cukinija

24. Aug, 03:00

sveikos mamos, gal kas turite kokiu skaniu receptu su cukinijom.noretusi kazka skanaus padaryti, bet vis nesumastau ka butu galima padaryti is jos.gal kokiu zinot apkepu receptu. labai aciu uz pasiulymus.

31. Aug 2009, 10:51

idomu tas su karbonadu 😀 blynelius ir as kepu ir su farso idaru darau 😀 dar as darau toki kaip troskinuka - supjaustau kubeliais nulupta cukinija,seklas aisku isemu,sutarkoju morka supjaustau pomidora, paprika, cesnaka , truputeli pomidoru padazo, viska troskinu keptuveja, vyras akimirksniu suvalgo 😀

29. Aug 2009, 11:41

o as is cukinijos" karbonadus" kepu.nulupu,supjaustau griezineliais,jei seklos dideles isimu jei ne palieku.pamusu,suprieskoniuoju,apvolioju miltuose poto kiausinyje ir i keptuve.

25. Aug 2009, 00:00

Turiu ir aš iš kaimo didelią gražią cukiniją, reiks ir man ja pradėt dorot >)

24. Aug 2009, 22:42

aciu labai uz patarimus 😉

24. Aug 2009, 16:38

as taip pat zinau 😀 si recepta mano seimyna megsta vakarienei😃 cukinija nulupti, sutarkuoti burokine tarka ,imusti kiausini, ideti miltu ir ziupsneli pieno-t.y pasidarome blynu tesla ir kepame cukinijos blynelius..patiekiame su grietine ar uogiene kam kaip skaniau.😀

24. Aug 2009, 16:23

zinau nebloga receptuka-cukinija perpjauti per puse isilgai, isimti seklas ir vidu prikimsti farsu suprieskoniuotu ir su ryziais ir kepti orkaiteje. SKANAUS!

24. Aug 2009, 15:00

sveikos mamos, gal kas turite kokiu skaniu receptu su cukinijom.noretusi kazka skanaus padaryti, bet vis nesumastau ka butu galima padaryti is jos.gal kokiu zinot apkepu receptu. labai aciu uz pasiulymus.