Auklių agentūros

16. Nov, 12:42

Sveikos mamos, Idomu ar kuri nors mama naudojasi aukliu agenturomis ieskodamos aukles savo stebuklui :) Kokios nuomones apie aukliu agenturas? Kokie patyrimai? As tarkim asmeniskai pati esu susidurusi su aukliu agentura "Mama ir aukle". O gal yra ir daugiau aukliu agenturu. Pasidalinkim patirtimi :)

08. May 2012, 17:59

auklytes.lt-taipat galima rasti aukliu

03. Dec 2010, 14:24

o kiek kainuoja aukles val?

03. Dec 2010, 14:19

Niekada nebuvau girdejusi apie aukliu agenturas. Maniau kad lietuvoje toks dalykas net nepopuliarus, taciau apie siais agenturas isgirdau is savo brolio, kai jie ieskojo aukles mano sunenui. Tuomet jie kreipesi i minetaja "Mama ir aukle" agentura, uzpilde issamia anketa, kurioje isdeste reikalavimus auklei ir agentura pagal tuos kriterijus atrinko kelias kandidates. Aukle brolio namuose dirba jau virs metu laiko ir labai yra patenkinti aukle. Todel manau, kad aukliu agenturos yra geras dalykas, tik aisku jos skirtos tiems, kas gali moketi uz agenturu teikiamas paslaugas. Kas neisgali to padaryti renkasi kita varianta -aukliu paieska per skelbimus.

24. Nov 2010, 13:10

Negi niekas nesinaudoja aukliu agenturomis? Nelabai tiketina 😀

16. Nov 2010, 12:42

Sveikos mamos,
Idomu ar kuri nors mama naudojasi aukliu agenturomis ieskodamos aukles savo stebuklui 😀
Kokios nuomones apie aukliu agenturas? Kokie patyrimai?
As tarkim asmeniskai pati esu susidurusi su aukliu agentura "Mama ir aukle". O gal yra ir daugiau aukliu agenturu. Pasidalinkim patirtimi 😀