Bijo vandens :(

30. May, 11:16

Sveikos mamytes, nutiko mums keistas dalykas. Mano dukryte maudesi iki metuku kaip paselus, sunku budavo is vonios istraukt, nu dabar kas jai nutiko nesuprantu, kol pilam i vonia vandenuka, stovi salia, ziuri, dziaugiasi, kisa rankytes po kranu, nu tik reikia lipt i vonia, viskas, spiegimas, zviegimas ir taip kol nusimaudom. Taip ir zvigdau, kaimynai pagalvos, kad pjaunam vaika :S bet gi nepraustos taipogi nelaikysi.... isgazdint tikrai negalejom, nes wisada mes atsargiai su vandenuku, su zaidimais, per priewarta nieko nedarom... ar susiduret kas su tokia situacija?

05. Nov 2012, 15:40

sveiki, ir mes turim beda. sunui 2.5metai. maudytis patinka, bet bijo galvyte plauti. vien del plaukuciu plovimo net maudytis atsisako. jau nebezinau ka daryti. prikalbinu, ilipa i vonia, bet kai reik jau galva plaut, tai akys issoksta kaip obuoliai, tiek spiegia, lipa lauk. jau net nenulaikau. gal patarsit kazka.

05. Nov 2012, 15:40

sveiki, ir mes turim beda. sunui 2.5metai. maudytis patinka, bet bijo galvyte plauti. vien del plaukuciu plovimo net maudytis atsisako. jau nebezinau ka daryti. prikalbinu, ilipa i vonia, bet kai reik jau galva plaut, tai akys issoksta kaip obuoliai, tiek spiegia, lipa lauk. jau net nenulaikau. gal patarsit kazka.

30. Jun 2010, 15:20

mes vakar giruluose buvom...tai tikrai vaiku darzeliu galima pavadinti....daug mamyciu su vaikuciais 😀

30. Jun 2010, 14:29

mes prie juros vaziuojam, kur smelis svelnus, jokiu akmenu, juokiuosi, kad cia vaiku plezas, nes ju pilna, kaip vaiku darzelis😃

30. Jun 2010, 14:26

na teks tada paluketi su jura, bet ezero ir upes nebijo, ir ten smelis nrbaisus buvo 😀

30. Jun 2010, 14:22

mano pernai sauke, kad bijo, net koju nedejo, o siemet vartosi, sedasi, jau smagu zaisti😀

30. Jun 2010, 14:21

mes praeita vasara bijojom tiek smelio, tiek vandens, bet per metus daug uzaugom ir drasus pasidarem😃 db vaiko neina is pajurio istempti namo😀

30. Jun 2010, 14:20

man naujiena buvo kad smelio isigando juk ne karstas visai buvo pajudet visai neleido

30. Jun 2010, 14:18

mes irgi bijom vandens ir smeliuko ☹

30. Jun 2010, 14:08

nu mes ir juros bijom ir smelio ☹ vakar buvom, tai verkia, klykia...net negera ant sirdies pasidare ☹

30. Jun 2010, 13:36

mano mazius vonioje nenori praustis, ypac plauti galva, is karto saukia ne ne, ba ba. o nuvaziavau su juo prie juros,tai kaip zuvis, tik vandenyje ir prie vandens😃

30. Jun 2010, 11:57

Pas mus paskiekitimai!!! 😛
pradejom i dusa kartu atsinesti ir dukryte wisi trys prausiames, kalbinam, kad tik apie wandenuka negalwotu, liuks 👍 nebespiegiam 😉
o geriausia, tai kad nuwaziawom prie wandens telkinio viena diena, sakau kadangi dukryte vandenuko bijo, nors su smeliuku pazais, ir ka jus manot? negalejau vaiko is vandens istraukti, su klyksmais teko lipt lauk 😃 ir kaip tai suprast?vonios bijo, ezero-ne?.. 😃

30. Jun 2010, 09:06

sveikos mamytes...pas mus ta pati beda. reikia maudytis tai vaikas lyg skerdziamas spiegia. nei zaisliukai, nei vonele, nei dusas niekas netika. pastatau i vonia, tai kaip gandras koja pakelusi saukia ne ne ne. bandem ir artu maudytis, tai zinokit taspats. nepadejo mums. taip ir vargstam jau kelintas menuo.

30. May 2010, 21:52

tai kad as jai tu zaisliuku tiek prikraunu, kad paciai wietos lieka maza 😃 kai nebijojo dar, tai duodawosi su zaisliukais

30. May 2010, 14:17

musu draugei taip buvo.tai pradejo vel maudys vonelej,paskui po truputi apsiprato.

30. May 2010, 14:14

musu maziukei panasei buvo natiuska...tai tetis su ja lipo i vonia drauge maudytis,potruputi,potruputi ir priprato,daabr vel viskas puiku,na isskyrus kai galvyte reikia plauti,nepatinka jai😀

30. May 2010, 14:10

pabandykit zaisliuku kokiu i vandeni numesti,kempyne ar dar ka nors😀

30. May 2010, 13:19

nuwa, ir maniskei taippat, trodo wiskas buwo gerai, bet wiena diena pardejo bijot...

30. May 2010, 13:05

mano mazius mego maudytis, bet viena karta pareiske, kad ne. ikeliu i vonia verkia, verkianti nuprausiu ir tuoj praso lauk, irgi nesupratau, kodel, bet pamazu vel pradejo patikti, o su dusu bijo, sako ai ai, gal jam taip ir atrodo. ir vandens kartu pripilame, ir putu pats pasiima ipilti, atrodo niekas neisgasdino, bet baime buvo

30. May 2010, 13:02

nu ne visi vaikai megsta dusa,mano sunus tai mazas bijodavo duso

30. May 2010, 13:00

nu jo gal pabandykit kartu maudytis kurisnors gal jei tada ne taip baisu bus.mano taip pat dukryte megsta po dusu pabandykit gal ir jei patiks

30. May 2010, 11:45

o gal kartu su ja lipt i vonia?arba tetuka kist kartu?

30. May 2010, 11:44

mes visada maudyniu metu galwyte slapinam ir plaunam tik pries lipant is wonios. kaip jau ir minejau, nekisu as vaiko i vandeny staigiai, mes wisada taip graziai, palengwa, o dabar nespeju as jos nei kojyciu suslapint, ji jau spiegia, nurengiu, nesu wonion, ji jau rodo i duris, kad ''eikim lauk'' sakau gal su maudymuku pabandyt, gal bijo nuoga?... nu nesuprantu tiesiog....

30. May 2010, 11:33

mums taip nebuvo, bet pastebėjau, kad mano mergytei labiau patinka po dušu, gal ir jūs pabandykit, pirma kojytes apipilti, paskui kūnelį ir tik vėliausiai galvytę, nes kiek žinau daugumai vaikų galvos plovimas tikra katastrofa

30. May 2010, 11:16

Sveikos mamytes, nutiko mums keistas dalykas. Mano dukryte maudesi iki metuku kaip paselus, sunku budavo is vonios istraukt, nu dabar kas jai nutiko nesuprantu, kol pilam i vonia vandenuka, stovi salia, ziuri, dziaugiasi, kisa rankytes po kranu, nu tik reikia lipt i vonia, viskas, spiegimas, zviegimas ir taip kol nusimaudom. Taip ir zvigdau, kaimynai pagalvos, kad pjaunam vaika 😕 bet gi nepraustos taipogi nelaikysi....
isgazdint tikrai negalejom, nes wisada mes atsargiai su vandenuku, su zaidimais, per priewarta nieko nedarom...
ar susiduret kas su tokia situacija?