Citomegalo infekcija

29. Jan, 02:32

As Ingrida turiu nuostabia dukryte, kuri gime 2014 05 31 svereme 2.970 kg ir 52cm . Mano mergyte gime 3 savaitem anksciau. Visas nestumas buvo normalus, kaskart lankiausi pas gydytoja. Mano ginekologe man atliko tik butinus tyrimus jokiu mokamu man net nesiule, tiesa sakant as net neprasiau, vaikas vystesi  gerai. Daktare net gimdymo man negalejo tiksliai nustatyti jos paskaiciavimu turejau pagimdyt 2014.05.02 o pagimdziau 2014.05.31 ir tai trimis savaitemis anksciau (noriu pabrezt daktares neapdairuma). Dukryte tik gimusia pasieme vaiku daktaras, buvo itariama citomegalo infekcija. Veliau diagnoze pasitvirtino.Ir del sios infekcijos pasirodo esu kalta as... Turejau pasidaryt tyrimus budama nescia, bet is kur paprastas zmogus gali zinot apie tuos tyrimus. Jeigu tik butu pasiule daryt kazkoki mokama tyrima buciau sutikus net nesusimascius. Kadangi tai buvo pirmas vaikelis ir labai laukiamas.

Pragulejom su dukryte 2sav ligoninei. Dare visus tyrimus, tikrino visus organus bei galvyte. Galvytei darant echoskopija diagnoze buvo jog prasiplete skilveliai ir jog igimta mikrocefalija. taip pat nepraejom klausos tyrimo. Laukiam nuodugnaus istyrimo su narkoze. Po ligonines kaskart lankemes santariskese. Dabar mergaitei beveik 8men. nelaikom tvirtai galvytes, nesedim ir nesivartom. Stipriai susirupinom jau jau 5men kai mergaite nelaike galvos. neseniai gavom siuntima pas neurologa.Nuvaziave ten mergaitei paskyre apsilankymas pas  reabilitologa. Reabiotologas mums paskyre 3 sav. trukmes proceduras: kinezetarapija, ergoterapija ir masazus. Nuo kitos savaites proceduros tik prasideda.Diagnoze yra misrus raidos sutrikimas. Vakar buvom vaiko raidos centre. Daktares paklausiau ar mano dukrytes raida pasivys vaikus savo amziaus  i ka jinai man atsake tvirtai ir grieztai "NE" . Paskui paklausiau ar ji bus normalus vaikas i ka jinai taip pat atsake "NE". Asaros sustingo akyse, stengiausi neparodyt savo susijaudinimo. Savo diagnozei jinai parase : mergaite turi didele rizika cerebriniam paralyziui. ;( verkiau visa vakara, dabar rasydama si laiska taip pat nenulaikau asaru. Nesudesiu ranku , kovosiu ir is paskutiniu jegu stengiuos isnaudot visas galimybes, kad tik mano mergaite butu sveika.

Noreciau patart kiekvienai mamytei besilaukianciai mazylio butinai  pasidarykit visus mokamus tyrimus. Nes mums viska susieja su citomegalo infekcija.