Birželio mėn. gimdžiusios mamytės

14. Dec, 10:40

Kaip auga jusu mazuliukai,kiek kas sveriat? Ka jau valgot? kas dar savo pienuku maitinat? ;)

29. Mar 2013, 10:43

www.vietaskelbimams.bugs3.com naujas skelbimu portalas

16. Jan 2012, 17:37

o kas dabar su sveikatytem?mano mejai buvo 5menesiu kai buvo bronchitas

10. Jan 2012, 21:47

Labukas , augam , po bronchitu su didziuoju ir mazuoju , vaziuojam i sanatorija ,Palanga , sveikateles taisyti...

08. Jan 2012, 10:56

labas visoms kaip gyvenat visos,kaip jusu vaikiukai auga?

19. Dec 2011, 20:37

sveikutes😀na nieko pas mus naujo,ir as savo mazaji spejau isgyditi ir vel susirgo☹,o kai dar dirbu ,tai visai laisvo laisvo laiko mazokai yra,o kol dirbu mazasis buna su mociute namuose😀

16. Dec 2011, 19:58

tuscia,tuscia cia labai. mes buvom issigyde ta bronchita,ir po savaites vel bronchitas,ir mazius dar tuo paciu susirgo☹ vyresnelis jau kaip ir sveikas,o mazius dar serga. bet jau kai abu napirmie ir dar serga,tai kosmaras,isproteti galima. pagaliau pirmadieni keliaus jau i darzeli Eimukas😀 kaip tau raminta sekas? kaip liusia tavo mergytes auga?

16. Dec 2011, 18:10

labas, retkarciais as dar uzsuku,paskaitineti,bet paciai laiko ir noro parasyti pritruksta☹

16. Dec 2011, 16:19

numirė mūsų forumas>..kur jūs????????????

22. Nov 2011, 19:49

vaje mažiukas....

18. Nov 2011, 16:57

pas mus jau maziukas gudrus pasidare,jei lenda Eimantas tai jis jau atgal ir suduoda,ir ikanda😀 tai jau ir Eimantas gauna nuo brolio ir asaru buna.jau pradeda po truputi vaiksciot,tai tuoj begios cia dviese namuose. tik va susirgo Eimantas bronchitu,tai jau visa savaite neinam i darzeli☹

18. Nov 2011, 16:44

Pas mus tas pats, pavydi labai, jei sesė daiktą ar žaislą turi, ai būtinai jai užsireikia, atima, karts nuo karto užploja.......

02. Nov 2011, 09:51

maniskis ir su puoduku draugauja jau senokai,ir darzelyje bedu nera.bet va kartais atsitinka naktimis nelaimes😀 mano tai Eimukas buna ir is pykcio ar pavydo sutrenkia broliui,ar visad viska is jo atima. na bet dar truputi brolis paaugs ir jau pats mokes apsiginti😀

31. Oct 2011, 21:26

Jau senai su puoduku draugauja, nori,nueina, padaro, jei paklausiu, sako nenoriu sysiuko. Tai ir nebeklausiu, pati,kada nori, atbėga, kai kada pati nueina, tik kelnyčių dar nemoka užsimauti. Na taip į darželį teks leisti, bet gal nuo 3 metukų. O mažoji jau senai naktį išmiega....nebevalgo.

31. Oct 2011, 20:24

bet vistiek kazkada reiks leisti i darzeli. mano nors ir suserga,bet matau kad jam linksmiau darzelyje nei namie😀 o mano mazasis ir zinok nieko nevalge, iki beveik 8men tik misinuka ir valge, o po to jau normalu maista davaiu vvalgyt ka ir mes algydavom. aisku tik be druskos ir prieskoniu. o dar valgo naktimis?kaip vyresnioji ant puoduko sedasi?

31. Oct 2011, 20:12

Vyresnėlė labai pavydi, pikta pasidarė, galvoju, kad leisti į darželį pradėsiu, tai iš ligų neišsikapstysim, dėl to ir nevedu. O šiaip jau baiginėjasi mano pienukas, išranki mano pana košių nebvalgo, tik daržovių,jokių tyrelių, o dabar kai pieno beveik nebeturiu, tai ir mišinuką sunkiai įsiūlau.

31. Oct 2011, 19:34

susitvarkau ir as,bet kartais buna tikrai ne pyragai😀 Eimantas tai eina i darzeli,bet toks ten ir lankymas,savaite nueina,savaite serga. o serga jis,serga ir mazasis. o kaip vyresnele nepavydi sesytei?maitini gal dar pati?o kodel nevedi i darzeli dar?

31. Oct 2011, 19:23

Labas,dolciuk, baik tu dar tik 7 mėn suėjo, dar nesėdi, susitvarkau, į darželį neina. Kaip tau sekasi?

27. Oct 2011, 12:39

sveikos😀 ziuriu is vis numire musu temele jau. kaip jus vaikiukai?ar jau eina i darzelius? liusia na kaip ar susitvarkai su dviem damutem namie?jau turbut mazajai ir neuzilgo bus metukai? mes va neseniai savo mazylio jau atsventem pirmaji gimtadieni😀

17. Oct 2011, 15:51

Sveikos, mūsų tema miršta,taip senai čia buvau, bet ale,kad ir tuščia. Mes augam po truputį, kaip kitos?kur prapuolę????????????dirba jau visos?

03. Oct 2011, 20:50

sveikutes😀kaip gyvenat?kaip didieji ir mazieji jusu vaikuciai auga?kazkotai musu temele apmire☹

01. Oct 2011, 10:07

na va jau pirmadieni i darzeli. pagaliau pasveikom. kaip Jus visos laikotes? kaip vaikuciai?

24. Sep 2011, 22:13

Vaje, sveikit....

19. Sep 2011, 10:35

nu va mes susirgom. turim puline angina ☹ savaite db i darba neisiu

13. Sep 2011, 09:15

Oi, aš ir.....

12. Sep 2011, 18:33

trys men dar nera daug, va kitu vyrai i amerika keliems metams isvaziuoja. va sito tai jau nesuprantu niekaip.

11. Sep 2011, 17:43

Pritariu tau, arba jei važiuot ,tai su visa šeima, na man trys mėnesiai, kaip nors ištversiu...

11. Sep 2011, 16:20

mes db irgi be tevelio gyvenam. isvaziavo tetukas pas uosviu darbo ieskotis. sake ten per pazystamus gal i gribyna priims. tai matysimes savaitgaliais ir tai kas antrais. bet manau geriau LT nei uzsienyje, kur po pusmeti seimos nesimato. taip ir atprasti galima vienas nuo kito 😀

10. Sep 2011, 16:38

Labas, mergaitės. Lisicka, augame po truputį, tas laikas kaip greitai bėga,nespėju pamatyt, jau pusę metukų tuoj mažylei, gera mergaitė, o vyresnioji,kuo toliau, tuo daugiau dėmesio reikalauja.... O be to liūdna, nes tetuką išleido iki Kalėdų padirbėt.... O dar mokslai ant nosies, tik spėk suktis.....

03. Sep 2011, 16:43

Sveikinimai sulaukus mazojo stebuklelio. aukit dideles ir stiprios. 😉 Liusia, o kaip tavo paneles laikosi?

26. Aug 2011, 16:08

Oi, sveikinimai, o koks gražus vardas.......🌷

1 2 3 4 ... 105