Cezario pjūvis ar naturalus gimdymas?

05. Feb, 01:46

Aš kažkada kai dar buvau nėščia (prieš šešis mėnesius) galvojau ką rinktis: cezaris ar gimdymas??? vis dėl to pasirinkau gimdymą (tiksliau ne aš jį pasirinkau, o jis mane) nes niekaip nesugalvojau ir vieną dieną man prasidėjo gimdymas, o tada nebuvau nusprendus. teko šitaip gimdyt, bet nieko. svarbiausia, kad gimė sveikas ir žavus kūdikėlis. bet juk cezaris irgi nieko bloga, ar ne? mano draugė darėsi, tai liko randelis, bet dabar jau išnyko visai. ir vaikas nuostabus, jokių problemų. manau, ir tas ir tas gerai. o ką man patariate jūs? (nes matot, aš laukiuosi dar vieno vaikelio). :) ačiū :)

10. Jan 2013, 19:51

Mielos mamytes ..labai trumpai ,kaip atliekamas CP,Airijoje?,Kavane...aciu labai.Man po dveju savaiciu jis bus daromas,o as nieko nezinau ir bijau .

gintarerei gintarerei 09. Jan 2013, 17:21

as tik uz naturalu gimdyma. Cezaris man yra tik paskutine priemone, jei gimdymas komplikuojasi.

08. Jan 2013, 12:06

jai nera pasirinkimo tai CP,bet siaip tai tik naturalus gimdymas

06. Jan 2013, 18:19

Mielos mamytes sveikos,su Naujais jus visas.Kazkada jums rasiau kad nenoreciau trecio CP,bet deja.. man gimdyti po triju savaiciu ir bus atliekamas trecias CP.Pasak daktaru yra didelia ryzika suplesiti gimda gimdymo metu paciai gimdant.Sako gimda jau turi randa siuta ir paciai gimdant gali buti negerai.Tai va sio men pabaigoj vaziuoju i Kavana,beja as ne Lt ,o Airijoje gyvenu.Gal yra mamyciu kuriuos jau turejo Airijoje CP?..parasikyte aciu

31. Aug 2012, 17:40

aisku kad naturalus gimdymas

04. Aug 2012, 16:01

Sveikos,manau visos nori naturalaus gimdymo bet ne visom leidziam gydytojai arba vaikelis.as gimdziau be vaistu ir operaciju 😉

04. Aug 2012, 14:46

Dieve kaip noreciau gimdyti pati..pajausti ta stebuklo atejima is savo kuno.Tikiuosi man leis paciai gimdyti.Aciu uz atsakymus mamytems.

04. Aug 2012, 13:51

Aciu uz atsakymus....labai mes jo laukiame musu angaliuko.

03. Aug 2012, 13:07

Man pirmas buvo CP.Gydytojos klausiau kaip bus su antru,sake galesiu pati rinktis

03. Aug 2012, 11:52

Audryte 90proc kad cp darys tau 😀

03. Aug 2012, 11:07

Sveikos, manau, viską lemia gyd. žodis, tačiau būna atvejų, kad leidžia ir gimdyti pačiai, jei viskas ok.

03. Aug 2012, 11:01

sweikute man ir dare dvi cp operacijas tai jei kada pastociau kazin ar leistu gimdyti paciai...

03. Aug 2012, 10:43

Sveikos mamytes..esu nescia jau 13 savaite.Aisku dar toli iki finalo,na bet asne Lt gyvenu ir man neramu.Du vaikus negimdziau pati,nes abu vaikai nusileido kojytemis zemyn ,todel turejau dvi operacijas.Labai norejau pati gimdyti,deja.Svajoju trecia pati pagimdyti,tai butu kazkas tokio,beto daugiau leliuku jau neplanuojame.As esu girdejusi kad , po cezario pjuvio gimdyti paciai neduoda...dieve nejau dar viena operacija?.....

10. Feb 2012, 08:49

Finale baigesi taip, kad antras vaikas gime naturaliai...

09. Feb 2012, 21:48

Naturalus gimdymas,taciau jeigu bus butina ar sakys jums rinktis nes GAL kas galetu butiblogai ciajusu pasirinkimas,tada daryciau cp,jei del naturalaus nestumo butu keliamos kazkokios komplikacijos :-)

28. Dec 2011, 15:35

Man ko gero ir antras vaikas gims po operacijos, nebent butu labai gerai gimdos kaklelis atsiveres...

27. Dec 2011, 14:05

Kiekviena gimdziusi turi savo patirti ir nuomone,bet juokinga, kai dalinasi patarimais moterys negimdziusios.Kiekviena turime tam tikra skausmo bariera kuri perzengus mes nebepajegiame istverti.Gerai, jei viskas vyksta sklandziai....

27. Dec 2011, 13:36

Zinot ka nors as savo sunu gimdziau pati bet as tik uz CP. Mano gimdymo patirtis vos nesibaige mano mirtimi. As ir vaikas per 17valandu ir 40min nusikankinom nezmoniskai viduri gimdymo vos nepraradau samones laiku pakiso vata su amoniaku. Taigi kai is manes isejo maziukas gygytoja pamate kad as labai kraujoju vaiko net niekas nedave iskart narkoze ir siuvimas. Taigi po gimdymo gijau apie 5men.nes visas gimdos kaklielis plises. Tai manau CP pats tas,nes nemanau kad vaikui cp padaro dideli stresa neigu jis pats braunasi per maza pliseli.

27. Dec 2011, 12:55

As pirmo nestumo metu, taip pat buvau nusiteikusi, kad per bet kokias kancias pagimdysiu pati,taciau saremiai dazneja, vaikutis silpsta, o gimdos kaklelis atsivere iki 4 sm ir viskas.Aisku kokia val ar daugiau lauke, bet reikalai negerejo, o ir virkstele buvo apie kakla 3 kartus ir 1 k apie koja apsisukus.Gimdymas baigesi cp operacija.Po to niekinau save, kad nesugebejau savo jegomis pagimdyti, o kur dar gresianciu kompliaciju baime...Dabar vel puskuoju paskutines sav, kol kas cp operacija nera nustatyta, noreciau tiketi, kad viskas baigsis gerai...

10. Jul 2010, 13:54

tai tikrai😀

10. Jul 2010, 13:39

nu tai linkiu tau pagimdyti greit ir be dideliu skausmu na o svarbiausia leliukas kad sveikas butu😀

10. Jul 2010, 13:14

ir jei dabar tureciau antra kart gimdyti bandyciau is visu jegu pati pagimdyti nes zinau kaip yra po CP ir kaip gimdziau nezinojau apie epidiura gal jei man butu nuskausmine kokiai valandai tai gal buciau jegas atgavus ir butu viskas kitaip pasibaige😀bet yra kaip yra svarbu mano mazius sveikutis ir auga gerai😀

10. Jul 2010, 13:09

tas tiesa..

10. Jul 2010, 13:08

as zinau kad kiekvienai skirtingai ir saunu kad tu iskentei man neisejo as tik norejau pasakyti kad nereikia sakyti niekada to nedarysiu nes nezinai kaip is tikro bus

10. Jul 2010, 13:05

adomas2010, skausmai kiekvienai yra individualus .. vienos isvis juos minimalius jaucia, o kitos nezmokiskus. as per saremius is skausmu nezinia kiek kartu samone praradau, tiesiog zeme sliauziojau, jau kilo mintys ir pro langa issokt kad tik viskas baigtusi... bet viespatie, istveriau ir nenumiriau.. kam vien delto kad skauda save pjaustyt reikia... viespatie, paskaudes ir praeis visa tai kai vaikas gims...

10. Jul 2010, 12:58

nu tu man labai keistai sneki juk nesi dar gimdziusi nezinai kaip ten buta ir koki nezmoniski skausmai,as siandien ziurejau MK laidos pakartojima ir kai gime Gailute(super mazyle)tai ir jos mamyte is pradziu sake kad gimdis be vaistuku bet paskui apsigalvojo kaip jau skausmai dideli buvo,tai as ir sakau kad gali sneket ka tik nori o kas is tikro bus nezinai😀aisku duok dieve kad tau to CP nereiketu ir pati be problemu isgimdytum,nes as pvz. pati prasiausi kad padarytu CP nes atkentejus 9,5 val nezmoniskus skausmus ir pries tai nakti visa nemiegojus nes jau buvo saremiai prasideja as jau jegu neturejau,o po to kaip pasirode ir gerai kad isoperavo nes ir vaikutis didelis gime buciau neisgimdzius sunku paaiskint bet as tiesiok jauciau kad pati nepagimdysiu

10. Jul 2010, 12:47

As pagimdziau pati. cp sutikciau daryti tik tokiu atveju, jei mano ir vaiko gyvybei grestu pavojus. O siaip, jei viskas tvarkoje, tai tik naturaliai gimdyt reikia. Jau geriau biski uztrukt gimdant naturaliai, nei kazkoki randa ant pilvo tureti.

10. Jul 2010, 12:36

korolina17 niekada nesakyk niekada ziurek kad dar pati neprasytum kad padarytu CP zinok visaip buna

10. Jul 2010, 12:32

uz naturalu gimdyma,bet ir man dare CP

09. Jul 2010, 11:56

as taip pat uz naturalu gimdyma, bet ka padarysi kaip reikia daryti ir CP,

1 2 3 4