Auginu viena ir emigruojam į Vokietiją

05. Apr, 01:29

Laba diena mamytės, gal čia jau buvo tokia temelė, bet kol kas neradau. Esu čia naujokė, bet ieškau bendraminčių. Kadangi Lietuvėlėje labai sunkūs laikai atėjo. Gal kokia mamytė nortėtų kartu su manimi vyktį i Vokietiją. Kartu dirbtume ir pasikeisdamos viena kitai vaikučius prižiūrėtume. O gal turite kokią pažystamą moterį ar merginą kuri galėtų vykti su manimi ir padėtų man prižiūtėti vaikutį kol busiu darbe .

05. Jul 2012, 13:47

Mielai vykciau,bet vokieciu kalbos nemoku. Ir viena pati su dukryte gyevename jau 7 eina metukus, tai galvoju jau i paruosiamukus eiti reiks,, o ten nuvaziavus kalbos ji nemoka, o ir darba man gauti nes kas bus be kalbos ziniu ☹

14. Jun 2012, 19:39

Laba diena mamytės. Esu čia naujokė, taip pat ieškau bendraminčių. Gal kokia mamytė norėtų kartu su manimi vyktį i Vokietiją. Kartu dirbtume ir pasikeisdamos viena kitai vaikučius prižiūrėtume. Tiesiog jei kurią, neturinčią žalingų įpročių domina panšios perspektyvos ir yra panašaus likimo, galime susibendrauti.

22. Apr 2012, 09:08

Labas rytas, taip jau radau aukle.

10. Apr 2012, 17:33

sveika,ar bereikia aukles?parasykit nr savo,ji paskambintu ir pakalbetumet

05. Apr 2012, 14:03

aisku

05. Apr 2012, 13:56

Taip gyvenama vieta ir darba ten jau turiu, o uzmokesti susitarsime su vaziuojancia kartu moteryte.

05. Apr 2012, 13:49

o jus darba turite jau,kur gyventi,ir kiek zadat moket uz vaiko prieziura?

05. Apr 2012, 13:48

Aciu

05. Apr 2012, 13:43

turiu viena pazystama,paklausiu,suzinosiu,parasysiu,is klaipedos

05. Apr 2012, 13:42

Esu is zemaitijos, vaziuosime i Hamburga

05. Apr 2012, 13:40

is kokio miesto busite?ir i koki miesta vokietijoj vaziuojat?

05. Apr 2012, 13:29

Laba diena mamytės, gal čia jau buvo tokia temelė, bet kol kas neradau. Esu čia naujokė, bet ieškau bendraminčių. Kadangi Lietuvėlėje labai sunkūs laikai atėjo. Gal kokia mamytė nortėtų kartu su manimi vyktį i Vokietiją. Kartu dirbtume ir pasikeisdamos viena kitai vaikučius prižiūrėtume. O gal turite kokią pažystamą moterį ar merginą kuri galėtų vykti su manimi ir padėtų man prižiūtėti vaikutį kol busiu darbe .