beda del dukrytes tevo

15. Mar, 10:25

na va, nutiko tai ko as labiausiai ir bijojau. mano dukrytei dabar yra 5,5 menesio. jos tevas dar nera jos mates, tiesiog nepareiske noro, o ir paliko mane dar kai buvau nescia. ir vakar jis pareiske nora pasiimti ja keletui dienu pas save. zinoma as jam to jokiu budu neleidau. Jis nera irasytas i vaiko gimimo liudijima ir kaip tevas mums neegzistuoja. bet tarkim jei jis paduotu dabar i teisma reikalaudamas vaiko bent kelioms dienoms per menesi ar butu taip ir nuspresta? ar as galiu tiesiog neleisti jam jos lankyti ir viskas?

23. Mar 2011, 10:03

😀nieko kito nebeliko😀

23. Mar 2011, 09:50

as kai buvau istekejusi ir kai sulaukiau dukreles su vyru pakalbedavom ir jis man visada sakydavo kad jai issiskirsim tai dukreles as tipo negausiu ji bus pas ji bet kai istikruju tai tatsitiko ir teko skirtis tai kazkaip keista bet past advokatei padake kad dukra bus su manimi.mes skyremes tai susitarem graziuoju iskyre mus lb greit per gera menesi ir neteikejo dalyvauti skyrybose tik atejo laiskas kad jau iskirti ir galiu issiimti istuokos liudima

22. Mar 2011, 16:20

čia kas? ironija kokia tai? bent jau man sudėtingesnės bylos, kylančios iš prievolių

22. Mar 2011, 15:19

na, tokios bylos nėra sudėtingos, žvelgiant is teismo puses, nes faktai kalba patys uz save. Taip, pritariu, kad tu vaiko dabar neturi teisės ir moralės duoti. Be to, jis pagal popierius niekur neegzistuoja, viskas kryps kita linkme, kai jis pateiks ieškinį dėl tėvystės pripažinimo. Kažkodėl jaučiu, kad čia tik laikinas jo noras. KIta vertus, taip, vaikas turi teisę žinoti, kas yra jo tėvai, į jų meilę ir rūpestį, tad jei jis elgsis sąžiningai ir garbiningai, prisijaukins tave ir dukrytę ir rodys iniciatyva bendrauti-tai tik pliusai 😀 Vaikas augs laimingas ir nekompleksuos 😉

15. Mar 2011, 20:35

dekui uz atsakyma. ziuresim kaip cia bus veliau..

15. Mar 2011, 14:14

Oi, čia ir yra teisininko skyrelis, sorry😀

15. Mar 2011, 14:13

Nu tikrai, absurdas.Tokį mažą leliuką atskirti ir duoti kažkokiam nepažįstamam, tai kas, kad biologinis tėvas.Juk nebuvo šalia tiek ilgai. Manau, viskas tavo pusėje. Klausk patarimo teisininko skyrelyje

15. Mar 2011, 14:01

tikriausiai isivaizduoja, kad pasiims, ir nereiks nei maitinti, nei ziureti nieko, kaip zailsliukas☹

15. Mar 2011, 11:48

aha turi dar du berniukus.

15. Mar 2011, 11:45

Giedra jis turi du vaikus dar???

15. Mar 2011, 10:57

na savo anais dviem vaikais nesirupina tai gal vakar cia mane pagasdint tik sugalvojo ryskiai. oi jam pavyko istikuju.

15. Mar 2011, 10:55

Bet cia idomi situacija pas jus.As siaip teise baigusi esu, ir sitei dalykai man labai idomus visada buvo.Kiek zinau tikrai reiktu jam irodyti kad tai jo dukryte.Cia pradziai.O poto jau ziuretu kas kaip.Nuo teisejo priklausytu.

15. Mar 2011, 10:51

nemanau kad bus toks drasus ir iki tiek daeis...Kiek pamenu pasakojai kad vis atrodo jau atsiras visam laikui bet ir vel issigasta kazko.keista man kad nori pasiimti ja.Jis apskritai supranta kaip atrodo 5,5men vaikas?gal atrodo viskas labai paprasta jam?

15. Mar 2011, 10:48

tai va as ir galvoju jei jis noretu taip netycia tu dnr pasidaryt, o paskui dar ir i gimimo liudijima isirasyt save tai zinok baisu man net pagalvot..

15. Mar 2011, 10:41

Tiesa, tau geriau atsakys teisininkas😉

15. Mar 2011, 10:39

Giedrut, reiketu nustatyti tevyste jei jis dabar i teisma tave paduotu.Kas irodytu jog cia jo dukriukas?Buk rami.Paaiskink jam kad 5,5men vaikas ne suniukas kuri pasiemei davei palakti vandenelio, pazaidei ir ramu.Ji jau pazista veidus, jai jis-svetimas dedule...Taip kad tegul pailsi jis su norais.Tu irgi daug ko nori.Kai bus didesne Gustyte, prades vaikscioti tada galbut priziurint tau gales pazindintis, jei aisku tu to noresi.Juk jis nei alimentus moka kiek supratau, nei padejo priziureti.

15. Mar 2011, 10:25

na va, nutiko tai ko as labiausiai ir bijojau. mano dukrytei dabar yra 5,5 menesio. jos tevas dar nera jos mates, tiesiog nepareiske noro, o ir paliko mane dar kai buvau nescia. ir vakar jis pareiske nora pasiimti ja keletui dienu pas save. zinoma as jam to jokiu budu neleidau.
Jis nera irasytas i vaiko gimimo liudijima ir kaip tevas mums neegzistuoja. bet tarkim jei jis paduotu dabar i teisma reikalaudamas vaiko bent kelioms dienoms per menesi ar butu taip ir nuspresta? ar as galiu tiesiog neleisti jam jos lankyti ir viskas?