Danija: soc. pašalpos, nuolaidos ir pan.

12. Jan, 03:54

labas mamytes:)esasncios danijoje...gal galit padeti?mano vyras(nesam susituoke) bet vaikeliui jo pavarde daviau,jau antras men dirba danijoje,nelegaliai,bet nori ji forminti jau....esme tame kad negali musu pasiimti nes dirba skolas kad atiduoti,o ten nuoma ir pragyvenimas labai brangus,skolom nieko neliktu jei mes su metuku vaikeliu vaziuotume pas ji...norejau paklausti,jei mano draugas ten dirba oficealei,ir as atvaziuoju su vaikeliu,ar man imanoma susitvarkius gauti kazkokia pasalpa uz vaikeli?lengvatas del nuomos?kad jam skolom liktu tiek kiek esant vienam,o mano pasalpa butu nuomai ir pragyvenimui...prasau parasykit viska kiek trunka susitvarkyti,kiek galiu gauti augindama vaikeli pasalpos,kokias nuolaidas del nuomos ir visa kita...manau suprasit ka noriu suzinoti...prasau viska parasykit.aciu labai

12. Jan 2012, 15:54

labas mamytes😀esasncios danijoje...gal galit padeti?mano vyras(nesam susituoke) bet vaikeliui jo pavarde daviau,jau antras men dirba danijoje,nelegaliai,bet nori ji forminti jau....esme tame kad negali musu pasiimti nes dirba skolas kad atiduoti,o ten nuoma ir pragyvenimas labai brangus,skolom nieko neliktu jei mes su metuku vaikeliu vaziuotume pas ji...norejau paklausti,jei mano draugas ten dirba oficealei,ir as atvaziuoju su vaikeliu,ar man imanoma susitvarkius gauti kazkokia pasalpa uz vaikeli?lengvatas del nuomos?kad jam skolom liktu tiek kiek esant vienam,o mano pasalpa butu nuomai ir pragyvenimui...prasau parasykit viska kiek trunka susitvarkyti,kiek galiu gauti augindama vaikeli pasalpos,kokias nuolaidas del nuomos ir visa kita...manau suprasit ka noriu suzinoti...prasau viska parasykit.aciu labai