti darbo vietos,man irgi taip buvo,kai pasakiau savo teises ir paaiskinau kad noriu uz isejima is darbo pinigu visai pasiuto,bet teko tik uzsiminti apie istatymus ir kad konsultavausi su advokate iskart kita kalba nuejo,beto galima labai lengvai juos i teisma paduoti ir 100PROCENTINIS LAIMEJIMAS MUSU MAMYCIU!TODEL NEBIJOKIT,NESUKLYSKIT IR KOVOKIT UZ SAVO TEISES!

01. Jun 2011, 13:31

mane irgi domina si situacija nes rugseji teks gryzti i darba o ten visi plepa kad sugryztanciu nebepriima

01. Jun 2011, 13:27

matos kad gavai skubų atsakymą 😀

19. May 2011, 09:29

Manau ši tema yra aktuali visoms mamytėms, kurių įmonėse vyksta perversmai ir nebėra saugotos vietos. pas mane tokia situacija: Darbdavys manęs negali atleisti, o priimti atgal dirbti nenori, nes mane išleidusi į dekretą mergina dirba geriau. Paskaičiusi DK aptikau 125 str. 1 punktą, kuriame parašyta, kad galima nutraukti darbo sutartį abiejų šalių susitarimu. Norėjau paklausti ar galima šiuo straipsniu atleisti mama auginančią vaiką iki 3 metų, nes kitas įstatymas tą draudžia. Lauksiu atsakymo SKUBAUS