Avalynė

30. Jun, 02:19

Sveikos mamytes. tikriausiai ne vienai mamytei aktualus klausimas yra ka apauti ant mazuju kojyciu. noreciau pakviesti visas cia pasidalinti savo patirtimi. Kas, kur ir kokia avalyne perkate?ar tinka maziems, ar patogiai nesioja?

30. Apr 2016, 14:43

Sveika. Mes su vyru, tiek sau, tiek savo vaikui perkam jau kuris laikas iš čia https://www.otto.lt/avalyne . Didelis asortimentas, kainos normalios ir kokybė visai gera. Tik svarbiausia išmatuoti prieš perkant, o ne pirkti, nes atsimeni savo vaiko dydį. Dydis gali labai greitai pasikeisti, o po to per mažus nupirksi...

08. Aug 2010, 10:57

Sveikos mielosios mamos!

Tikriausiai ne vieną kartą kiekviena iš Jūsų kraipė galvą dėl to, kad reikia pirkt batelius vaikui ir , žinoma, iškildavo svarbiausias klausimas - KUR?.

Informacija:

KAS: Mano vardas Nelė. Vaikiška avalyne užsiimu jau 15 metų, tad jeigu perkant batukus savo vaikeliui Jums kiltų klausimų, tikrai galėsiu atsakyti į visus. Jeigu dvejosite- padėsiu išrinkti batukus kaip tinkamos formos/kokybės taip ir išvaizdos. Mielai dirbu su vaikais, todėl matuojant batukus neiškels rūpesčių net dėl mažiausių vaikučių. Visada galima susitarti pakeisti netinkamą didį. Tam nebūtina važiuoti toli, mes galime susitarti susitikti Jums patogioje vietoje. O paskambinus man, galite tiesiog sužinoti ar turiu ko ieškote, tad Jums net nereikia išeiti iš namų.

AVALYNĖ: Pas mane rasite batukus kiekvienai progai,sezonui, visų didžių, spalvų ir dizainų. Avalynės asortimentą sudaro kokybiškai pagaminti bateliai. Visada stengiuosi parinkti tai, kas labiausiai patinka ir ko reikia Jums. Avalynė pagaminta iš įvairiausių medžiagų, todėl čia rasite tai, ko ieškote: nuo guminių šlepečių iki odinių, ortopedinių batelių. Avalynė krikštynoms, laisvalaikiui, mokyklai, komunijai, rugsėjo 1-ąjai itt. už prieinamą kainą. Net pasikeitus sezonui, galėsite rasti žiemą basučių į darželį, o vasarą šiltų batelių.

KUR: Gariūnų turgavietėje. Senas turgus. 9 eilė, 14 vieta. ( Pasibaigus geltoniems paviljonams prasideda senas turgus. Priešais geltonų paviljonų 1-ąją eilę. Pilkas kioskas.)

Visada galite užduoti klausimus arba pasitikslinti informaciją telefonu: +370 614 212 58 arba el. paštu neli.semesko@gmail.com

Lauksiu Jūsų pas save,
Pagarbiai
Nelė

01. Jul 2010, 16:44

na ezinau del tu ortopediniu manau mes jau pavelavom, nes vaiksto panele jau pilnai ☹

01. Jul 2010, 13:45

As manau kad pirmieji batukai vaikiukui turi buti ortopediniai, butent pasiuti ant jo kojytes. Kai jau vaikas ismoksta gerai deti kojyte ir vaikscuioti tada pirkti savo nuoziura batukus atsizvelginat i vaiko kojyte ir savo pinigine.
Mes vaiksciojom su batukais nuo 7men. pirkom basutes ortopedines, pagalvojom kad ir vasarai tiktu. Dabar mazyliui kokius batukus tik neuzdetum, ar botus, ar kroksus lekia, vos speju gaudyti.

01. Jul 2010, 13:17

bandysim ir mes ieskoti 😀

01. Jul 2010, 12:37

😉

01. Jul 2010, 12:34

pavydziu, natiuska, kad radai😃 pas mus nebuvo tinkamu, teko kitur ieskoti

01. Jul 2010, 12:34

aciu uz patarimus, pasinaudosime jais, jau kita sav. kai eisim pirkti nauju batuku, nes jau isaugom 😀

01. Jul 2010, 12:33

*po pard. 😉

01. Jul 2010, 12:32

o as Deichman radau labai patogias ir odinis vidus 😛 tik jos nera labai grazios, siuo atweju manau swarbiausia patogumas 👍
mamukai, as vaikuciui kai perku apaunu ir pawedzioju po rad., ir matau ar ji gerai eina, ar patogu jai, va turim batukus pavasarinius, nu pasaka kokie, bet jau mazi, taippat is Deichman 👍 greit isaugom. labai vaikuciams patogu ''kroksiukai'' as va nupirkau vakar is turgaus, vakar dawesi po zole, paskui ant smelio 👍 tik aisq prakaituoja su jais ☹
mamukai, nemanau, kad tokiems maziukams reikia kokiomis priemonemis tepti ar purksti, kad neprakaituotu, geriau dazniau nuauti batukus, mes pvz. tik atsisedam i wezima, ar i masina, as iskart nuaunu, kai einam , wel uzmaunu 😉

01. Jul 2010, 12:28

ir siaip, visose vaiku parduotuvese batuku kainos panasios

01. Jul 2010, 12:27

ziuriu, kad butu oda, uzkulnis, lengvi ir matuoju pries pirkdama, lengvai apaunami, mes raisteliai mane erzina, kol apmaunu

01. Jul 2010, 12:26

madoje vaikams mes tinkamu neradome. tik man sake, kad barteks batukai yra netikros odos, ir dazo kojinytes ir labai prakaituoja. pati ju nebandziau, sake, kuri jau buvo bandziusi

01. Jul 2010, 12:25

na kad kai numoviau, nebuvo niekur isireze ir jokiu zymiu nuospudu nebuvo, bet jei su jais biski paeina, tai tada imk ant anku ir ant zemes daugiau nepastatysi. gal tikrai kazkas negerai buvo. o pagal kajus renkates batukus?na jau auksta pakulne ir oda tkrai svarbus faktoriai. bet gal dar i ka rekia atkreipti demesi?

01. Jul 2010, 12:22

adatele esu girdejusi apie mada vaikams parduotuve. ten brangoka avalyne, bet gal ten oda bus? dar ziurjome batu kalne batuku, bet mums netiko ten kaina ☹ db taupimo programa seimoje ☹

01. Jul 2010, 12:22

kai parduotuveje ziurejau batukus, tai vieni tikrai nelengvesni uz kitus. gal mamukai, tavo mazylei jie buvo nepatogus, ar kokia siule spaude.

01. Jul 2010, 12:20

natiuska 39 lt tikrai nera daug, aciu, kad pasakete kur ieskoti. mes buvom gave naujus batukus dovanu, apie 120 Lt mokejo mama, bet va, kad mums netiko, nepaejo mazyle kazko. atrodo ir vietos yra, ir nespaude. gal per sunkus galejo buti?
o kas del kojyci prakaitavimo, tai pastebejau, kad mums tas pats. gal nuo to, kad db karsta daugiau pradejo prakaituoti?idomu ar yra kokiu priemoniu nuo kojyciu prakaitavimo mazyliams. gal i avaline ka purksti reikia?

01. Jul 2010, 12:18

turi medziagines tapkytes, tai su jomis neprakaituoja, kai buvau pas tevu, tai po kiema su jom vaiksciojo, o mano mama ir sako,"tu kaip Karolukas, su tapkytem, nes gamta tavo namai"

01. Jul 2010, 12:16

mano ir linkes prakaituoti, stengiuosi kuo ploniau kojyte laikyti, arba isvis basomis. o deichman parduotuveje man nepatiko basutes, nes tos kurios buvo grazios, buvo sintetiniu vidumi

01. Jul 2010, 12:14

o mano dukrytei ar sintetika ar oda, wistiek prakaituoja kojyte, turim sportbaciukus, medziaginius, su tais prakaituoja maziausiai 😀

01. Jul 2010, 12:13

mes turim nauja avalyne, tiek batukai zieminiai -rudeniniai, tiek ir basutes. vaiko batukams netaupau ir perku kokybiska, noriu, kad kojytes sveikai augtu😀 ir perku tik odinius, ziuriu, kad nebutu sintetiniu detaliu viduje, kaip db kad prisiuva

01. Jul 2010, 12:13

as basutes dukrytei pirkau Deichman parduotuvej, mokejau 39lt., nu nemanau, kad cia labai daug?....

01. Jul 2010, 12:11

as geriau pirksiu pigesnius, bet naujus 😀

01. Jul 2010, 12:10

as TIK uz nauja avalyne, tokiems pypliukams, nu bet kiekwiena renkasi pagal sawo galimybes 😉

01. Jul 2010, 11:26

mes tai nesiojam draugiu vaikuciu batukus, jie geri, atrodo nenunesioti lb, bet va girdejau, kad vaikams reikia pirkti naujus, nes ju kojytes prisitaiko prie batuku. kaip jus galvojate?

30. Jun 2010, 22:13

as basutems ir pirmiems batukams taippat nepagailejau, o db kai vasara, norisi ir vienokiu ir kitokiu, perku pigesnius.rudeninius ir ziemai reiks wel gerus pirkt. Turguj nemaciau tokiu basuciu

30. Jun 2010, 21:40

musu pirmieji batukai buvo ortopediniai, su pakulne, kad vaikiukas ismoktu taisiklingai vaikscioti, na o dabar nesiojam ivairia avalyne ant jos pinigeliu nepaigailim ir perkam tik kokybiska avalyne nes juk formuojasi jo kojyte. namuose zinoma vaikstom basomis, taip pat ir sode kai laukuti buna silta.

30. Jun 2010, 16:28

na mums su keltim problemos, ne visa avalyne tinka....auksta keltis ir platoka kjyte. taip pat is tetuko paveldejo. na kiek maciau tos su trim uzegimais buna tik brangesnese parduotuvese. gal yra teke kazka panasaus matyti turguje?

30. Jun 2010, 15:35

mes po namus wisada tik su kojnytem ar basomis 👍 o nesiojam basutes su 3 uzsegimais ir auksta pakulne, na atseit sios sweikiausia vaikui.dar turim sportbaciukus lengvucius, ir sendiena nupirkau is turgaus ''kroksiukus'' bet mums su wisom avalinem kojyte prakaituoja, turbut is tetes paveldejo ☹

30. Jun 2010, 14:23

mes tik pradejom vaikscioti. mums 1 metukai. batuku turim bent kelias poras, bet va laikui begant issirinko musu panele tik vienus, pirktus norfoj uz 15 lt. 😀nesiojasi neblogai, bet va kartais kankina klausimas ar nepavargsta jos kojytes? leidziu kartais po namus basom kojytem palakstyti. Gidejau, kad yra specialus ortopediniai batukai. gal kas juos turejot ir nesiojot?

1 2