Auklės Vilniuje

09. Oct, 10:19

as galeciau paziureti koki kleckiuka jai tevelems norisi kur iseiti pabuti , pailseti . Tad jai ka rasykite praktikos tikrai turiu , su vaikais sutariu , neveltui savo dvynius viena auginau ir tuo pat metu univere mokiausi ikimokyklini ugdyma . ausrelyte@blog.lt arba per skyp ausraerdvimantvilas

29. Aug 2014, 15:32

Sveikos mamytės,

Esu 25 metų, baigusi LEU edukologiją (pradinį ugdymą), atsakinga, sąžininga, punktuali, tvarkinga, be jokių žalingų įpročių, gyvenu baltupiuose ir šiuo metu ieškausi ilgalaikio auklytės darbo pilnai darbo dienai. Turiu daug patirties, dirbant su vaikais nuo 0 iki 14 metų, įskaitant elementarius namų ruošos darbus bei pamokų ruošimą (pagal poreikį). Su vaikais puikiai sutariu, jokie jų maži 'rūpestėliai' manęs negąsdina, visada bandom rasti išeitį : ) Mielai lauksiu Jūsų skambučių, žinučių 860653573 arba el.laiškų: saulelesinskaite@gmail.com. Norimas mėnesio atlyginimas: 1500Lt P.S. Gana neblogai moku anglų kalbą, tad nebūtų barjero susidraugauti ir su angliškai kalbančiu žmogučiu.

08. Jan 2014, 08:59 Edi Ta

Jeigu kas nors susidomesite skambinkite man telefonu +37066378209

08. Jan 2014, 08:58

Gal kas turit sesę ar draugę,ar nori pati auklės darbo Vilniuje, centre, padėti su 2 vaikais britų šeimoje, lankstus grafikas...

11. Dec 2013, 15:22

Mielos mamytes,

Ieskau aukles darbo. Man 27 metai. Turiu pedagogini issilavinima, dvieju metu patirti priziurint vaikucius(priziurejau vieneriu,dveju ir penkeriu metuku vaikucius. Taip pat dirbau darzelyje. Labai daznai tenka priziureti pazistamu ir draugu vaikus. Myliu vaikucius ir puikiai su jais sutariu :mirksiukas: Esu labai tvarkinga,svelni, rimta mergina,neturiu zalingu iprociu. Moku skaniai gaminti valgyti :rolleyes: gyvenu Justiniskese, todel butu manau abiems pusems patogiausia, kad tai butu aplinkiniai rajonai. Jei susidomejote, rasykite laiskucius rutatamo@gmail.com
labai lauksiu ir atsakysiu :rolleyes:

Pagarbiai
Ruta

09. Sep 2013, 10:46

Laba diena.
Esu 37 metų moteris auginanti 10 ir 14 metų dukreles,tad patirties jau turiu .
Esu punktuali,atsakinga,tvarkinga,sąžininga,dėmesinga,švelni,komunikabili,mokanti sudominti ,be žalingų įpročių,kalbanti taisyklinga lietuvių kalba,tačiau galėčiau dirbti ir rusakalbėje šeimoje.
Mielai prižiūrėčiau Jūsų vaikelį pirmoje dienos pusėje ( nuo 8 iki13-14val.),galėčiau atvykti ir keliom valandom,ir ne kiekvieną dieną.Domina KAROLINIŠKĖS,PILAITĖ ir apie PILAITĘ esančios gyvenvietės.Pati gyvenu 3km už Pilaitės.
Turiu automobilį.
Su vaikučiu smagiai leistume laiką skaitydami,piešdami,dainuodami,šokdami,sportuodami ir be abejo žaisdami.

Vaikutį prižiūrėčiau, bei rūpinčiausi juo,kaip savu.

P.S.esu malonios išvaizdos,tad vaikutis turėtų mane priimti 😀 .

PRAŠAU KREIPTIS TIK TVIRTAI APSISPRĘNDUSIUS DĖL AUKLĖS.

tel.865625201

08. Sep 2013, 20:58

Sveikos mamytės,

Mielai prižiūrėčiau bet kokio amžiaus jūsų vaikutį.

Esu 49 m. amžiaus vaikų auklė. Šių metų rugsėjį pradedu ieškoti naujos šeimos, kurioje būtų šilta ir smagu bendrauti ilgesnį
laiką. Žalingų įpročių neturiu, esu punktuali, tvarkinga, atsakinga, myliu vaikus.

Turiu ilgametę auklės darbo patirtį. Vaikučius prižiūriu daugiau daugiau kaip 9 metus. Į savo darbą žvelgiu rimtai ir atsakingai.
Gaminu maistą, maitinu, einu su vaikučiais į lauką, užsiemu jų lavinimu (piešiame, skaitome knygutes, žaidžiame) ir atlieku kitas
auklei deremas pareigas. Mano priežiūroje vaikas visuomet bus saugus, sotus, švarus, ugdomas ir tinkamai aprengtas.

Nors esu ir rusakalbė, tačiau puikiai randu bendrą kalbą su vaikais ir su jų tėveliais. Visuomet tariamės, bendraujame
ir randame geriausius auklėjimo ir bendravimo sprendimus. Ankstesni tėveliai mane apibūdindavo kaip sąžiningą, kantrią,
rūpestingą ir mylinčią vaikus auklę. Turiu rekomendacijas iš buvusių darbdavių (galiu pateikti tėvelių telefonų numerius).

Galiu pagelbėti ir tėveliams namų ruošoje.

Pagarbiai,
Tatjana
868351351

08. Sep 2013, 20:57

Sveikos mamytės,

Mielai prižiūrėčiau bet kokio amžiaus jūsų vaikutį.

Esu 49 m. amžiaus vaikų auklė. Šių metų rugsėjį pradedu ieškoti naujos šeimos, kurioje būtų šilta ir smagu bendrauti ilgesnį
laiką. Žalingų įpročių neturiu, esu punktuali, tvarkinga, atsakinga, myliu vaikus.

Turiu ilgametę auklės darbo patirtį. Vaikučius prižiūriu daugiau daugiau kaip 9 metus. Į savo darbą žvelgiu rimtai ir atsakingai.
Gaminu maistą, maitinu, einu su vaikučiais į lauką, užsiemu jų lavinimu (piešiame, skaitome knygutes, žaidžiame) ir atlieku kitas
auklei deremas pareigas. Mano priežiūroje vaikas visuomet bus saugus, sotus, švarus, ugdomas ir tinkamai aprengtas.

Nors esu ir rusakalbė, tačiau puikiai randu bendrą kalbą su vaikais ir su jų tėveliais. Visuomet tariamės, bendraujame
ir randame geriausius auklėjimo ir bendravimo sprendimus. Ankstesni tėveliai mane apibūdindavo kaip sąžiningą, kantrią,
rūpestingą ir mylinčią vaikus auklę. Turiu rekomendacijas iš buvusių darbdavių (galiu pateikti tėvelių telefonų numerius).

Galiu pagelbėti ir tėveliams namų ruošoje.

Pagarbiai,
Tatjana
868351351

05. Jun 2013, 14:06

Skubiai ieskome aukles 1tu dvieju men. berniukui. Labai komunikabilus ir zingeidus :-)
Norime kad Jus butumete: sazininga,patikima,mokanti aukleti ir ugdyti vaikus
Visai darbo dienai t.y. 7.30 iki 17.30 val.
Vieta: Zirmunai
Tel. 8610 38907

02. Jun 2013, 14:47

Sveiki,
Ieškome auklės 4 m. ir 2 m. berniukams, jų ligos atveju. Vaikai serga gana dažnai: kas mėnesį ar dar dažniau. Gyvename Lazdynuose.

09. May 2013, 19:44

Sveiki😀
Ieškau auklės darbo Vilniuje vasarai ( gegužę ir birželį reikėtų derinti laiką). Vilniaus universitete I kurse studijuoju lietuvių ir ispanų kalbą. Esu kūrybinga, atsakinga, žalingų įpročių neturiu. Myliu vaikus ir stengčiausi juos užimti kūrybiška veikla, tapti jų drauge ir įgyti pasitikėjimą.
Tel. Nr. 863047352

13. Apr 2013, 12:56

Sveiki,
ieškome auklės mūsų trims vaikučiams: dviems berniukams (11 m., 4 m.) ir mergaitei (1 m. 4 mėn.). Gyvename Vilniuje, Baltupiuose. Auklės ieškome visai darbo dienai. Mielos auklės, prašau skambinkite mums tel. 869005141.

16. Feb 2013, 19:17

Sveiki😀
ieškau auklės darbo Vilniuje😀 .Man labai smagu būti su vaikais ir paprastai mums sekasi sutarti, greit susidraugaujam😀 Galėčiau prižiūrėti jūsų vaikutį nuo pietų iki vėlaus vakaro ir savaitgaliais visą dieną. Geriausia būtų Fabijoniškėse arba aplinkiniuose rajonuose. tel 867531886

25. Nov 2012, 13:56

Sveiki, ieškome auklytės savo 2,5m. dukrelei ligos atvejais! Ji lanko darželį, bet jei susirgtų, mums reikėtų mielo, komunikabilaus, be žalingų įpročių žmogučio, kad ją pasirūpintų, kol serga. Mes gyvename Lazdynuose.

05. Jun 2012, 10:11

Labutis mamytės ir jų mažieji angeliukai !

Ieškau auklės darbo Vilniuje, esu 21 metu studentė, studijuoju ikimokyklinį ugdymą, praktiką atlikdavau lopšeliuose- darželiuose, galėčiau prižiūrėti jūsų mažylius. esu miela, nuoširdi žalingų įpročių neturinti mergina. Mokanti bendrauti su vaikais.Darbo ieškau iš pradžių vasarai, bet vėliau būtu galima susitarti ir mokslo metu. jei susidomėjot ir jums tikrai reikalinga auklė skambinkit +3704603440, arba rašykit el. paštu jsabaliauskaite1@gmail.com Lauksiu jūsų skambučių ir laiškučių 😉

24. May 2012, 19:01

Mielos Mamytės,

Ieškau auklės darbo Justiniškių mikrorajone.Man 26-eri metai. Esu tvarkinga, linksma, neturiu žalingų įpročių, myliu vaikus. Turiu pedagoginį issilavinimą, esu dirbusi vaikų darželio auklėtoja bei atlikusi praktiką trijose Vilniaus mokyklose, todėl turiu praktikos su įvairių amžiaus grupių vaikais. Mažyliams galiu paruošti ir edukacines pamokėles. Daug patirties turiu prižiūrint vaikučius nuo 1-erių metų.Galiu dirbti ir valandine aukle, ir pilną dieną.
Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis rašydami laiskelius rutatamo@gmail.com , taip pat skambindami tel. 867170557.

13. May 2012, 21:41

Labas mamytės. Esu 20metų studentė.. Šiuo metu studijuoju mediciną. esu būsima seselė. Mėgstu rūpintis žmonėmis. Tačiau visada svajojau būti darželio auklėtoja ar prižiūrėti Vaikučius. Todėl labai norėčiau bent vasaros laikui nuo Birželio mėnesio susirasti darbelį kuris yra mielas širdžiai.. Tai būtu labiau ne darbas, vienas malonumas. Mėgstu kartu su Vaikučiu žaisti ir užsiimti, kad Vaikučiui nebūtu nuobodu. Esu prižiūrėjusi įvairių amžiaus vaikučiuų. Tačiau žinoma įdomiau su tais Vaikučiais su kuriais jau reikia užsiimti - žaisti 😀 Jeigu Jūsu Vaikutis nori Turėti auklę - žaidimo draugę... Laukiu Jūsų skambučio 867836077 😀

11. May 2012, 14:30

sveiki,ieskau aukles birzelio 16-17 dienomis,vilniuje,pabuti su metu ir 2 menesiu dukryte per musu vestuves

26. Mar 2012, 11:09

Prižiūriu vaikučius (nuo 2 iki 6 metukų) nuosavame name, Pavilnyje (7 km. nuo miesto centro).
Buities sąlygos: dviejų aukštų namas su erdviu vidiniu kiemu, galinis gatvėje, atskiri kambariai miegui, žaidimams bei maitinimui.
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00 (pagal susitarimą - lankstus).
Maistas: naminis.
Kalba: lietuvių, rusų, anglų.
Esu 45 metų moteris, pagal išsilavinimą - pedagogė (anglų kalba).
Maloniai atsakysiu į visus Jus dominančius klausimus tel. 8611 23833.

11. Mar 2012, 20:14

Sveiki, ieskau valandines aules darbo, man 22metai, turiu patirties darbe su vaikais, tris metus buvau vienos seimos aukle, priziurejau 2vaikus, nuo pirmuju ju dienu. Esu dirbanti todel laisvu metu ieskau aukles darbo, jei atsirado susidomejusiu skambinkit 860000409 Donata 😀

01. Feb 2012, 19:59

Ieskau aukles 7 menesiu mergaitei. Darbas butu nepastovus. Paprastai reiktu priziureti i diena 3 valandas. Mazdaug nuo 16val iki 19val. Kartais reiktu pabuti ilgiau arba trumpiau. Butu dienu kada pagalbos nereiktu arba reiktu priziureti pilna diena. Bet cia retais atvejais. Amzius nera svarbus. Pageidaujame aukles be zalingu iprociu, pozityviai nusiteikusios, geros sveikatos. Uz valanda moketume 5lt. Gyvename Justiniskese. Patogiausia butu jei aukle gyventu tame paciame arba netolimuose rajonuose. Su mergaite reiktu zaisti, iseiti i lauka, pamaitinti paruostu maistu ir pakeisti sauskelnes.
Tel.: 867775659, Laura

18. Jan 2012, 11:46

Galiu prižiūrėti Jūsų mažylį savo namuose.
Man 39, auginu 2 metukų sūnelį. Gyvename nuosavame name miško apsuptyje šalia Vilniaus, netoli Nemenčinės plento ir Kairėnų gatvės sankryžos. Esu dirbusi darželio auklėtoja.
Išsamiau tel.869814936, rasasvan@gmail.com

17. Jan 2012, 23:27

Laba diena,
Pašilaičių raj. Laisvės pr. 99A įsikūrė jaukus ir šiltas Namudinis Darželis. Labai laukiame įvairaus amžiaus vaikučių nuo 1 metų. Patyrusi pedagogė kasdien ves ugdomuosius ir lavinamuosius užsiėmimus, mokins vaikus gražaus elgesio, bendravimo, kantrybės, nes kiekvienas tėvelis ir mamytė nori turėti kultūringą, savimi pasitikintį ir kupiną gabumų vaikutį. Na ir žinoma išmoksime milijoną eilėraščių, perskaitysime šimtus pasakų ir įvairiausių istorijų, išmoksime puikiai skaičiuoti tėvelio pinigus ir gražiausiais žodžiais dėkosime mamytei. Tad mielai kviečiame visus norinčius patirti vaikystės džiaugsmą ir kartu pasiruošti tolesniam gyvenimo etapui kartu su mumis. Tel.nr. 867570851 El.p. pasakunamai@gmail.com pasakunamai@facebook.com arba http://www.facebook.com/pasakunamai?sk=info

17. Jan 2012, 12:41

Sveiki, reikalinga auklė sos atvejui, t.y. susirgus 2-4 metų vaikučiui, kad jį prižiūrėtų namuose. Tel. nr. 8 634 38954

14. Jan 2012, 20:52

Ieškom auklės 7 mėn. berniukui nuo vasario mėn. pilnai darbo dienai 8.30-17.30. Gyvename Vilniuje, šalia Panoramos prekybos centro. Pageidautume tvarkingos auklytės be žalingų įpročių, mėgstančios užsiimti su vaikais bei turinčios patirties, ypač prižiūrint mažiukus vaikučius. Reikės užsiimti su vaikučiu, gaminti jam valgyti ir maitinti, išeiti į lauką, pamigdyti. Už papildomą mokestį galime tartis ir dėl namų sutvarkymo. Taip pat svarstytume, jei atsirastų netoliese gyvenanti mamytė, auginanti savo vaikutį ir galinti bei norinti kartu prižiūrėti dar vieną. Laiškus su trumpu prisistatymu, patirtimi bei pageidaujamu užmokesčiu rašykite el. paštu: ieskom.aukles@yahoo.com.

14. Jan 2012, 20:51

Ieškom auklės 7 mėn. berniukui nuo vasario mėn. pilnai darbo dienai 8.30-17.30. Gyvename Vilniuje, šalia Panoramos prekybos centro. Pageidautume tvarkingos auklytės be žalingų įpročių, mėgstančios užsiimti su vaikais bei turinčios patirties, ypač prižiūrint mažiukus vaikučius. Reikės užsiimti su vaikučiu, gaminti jam valgyti ir maitinti, išeiti į lauką, pamigdyti. Už papildomą mokestį galime tartis ir dėl namų sutvarkymo. Taip pat svarstytume, jei atsirastų netoliese gyvenanti mamytė, auginanti savo vaikutį ir galinti bei norinti kartu prižiūrėti dar vieną. Laiškus su trumpu prisistatymu, patirtimi bei pageidaujamu užmokesčiu rašykite el. paštu: ieskom.aukles@yahoo.com.

19. Oct 2011, 20:15

Sveiki, esu 44metų moteris galiu padeti tvarkyti namus, bei atlikti buitinius darbus arba reikalui esant savaitgali priziureti vaikucius. Violeta, 860450877.

19. Oct 2011, 15:33

Sveikos, ieskome valandines aukles 2 metu mergaitei. Pageidautina, jog aukle moketu uzmegsti kontakta su vaikuciu, patirtis vaiku prieziuros bei ugdymo, lavinimo klausimais. Kaina butu 6 lt uz valanda. Gyvename Justiniskiu mikrorajone. Rasyti el pastu janet@inbox.lt

10. Oct 2011, 13:40

Sveikos Mamytės ir Tėveliai,
esu 20metė studentė, gyvenu Fabijoniškių mikrorajone, labai norėčiau prižiūrėti vaikučius kelias valandas per dieną, taip pat galiu savaitgaliais.
Esu paprasta ir draugiška, rūpestinga. Labai mėgstu vaikučius, tačiau prisipažinsiu - darbo patirties neturiu.
Jeigu ieškote savo vaikučiui geros draugės - aš čia, geriausia būtų,jog parašytumėtę laiškelį : doraka3@gmail.com 😀 labai laukiu.

30. Jul 2011, 18:31

Sveikos mamytes, noriu rekomenduoti laaabai puikia, miela, silta auklyte. Turi puikias rekomendacijas, myli vaikucius ir su jais uzsiima, zaidimai, dainos neissenka, kartu mokosi pazinti aplinka. I darzelius isleido jau 8vaikucius.Darbo iesko nuo rugsejo menesio. Jos nr 867782416

28. Jun 2011, 17:18

Atsakinga, rimta bei labai mylinti vaikus 19 metu mergina iesko aukles darbo. Turiu daug darbo patirties sioje srityje: galiu padeti auginti jusu mazyli, gaminti jam maista, padeti ruosoje. Siuo metu priziuriu 9 menesiu mergaite Ispanijoj. I Lietuva griztu liepos 12 diena, nuo tada ir galeciau pradeti dirbti. Turiu rekomendacijas.

1 2