CROCS mažyliams

25. Aug, 06:54

Sveikos mamytes l.idomu ka jus manot apie crocs batelius pradedantiems vaikscioti , nes as internete kad vaikui nekenkia net labai patogu su jais vaikscioti ir savo vyriukui nupirkau jam 10men. isties vaziavom pirkti batu bet pamaciau kaip jis su batais eina ir kaip su kroksais nieko kito neliko kaip nuprkti crocs batus nes vaikas kurkas geraiu su jais jautesi . l. idomu ka jus apie tai manot ?

30. Aug 2010, 11:58

ir as pritariu, kad besimokanties vaikscioti crocsai netinka. juk ne veltui ortopedai rekomenduoja batukus su tvirtu uzkulniu. na, o jau veliau, kai laksto ir vaiksto, tai tada galima. 😀
nupirkau as savajam basutes po namus mokytis vaikscioti su tvirtu uzkulniuku ir batukus, skirtus po lauka lakstyti. 😀 aisku, kiek ten to lakstymo pas 7.5 men. kudiki. 😃 eit, po trupti eina, bet labiausiai patinka analizuoti kas ten ant peduciu apauta. 😃 kartais kaip juokinguose filmukuose apie suniukus buna, kai aniems batukus apauna. 😃

29. Aug 2010, 13:28

na nezinau kokio amziaus geriau.bet pradedanciam tik vaikscioti reikia stabiliu geru batu.kad kojytes detusi pilnu padu ant zemes.mes ir nupirkome crocs,bet pradesime deti tik kai jau normaliai vaikscios.na nupirkome ateiciai...nes musiskei tik 8,5 menesiuko😉

25. Aug 2010, 20:29

jo as pritariu tik didesniems vaikams.Dukrytei nupirkus esu zieminius liks ir sunui

25. Aug 2010, 20:26

didesniem, idealu.mano va penkiametis labai jais patenkintas.o va leliukam nepatarciau, jiems reikia avalynes su tvirtu uzkulniu..

25. Aug 2010, 20:15

manau geriau tie kroksai didesniem vaikam,o pradedantiem leliukam tai nelabai,kad po to kojytes neisklystu,juk dar kauliukai nera stiprus. as ziuriu kur batuko auliukas aukstesnis butu ,truputi kulniukas.buvau ir as nupirkus,bet kai mano mazesne saulyte buvo,tai uzdet taip grazu,kai nevaiksto😀

25. Aug 2010, 19:36

na po lauka nieko ,po darza lakstyt

25. Aug 2010, 18:54

Sveikos mamytes l.idomu ka jus manot apie crocs batelius pradedantiems vaikscioti , nes as internete kad vaikui nekenkia net labai patogu su jais vaikscioti ir savo vyriukui nupirkau jam 10men. isties vaziavom pirkti batu bet pamaciau kaip jis su batais eina ir kaip su kroksais nieko kito neliko kaip nuprkti crocs batus nes vaikas kurkas geraiu su jais jautesi . l. idomu ka jus apie tai manot ?