Bumtelėjimai

04. Mar, 11:02

visi besimokantys vaikščioti vaikučiai krenta, susimuša galvytę. ar jūs nebijote, kad tai turės pasėkmių?

18. Jan 2011, 22:14

Saunus seimininkelis 😃

29. Mar 2011, 13:08

sveikutes, va mes tai guzu karaliai ir siandien vel uzsidirbom nauja, nespejo uzgyt kaktyte.... maniskis kaip velniukas visur begte ir neziuri kas po kojom tai ir puola pastoviai

19. Mar 2011, 09:56

labukas. mano mazoji pradejo viena eiti per pirmaji savo gimtadieni. jau eina gerai o tu bum visdiek buna daznai. viena ryta su tokiu guzu kaktoje pabudo kad veziau pas daktare nes nesupratau is kur jis toks isdygo😀 zinoma gydytoja juokesi, nuramino kad dar bus visko😀

12. Mar 2011, 10:56

maniskis ir sedasi kaip krenta, bet kartai nesekmingai arba uz kurnors nori paimt ir rankute praslysta ir tada jau ant kaktos melyne isdyksta

11. Mar 2011, 17:52

As jau nebesuskaiciuoju kiek tu bum buvo, manau kad mane infarktas istiks kol jis normaliai vaiksciot prades

11. Mar 2011, 17:50

Labutis.manajai Ainei taip pat 10men.jau zengiam pirmuosius savarankiskus zingsnelius.melyniu nebuvo,na o bumt gal kokius 4-6kartus,kol ismoko atsitupt,o ne ant uzpakaliuko krist.dabar jau lengviau,nebekraicioja,o jeigu ir krenta,tai svelniai pritupdama.nu paprasciau be bumt i vaikstyne ikist,bet tiek sunu,tiek dukryte i ja nekisom,patampem truputi visi kas galejom ir ismoko.

11. Mar 2011, 17:10

rasiuk mano sunukui ir 10men ir bumttelejimu taip pat neisvengem viena karta tik melyne buvo uzsidejus ant kaktos

10. Mar 2011, 16:23

oi tie bum bum,tai varo is proto,manajai 10men,tai ir buna tu bum,bet dabar atsargi labai pasidare,labai atsargiai sedasi,kai buna atsistojusi,bet ir tai neisvengiam avariju.Dar iki melyniu nera buve

10. Mar 2011, 15:47

o pas mus kolkas tik melynes, labai smarkiai neuzsigaunam 😀 guzo dar nei vieno neturejom tfu tfu tfu 😀

04. Mar 2011, 14:25

mes vakar pirma karta guza isistateme, lauke krito, bet nieko kolkas neigiamo😀 o siaip kazkaip labai negriuvinejo kai ismoko vaikscioti, isisvertem be melyniu😀

04. Mar 2011, 11:45

baisu,kai vaikas galvyte susimusa,mano dukryte kai pirma karta nuo lovos nukrito buvau labai issigandus,visa diena stebejau jos elgesi,bet aciu dievui viskas laimingai baigesi😀po to buvo daugybe traumu,melyniu,gal menesi melynes nuo kaktos nenyko,na bet su kiekviena diena vaikstom vis stipriau,taip kad ir melyniu vis maziau😀

04. Mar 2011, 11:02

visi besimokantys vaikščioti vaikučiai krenta, susimuša galvytę. ar jūs nebijote, kad tai turės pasėkmių?