Baltos puslytės burnytėje :(

10. Apr, 11:26

Labuka mamytes. Vakar pas savo mazge pastebejau, kad is vidaus apatine lupyte lyg butu nugriauzta kazkuo, tokios baltos lyg puslytes, bet nusilupusios jau.... Siandiena jau apziurejau dar geriau, tai ir virsuje tas pats......o visa gerklyte baltais spuoguciais, tokiom baltom puslelemis nuseta.... Sako gali buti stamatitas...taciau jai ju kaip suprantu neskauda, ji valgo, geria,viskas gerai... Ryt eisim pas gydytoja, bet noreciau jusu paklausti, gal kam taip buvo ir galetumete mane nuraminti....

10. Apr 2011, 17:37

taip būna ir liežuviukas puslytėm, mano dičkiui kai buvo tai ir dantenos buvo ištinusios, o mažei tai tik kelios puslytės buvo, bet lydėjo aukšta temperatūra, o va dičkiui temperatūros nebuvo. Tos bjaurybės yra visokių formų, mažei buvo virusinės kilmės, o va dičkiui dėl vitamino c trūkumo

10. Apr 2011, 14:11

baisu ☹

10. Apr 2011, 14:11

ir dar pas ja liezuviukas irgi spuoguciais baltais isbertas...taip turi irgi buti prie stomatito :?

10. Apr 2011, 14:10

maniske ne tiutes td atsisake per sia liga 😀 o siiap labai kankinos...verke istisai..noredavo valgyt tarkim atsikando kazko..ir cypimas..nes lb skaudejo..

10. Apr 2011, 14:08

kai mums buvo stomatitas sukilo auksta temperatura ir valge viska, gydytoja net nustebo, kaip jis taip gerai gali valgyti.

10. Apr 2011, 14:07

siaip labai bjauri liga..gal nepabloges jums..

10. Apr 2011, 14:03

niu gal tada ir mums stomatitas.... ☹ tik gal lengvesne forma....nes temperaturos neturime ir valgo ji pas mane, aisku ne taip kaip visada, bet apetitas sumazejas, nes iltinukai dygsta...niu ryt bus tada viskas aisku, kai nueisim pas gydytojus... bet labai neramu , kad tik nepablogetu ☹

10. Apr 2011, 14:01

mum kai buvo puslikes tai buvo stomatitas...bet ji lydejo auksta temper...maniske mazdaug pora sav buvo nevalgi.. :/

10. Apr 2011, 13:44

tai va...kad neturim ( aciu dievui ) ir valgo ji man normaliai, ryja, nesimato kad skaudetu

10. Apr 2011, 13:39

o temperatūros neturit? panašu kad gali būti stomatitas, būtinai pas gydytoją

10. Apr 2011, 13:30

Niu duok dieve kad tik tada mums nepablogetu iki rytojaus ☹

mamyt mamyt 10. Apr 2011, 13:13

mum ir buvo ,is pradziu neskaudejo,veliau pradejo nevalgyt.mum taistomatitas buvo,bet kai gydytoja israse vaistuku,per 3 dienas sveiki buvom

10. Apr 2011, 11:26

Labuka mamytes. Vakar pas savo mazge pastebejau, kad is vidaus apatine lupyte lyg butu nugriauzta kazkuo, tokios baltos lyg puslytes, bet nusilupusios jau.... Siandiena jau apziurejau dar geriau, tai ir virsuje tas pats......o visa gerklyte baltais spuoguciais, tokiom baltom puslelemis nuseta.... Sako gali buti stamatitas...taciau jai ju kaip suprantu neskauda, ji valgo, geria,viskas gerai... Ryt eisim pas gydytoja, bet noreciau jusu paklausti, gal kam taip buvo ir galetumete mane nuraminti....