Besidominčioms astrologija

15. Aug, 03:41

galetu buti forumas kas domisi astrologija,ekstrasensorika,nu man tai pvz patinka tokie straipsniai. (supraskit,nuo karsciu galva perkaito):)(as cia apie tema rimtai)

18. Aug 2010, 09:50

gal ir visai nieko turet mamyciu klubo astrologe. 😀

18. Aug 2010, 07:41

tamina, astrologija yra ištisas mokslas. Kaip ir būrimas kortomis taip ir darbas su zet'u reikalauja ne tik teorinių žinių kuri planeta, kuris namas ką reiškia... tam taip pat rikia dar ir įgūdžių ir gyvenimiškos patirties. Taip pat reikalingos ir efemeridės, norint kažką daugiau pasakyti. Galbūt atsirastų astrologė, kuri sutiktų rašyti horoskopus savaitei ar bent jau mėnesiui. Būtų tikrai smagu.
O jei kalbama apie astronomiją, tai man, kaip ir deimantei patinka suprantamame lygyje, kad nereikėtų dar papildomai kažką aiškintis kas yra kas 😀

16. Aug 2010, 09:30

pvz,kas domisi yra tokia programele zet,galit atsisiust. Va ik nemoku issifruot,reik tas planetas zinot,kaip jos vadinas ir ka reiskia. idomu,pvz,sau horoskopa susidaryt.

15. Aug 2010, 20:32

Man taip pat patinka astronomija, domiuosi ja, bet nesu kokia fanatikė 😃 Gal ir įdomu būtų, bet neilgai, nes kaip ir visos kitos temos, mirtu ir ši 😕 😀

15. Aug 2010, 17:00

as ir kazkiek domiuosi turiu apie kiekviena zodiakia prisirasiu sasvini pilna

15. Aug 2010, 15:41

galetu buti forumas kas domisi astrologija,ekstrasensorika,nu man tai pvz patinka tokie straipsniai. (supraskit,nuo karsciu galva perkaito)😀(as cia apie tema rimtai)