Birth Certificate - apostille

16. May, 11:34

Sveikos mamytes,prasau patarimu del skubaus (arba ne) gimimo liudijimo tvirtinimo (apostill ) tvarkymo . Gyvenam mes UK .Kur kreiptis ir nuo ko pradet ...Po poros menesiu norim skristi i Lietuva Dekui uz patarimus mama Egle

16. Aug 2013, 15:44

Ladyvisata manau pabandyk kreiptis i advokata koki, cia jau nebejuokinga tiek pinigu prarasti del kazkieno kaltes, dar ir moraline zala turi atlyginti, uz prarastas atostogas ir vyro prarastaus darbo pinigus, kuriuos butu uzdirbes. Yra lietuviu advokaciu, pasieskok internete, manau tikrai padetu. http://www.delfi.lt/news/daily/emigrants/pavojai-britanijoje-antakiu-netekusi-emigrante-siekia-prisiteisti-didziule-kompensacija.d?id=60585263
cia ta kuria rode per emigrantus, pabandyk jei parasyti susiradus, gal pades.

16. Aug 2013, 15:11

o kaip cia uz apostile mokejot 70 svaru? apostiles deda juk vienintele ir ta pati istaiga, tai nelabai supratau, kas cia kam ko ngrazino londonas...

16. Aug 2013, 10:24

...dekui Ugnyciuk.... viska zinau ir dariau ka tu ivardinai 😀) nekarta skambinau,ne karta rasiau i el.pasta 😀) as juk rasiau,kad jie laiska gave (mes internete matem,yra toks puslapis pasto ,kur matai pagal ceki ,kur yra ir kada nukeliauja tavo laiskas) ....cia jau ju beda kad jie kas kart nauja istorija prigalvodavo 😀) Paskutinis pasakymas buvo,kad nera jokiu duomenu apie laiska,vakar paskambinom (tik idomumo delei,nes mes jau gavom nauja apostille,is kitos kontoros kuri padare per 3 d.) tai pasake,kad jiems to laisko negrazina Londonas 😀) .... tai va tokios zinios ..... Del markuciu ? neklijavau as jokiu markuciu 😀 mokejau po 8 svarus uz sekancios dienos pristatyma 😀 tai toks greitas-registruotas laisko garantas ... O del keliones lapo, taippogi zinau ,toki lapa jau esam dare pries metus musu 8 metuku dukrytei 😀..... as juk minejau,mieloji,kad viska susi..... tik kontora kuri dirba laaaaaaaaaaaabai aplaidziai 😀)
As patarimu laukiu ,gal kas koki advokata pasiulys .....
Dekui Ugnyte,tu viena ir atsiliepei 😀) Smagu,kad patarei ....Kazkam tikrai labai butum pagelbejus 😀
Sekmes Tau auginant leliuka (-us) 😀

14. Aug 2013, 05:38 ladyvisada

Sveika. Tu kai siuntei gimimo liudijima del apostiles idejai jiem voka ar sumokejai,kad per kurjeri gryztu? Buna mamyciu,kurios pamirsta idet atgalini voka,todel gimimo liudijimas negryzta. As pati idejau voka,bet apsizioplinau,kad be markutes,todel rasiau jiem i el pasta ir sumokejus 6svarus atgavau gimimo liudijima su apostile. Kadangi esi cia neilgai nezinau ar zinai jog reikia vaikui laikinojo gryzimo paso jei vaikas neturi paso,o jis tvarkomas tik londone ambasadoj. Jei sito nezinojai galiu paguosti,kad apostile nebuvo vienintelis dalykas del kurio neisvykote. As pati kelione planavau pora menesiu pries,ir man apostile atsiunte per savaite,as mokejau tik 30svaru, nes greitai man nereikejo ir pirmadieni buvau ambasadoj,nes siandien isskrendam. As irgi galvojau,kad nespesim,bet tik del ambasados taip maniau. Vienintelis variantas yra meginti jiems rasyti i el pasta ar skambintis ir ieskoti gimimo liudijimo.

13. Aug 2013, 21:40

....Sveikos Mamytes.....as ir vel cia😀) mane persekioja bedos 😀) Tik va,Dievui dekoju,kad vaikuciai mano sveiki 😀) O siaip tai as vel i jus su prasymais patarimu ir pagalbos sauksmu......Susiduriau su beda kuri mums kainavo daug pinigu ,nervu nemazai ateme ir sugriove ne viena grazu plana.....Tai va su ta apostille ,as kaip issiunciau dukrytes gimimo liudijima ir prasidejo ..... Liepos 3 d.buvo issiusta dokumentas ,todel laukt buvo mums 10 d.(nes taip parasyta ju tinklapyje .) nusipirkom lektuvo bilietus (kiek veliau,maza kas su pastu ar pan) ir sukelem gimines ant koju -laukit gryztam, krikstynos 😀) ......na,praejo nebe 10 d.o 2 sav.jokio atsako,skambinam ir sulaukiam kruvos klausimu,na tiek to,cia tokia politika....rezultatas -laukit po 2 sav.bus mes labai byyyzyyyy (uzimti ) O,mums tai kas? mes tam ir issirinkom ju kontora,kad padaryt reikalus greiciau ,kad neveluot niekur ir,kad dar laiko liktu ,ir pinigus mokejom didesnius tam,kad viskas butu kaip pas zmones ☹ Jiems nebuvo svarbu ,kad mes sakem ,jog lektuvas nelauks ir pan. Ju atsakymas buvo atidekit kelione.... ,toliau seke laukimas ,o gal visgi atsius,sulauksim...kaip kantrus lietuviai laukem sukande dantis..... deja,atejo laikas skristi ,o laisko nebuvo.....ka gi uz bilietukus nk,negrazino,nes pirkom pigiausius ....nes mes cia , uk tik pradejom kabintis gyvenimo,taupem pinigus ir pan. Vel paskambinom,ir dabar jau atsakymas buvo toks - jei pasake jums,kad laiskas issiustas ,tai vadinasi issiustas-laukit .....6 d.d.begyje bus....... valio....vel nusipirkom bilietus lektuvu,nes radom rugpjuti siek tiek pigiau (pacios ,Mamytes zinot padeti su vasaros bilietukais lektuvu ) ir laukemkol prabegs 6 d.d. Deja ,praejo 2 sav.ir nieko..... Siandien kaimyne angle moteriske ,paskambino jiems ....ir nauja daina-jie neranda laisko su mano dukters gimimo liudijimu .....Pasake,kad duokit savo banko okaunta,mes grazinsim pinigus..... Na,jau ne...lai sau pasilaiko tuos 70 nepilnus svaru..... Manes ir mano seimos tai neisgelbes...mano 8 metuku dukra eme dar labiau stresuot ,mes jai pazadejom vasaros atostogas Lietuvoj.....(musu vyresnele cia tik 7 menuo ir nelabai lengvai cia jai ,,prigyti ,,iseina ) ..... vyras paemes buvo atostogu issanksto( neapmokestinamu,nes dirba per agency),dvi savaites liko be darbo.....skolos...visa tai,gal kam pasirodys smulkmenos,bet mes praradom daug....nebezinom kada vel galesim isskrist i Lietuva ....stresuojam visi....mergytes kriksto rubeliai lieka kaboti spintoje ☹( Dar tai,kad maziuke,kuriai dabar 4 men.butina Lietuvoj registruoti iki metu laiko .....
kodel as rasau?ko noriu is jusu? Ogi,mielosios,patarimo...ar as galiu rast teisybe ir ar yra koks advokatas kuri tai sudomintu.....Gyvenam mazam anglijos miestely,kur dauguma cia gyvenanciu yra pakistanieciai....draugu neturim,anglu klb tik pagrindai.....esam vieni cia ir kaip dauguma cia atvykusiu norim ramiai gyvent....nesipykt,nesibart....o dziaugtis ir dziaugsmu dalintis su savo vaikais......deja,kazkokia juoda deme vis mums paspalvina gyvenima ....i bloga....
Mamytes-parasykit man,patarkit....atleiskit uz klaidas,tikrai esu susijaudinus ,lengvai tariant.....ir dideliausias dekui uz kantrybe skaitant mano illlllllga laiska jums 😀)*

03. Jun 2013, 13:02

sveikos Mamytes , norime patvirtinti vaiko gimimo liudijima . Kokie dokumentai reikalingi ....Ir ar reikia siusti tevu tapatybes korteles (pasus) Kaip ten post ofise su tuo cekiu daryt,kad jiems pinigelius persiust😀) ....
oj,galvoje netelpa .....
dekavoju😀)

16. May 2013, 19:39

Aciu mielosios 😀*
Sekmes auginant leliukus😀)

liuks liuks 16. May 2013, 14:43

Taip tai yra tvarkoma laiskais.

16. May 2013, 14:02

tai tu nori apostile ant uk gimimo liudijimo uzsidet?
cia viskas parasyta
https://www.gov.uk/get-document-legalised

16. May 2013, 13:22

internene suzynok lietuvos ambasados numeri,paskambink ir jie tau labai tiksliai viska isaiskins

16. May 2013, 12:46

..mielosios as zinau kas yra ta apostille,man tik rupi kaip ja ir kokiu budu tvirtint (gyvenam mes 6 val nuo Londono ambasados😀) Kiek as gidejau tai tvarkoma ne tiesiogiai pas notora,o laiskais 😀) ar tai tiesa?

liuks liuks 16. May 2013, 12:31

Ambasados puslapyje yra visa informacija.

16. May 2013, 11:43

iskok vertejo,gali kreiptis i ambasada ten turetu tureti verteja ir notara

16. May 2013, 11:42

apostile tai tiesiog vertimas su notaro patvirtinimu.bent jau musu vedybu liudijimas susegtas kartu su vertimu ir notaro stampu,o ant jo parasyta apostile

16. May 2013, 11:34

Sveikos mamytes,prasau patarimu del skubaus (arba ne) gimimo liudijimo tvirtinimo (apostill ) tvarkymo . Gyvenam mes UK .Kur kreiptis ir nuo ko pradet ...Po poros menesiu norim skristi i Lietuva
Dekui uz patarimus
mama Egle