Berniukas seda ant klozeto...

25. Nov, 11:16

Sveiki.Nesenai prisijungiau prie Jusu saunaus burio :) noreciau sulaukti mamyciu patarimo siuo klausimu: auginu 3metu berniuka.pampersu jau senai nebenesiojame ir senai visus reikaliukus darome i tualeta...taciau...noriu berniuka slapintis atsistojus,vyriskai,nes manau jau pats tam laikas.. :) taciau maniskis kategoriskai pries tai nusistates ir net neketina to daryti...sedasi ir viskas...nepadeda ir tevelio mokymai,ir mamytes prasymai...nezinau kaip ji pamokinti,kaip paskatinti,ar tiesiog nieko nedaryti ir laukti kol pats nores "daryti" atsistojes.. :) patarkit mamytes,kurios susidurete su tuom ;) aciu!

06. Feb 2014, 18:30

sveikutes gal ka issirinktumete ir patiktu vaikuciams rubeliams ir dar kaiko
https://www.facebook.com/pages/Vaikuciams-ir-netik/709669355732483

15. Jan 2014, 10:25 mazgiukas1

Nematau nieko blogo, kad sysioja sėdėdamas, manyčiau namie ir suaugę vyrai turi sysioti sėdėdami, kad neaptaškytų ir tt. Aš tik už. Lauko salygomis ir viešame wc, tai būtina, bet namie aš tik skatinu saviški 4-metį sysiu daryti sėdint.

18. Mar 2012, 13:33

aiskutis supratau.

18. Mar 2012, 12:42

ji sysiuka daro ir y didely tualeta , y puoduka retai daro sysia , kartais tik , y puoduka daro tik kaku , ten patogiau sedet , kaip buwo uzkieteja jai widuriukai tai nesodinau pati ant puoduko , leisdawau daryt y pampersa , poto po biskiuka aiskindawau kad wisos liales daro y puoduka kaku , tai ji suprasdawo , ir bandydawo , tai gal 6kartus darydawo y puoduka kaku , ir paskui budawo patenkinta kad padare y puoduka , o dabar wel kazkas nutiko , ir neseda kaku daryt .. Salele mano dukrytei 2m5men, o awiziniu dribsniu nuo mazumes ji newalgo

18. Mar 2012, 07:05

salele tu neperskaitei iki galo, mama raso kad mergaite sisioja i puoduka be problemu, o kai reik kakot tada rekia... manau kad yra kazkur beda...
editelia o gal tai yra baime, kai jei budavo uzkieteja jai skaudedavo, todel ji galvoja, kad ir dabar skaudes.. manau reikia jai aiskinti, kad jau neskauda uzimti kazkuo.

18. Mar 2012, 00:06

o kad viduriukai nekietetu isvirk aviziniu dribsniu kosytes dek truputuka druskos ,ir truputuka sviesto del kvapo ,aviziniu kosyte laisvina viduriukus

18. Mar 2012, 00:04

editelia12-daugelis mamu augina vaikus pagal taisykles,vaikas turi valgyti kol mazas kas 3val,miegoti pitu butinai,ar kaip vaikas pradeda sedeti ir buna laikas toleto reikalams vaikas privalo daryt i puoduka.mano bernai ne vienas nesedo ant puoduko nes sakydavo kad spaudzia arba rekdavo kaip tavo tai as ju ne nekankinau viena laikiau su pampersu iki triju metu su pusia o kita iki triju metu,ir nupirkus toleta mokinau ir neverciau sedet jai nenori ant puoduko.tai sakau nupirk jai toleta ta minksta ir vaikui aiskink kad i toleta daro visi,.o kiek tavo mergytei metuku?

17. Mar 2012, 18:41

buwom nueje gal pries puse metu tikrinomes , nes apie tapaty pagalwojus buwau ir as , bet sake wiskas gerai , sweika mergaite ... ir bandom sneketis kad wisi waikuciai daro kaku y puoduka , bet nieko nepadeda ... nors jau ne wiena syky dare y puoduly , bet werkdama ...

17. Mar 2012, 11:37

ispradziu nupirkom ta minksta toleta ant klozeto sedosi viskas puikiai kol syki nepasodinau be jo jis issilaike ir be vargo laikosi sedi ant toleto ir daro ka reik

17. Mar 2012, 11:36

ne nieko panasaus jokios bedos cia nera,mano aronui irgi jau trys metai ir ka vis dar sedasi ant toleto,rodem kad reik atsistojus daryt ir supranta bet nenori jam geriau sedet,ateis laikas ir stovedamas darys

17. Mar 2012, 11:29

gal tada yra beda su isange, nuveskit pas gydytoja...

17. Mar 2012, 10:39

buwo uzkieteja , tai wargom kol wiska atstatem y sawo wezes , bet dabar jau wiskas gerai , pakakoja normaliai, nekietai .. y pampersa kaip daro tai dar baisiau werkia , nes nepatogu pamperse daryt kaku jai turbut , 😥

17. Mar 2012, 07:25

mazgiukas as tikrai cia nematau problemos gal vaikui taip patogiau, gal jis atsistojas nevisai npasiekia... ateis laikas ir prades sisioti atsistojas...
editelia gal jusu dukrytei yra kartais uzkieteja viduriukai, dazniausiai cia buna problema, todel vaikas pyksta,verkia...

17. Mar 2012, 00:23

sweikos mamytes ... 😉 padekit man , reikia patarimu ,, esu jauna mamyte , man 21m,auginu dukryte Austeja , jau 2m4men , darom y puoduka sysiu jau senokai , bet kakuty pradejom y puoduka daryt neseniai , jau gal kokius 6 kartus darem , bet wisada su asarom , padaro kakuty tada jau buna laiminga , ir pykstames , wisko buna , gal galit patart , kas jai taip yra , kad tik kaip kaku taip asaros weide ? labai skaudu sawo dukra tokia matyt

02. Dec 2011, 22:31

Manau reiktu palaukt kol pats nores,nemanau kad cia didele problema😀

30. Nov 2011, 22:30

sveika,na manajam bus 3m bet daro atsistojas tetis moke skatino jei taip darys gaus saldaini ir pradejo patas taip daryti pamperiu atsisakem nuo 1.10menesiu pratinom i toleta ant puoduko ir priprato pradejo pats naktimis keltis ir eiti i toleta turi pamazu skatinti sakykite nupirksim masinyte

25. Nov 2011, 11:16

Sveiki.Nesenai prisijungiau prie Jusu saunaus burio 😀 noreciau sulaukti mamyciu patarimo siuo klausimu: auginu 3metu berniuka.pampersu jau senai nebenesiojame ir senai visus reikaliukus darome i tualeta...taciau...noriu berniuka slapintis atsistojus,vyriskai,nes manau jau pats tam laikas.. 😀 taciau maniskis kategoriskai pries tai nusistates ir net neketina to daryti...sedasi ir viskas...nepadeda ir tevelio mokymai,ir mamytes prasymai...nezinau kaip ji pamokinti,kaip paskatinti,ar tiesiog nieko nedaryti ir laukti kol pats nores "daryti" atsistojes.. 😀 patarkit mamytes,kurios susidurete su tuom 😉 aciu!