Bėrimas

29. Sep, 11:54

Sveikos mamytės, ar Jusų mažyliams beria veidukus? gal naudojate koki kremuką? mano mažyli dažnai paberia, kai duodame sulčių, ankščiau ir kuneli paberdavo. Dabar kiek laiko neduodame sulčiu, bet bėrimas nedingsta, gal nuo ko kito beria?

12. Dec 2011, 23:11

mes gyvenam ne lietuvoj ydomu ar rasim tokios arbateles. o kur jus ja pirkot vaistinej?

12. Dec 2011, 20:14

kai dukryte tik gime,jos odele irgi buvo sausa,tai kaip tik pirkom lakišiaus arbatos,ir maudydavom su ja,tai labai padėjo odelei, iškarto tapdavo tokia švelni 😀

12. Dec 2011, 20:03

mamyte pabandyk ismaudyti ,nusipirk lakisiaus arbatos ir ismaudyk

12. Dec 2011, 19:29

sveikos mamytes,mano pusantru metu mergaites labai siurksti odyte net nezinau kaip apipudinti tokia lyg tarpais ir sausoka ir nugarytei virs uzpakaliuko net berimukas susidares truputy nusikasius. daktare sako kad tai nuo misinuko ir liepia nutraukti isvis neduoti pieno,bet as neysivaizduoju ka daryti nes jai nakty neduosiu pienuko kils baisus skandalas😃 mamytes padekit!!! kuo tepti kaip gydyti? gal kam taip panasiai yra buve?

13. Oct 2009, 11:16

mhm, bandziau, man tai nelabai padejo, matyt priklauso nuo zmogaus oraganizmo 😀 nusipirkau vaistu nuo rugsties, tai dabar nebereikes nieko kito 😀

neri neri 05. Oct 2009, 21:13

jei labai prades kilti rugstis geras vaistas kmynu arbata be cukraus,man labai padejo,tik visiskai be cukraus😀

05. Oct 2009, 12:09

neri, negaliu del rugsties, o ypac dabar kai laukiuosi, rugstis supykins 😀

neri neri 04. Oct 2009, 19:57

na tai tau mamyte visos sultys rugscios jau vien paziurejus 😀 o mazyliui bus pats tas 😀 o gal ir pati paragausi 😀

04. Oct 2009, 16:45

neri, mhm, mama mano turi su morkomis 😀 pati tai negeriu sulciu nei pirktiniu nei naminiu, nes rugstys kyla 😀

04. Oct 2009, 14:09

buvo veidelis raudonais spuogeliais su baltom virsunelem isbertas, labai zandukai. ant kitur neatsirado, o gal nespejo. bet gydytoja, kai pamate, tai sake jokiu tepalu netepti, o prausti arbatomis, tai as ji visa taip ir prausiau. o maudai su lakisiumi? beje, mano sesei spuogai buvo ant veido, tai kai pradejo plauti su berzu lapai, medetkomis, praejo

04. Oct 2009, 14:04

noriu adateles paklausti koks tas berimas buvo?nes mano mazylis jau gime isbertas,ir db jau 1.7ir vistiek pabertas,jau biski ir pinigu gaila tiem visiem tepalam(ir kad nors vienas padetu)nu siaip ar taip ir as pabandysiu papraust su medetkom

neri neri 04. Oct 2009, 13:17

tai kita karta paprasyk kad pamaisytu ,zinoma jei turi😀 ir patiem patiks😀

04. Oct 2009, 11:11

Mat uosvio spaustos sultys bus, tai kazin ar morku dejo 😀

neri neri 03. Oct 2009, 21:15

mamyte,jei yra galimybe tai labai gerai i obuoliu sultis morku imaisyti ir ne rugstu ir sveika, 1 dalis morku-2 dalys obuoliu toks santykis .tai tokiem kaip musu tai geriau su vandenuku😀

03. Oct 2009, 18:48

as apie obuoliu sultis 😀 jos rugstokos tai biski ipilsiu virinto vandenuko 😀

neri neri 03. Oct 2009, 14:08

na ziurint kokios ,mazajai ipilu siek tiek vandenuko ,o sesute tai geria grynas,abiem skiedziu vynuogiu sultis (melynu) nes jos atrodo astrokos,o siaip mes ju visokiu pasidarom ,labiausiai megsta obuoliu -morku,tai sitas lengviausia pasidaryt,o uogu sultim reikia puodo garintuvo,mes ji pasiskolinam is giminaiciu,arba galima rankiniu budu pasidaryt ,tik daugiau darbo reikia idet,bet verta.

03. Oct 2009, 12:14

neri, o Tu jas grynas duodi ar dar skiedi su vandenuku? 😀

03. Oct 2009, 12:14

M, nebandziau duoti naminiu sultyciu 😀

neri neri 02. Oct 2009, 21:18

o musu mazyles neberia,bet sesute tai kai padaugina pieno,sureliu,sokolado,sulciu negali gert (pirktu),spalvotu limonadu,iskart isberia.tai pas mus nebuna jokiu limonadu,tik naminiai kompotai,sultys.pirktinius leidziam tik per gimtadieni.

02. Oct 2009, 20:22

Na, musu tai nuo saldumynu neberia 😀 bet taip ir neaisku nuo ko paberia, nors nieko tokio kasdien neduodame

02. Oct 2009, 16:36

o maniske beria nuo saldumynu,tik uzvalgo is prasideda,,

30. Sep 2009, 14:27

Reikes pabandyti 😀

29. Sep 2009, 16:21

mums buvo leliukiskas berimas, visa veiduka isbere, tai gydytoja sake prausti su berzu lapais, medetkomis. padejo ir paskui dar ilgai taip prausiau, nes bijojau, kad vel neisbertu

29. Sep 2009, 15:28

gali but kokiam maistui gal alergiskas

29. Sep 2009, 15:01

Na, pas mus tai nekarsta, kaip tik vesoka.

29. Sep 2009, 14:14

daznai vaikus dar beria nuo silumos, jei labai karsta kambaryje tai labai isberia

29. Sep 2009, 11:54

Sveikos mamytės, ar Jusų mažyliams beria veidukus? gal naudojate koki kremuką? mano mažyli dažnai paberia, kai duodame sulčių, ankščiau ir kuneli paberdavo. Dabar kiek laiko neduodame sulčiu, bet bėrimas nedingsta, gal nuo ko kito beria?