Dantų taisymas nėščiajai

11. Aug, 08:37

sveikutes, man iskilo klausimas ar galima jau didesniame nestume keliauti pas dantista man dantuku tvarkyti nereikia,as tik noreciau pasidaryti higienini dantu valyma kai grisiu atostogu i lietuva, gal kam teko nestumo metu kazka panasaus darytis ir iki kokio laiko galima darytis?

15. Nov 2009, 12:19

jei reikalo lyg ir nematai ar vistiek reik apsilankyt pas odontologa?as siaubingai bijau tai mano fobija turbut 😕

18. Sep 2009, 11:44

Tiesa butina pasisakyti odontologui, kad laukiesi 😀

18. Sep 2009, 11:43

Sveikutes, man ir ginekologe liepe susitvarkyti dantukus antrame trimestre.Tai va 20 savaite istrauke viena danti. Patikekit ir as labai bijojau pries eidama pas odontologa, bet pasirinkau privaciai ir dar pas vyra, tai visa procedura uztruko tik 10 min. ir po to nebuvo nei bloga,nei skaudejo. 😀

13. Sep 2009, 15:46

mano gine man liepe dantukus tikrintis ir tvarkytis II trimestre, nes pirmam ir paskutiniam pavojingiausia.. tai as ejau pas dantinste apie 18 savaite, gerai kad skyliu nebuvo nereikejo tvarkyt, tik vat akmenukus tai jau butinai liepe nusivalyt, nes labai kraujuodavo dantenos.. normaliai dantu issivalyt negaledavau.. tik aisku BUTINA pasisakyt, kad nestuke 😀 po akmenuku nuvalymo proceduros - dantenu kraujavimo kaip nebuta 😀 patariu nueiti, kas irgi turi kraujuojanciu dantenu problemele 😉

27. Aug 2009, 01:26

as buvau 6menesiuke..sakau,nera ko bijot..na tik jai tarkim pilvuko nesimato-tai butinai perspekit... 😉

26. Aug 2009, 15:21

kad lankytis pas odontologa reikia nestumo metu, tai faktas, nes kiek skaiciau galimos infekcijos ir pan.
as tvarkiausi dantis 8 sav, bet gydytoja nieko nesake, kad negalima ar kad geriau veliau.... virsutini taisant tai ir nuskausminamuju suleido, bet labai jau mazai-vos priliete su adata.....

25. Aug 2009, 00:20

na man nesciai leido vaistus,bet kazkokius kitokius,pritaikytus nestukems..jie silpnesni,tad kai leis,pasiklausk ar jie nekenkia-juk jos zino kad nesciai stipriu tu kur paprastai leidzia-negalima.

23. Aug 2009, 17:20

mano stomatologe liepe tvarkyti 2trimestre. man siaubas ima- tvarkiausi viena danti nuo 2004m, ten tokia problema buvo kad kas pusmeti padaro foto ir pakeicia vaistus. dabar netiketai pastojau ir nulekiau, galvojau pakeis, tai sako nieko cia gero nebebus, jei gine leis bek issirauti 2trimestre kad nebutu bedu del jo. tai esu shoke, kad tiek metu pinigus kisau o tuo lb kad reikia rauti ir dar nesciai!!!!!! arteja 2trimestras tai bijau konkreciai, tuo labiau nzn kokia savijauta bus po to

19. Aug 2009, 21:13

ta cia tai tiea ,,nescia ar ne tvarkytis rEIKIA DANTUKUS,,IR kaip sake engrIDA BUTINA,,

17. Aug 2009, 18:53

Merginos, o gal galite parekomenduoti kokia nors klinika ar dantu gydytoja Vilniuje, kad butu neblogas ir kainos proto ribose? 😀

13. Aug 2009, 11:22

Žinoma, tik reikėtų perspėti prieš procedūrą pačią dantistę 😉

13. Aug 2009, 09:22

oi kaip man dantiste sake ne tai kad galima , o net būtina, tavrkyti dantukus, ir nesvarbu kad nėštukė, nes kitaip galima vokių uždegimų turėti ir dar didesnių bėdų.

12. Aug 2009, 21:43

nu jo man irgi jie pasitikejimo nekelia,visuomet tbvarkausi dantis LT

12. Aug 2009, 21:21

na as zinau kad galiu cia anglijoje tvarkytis nemokamai, bet kazkaip manes netraukia tie anglu dantystai, nusivyliau kai buvau ☹

12. Aug 2009, 19:01

N jei tik issivalyti,tai gal geriau luktelt...O kas liecia Anglija,tai tikrai,jau nestumo man atrodo 3men.atsiuncia kortele su kuria gali nemokamai lankytis pas stomatologa😀

12. Aug 2009, 18:45

o tai tau po gimdymo nebus anglijoje nemokamai?mnao sesuo ten pasigimdziusi leliukus tai sake jai dabar metus nemokamos stomatologo paslaugos.

12. Aug 2009, 18:44

seip kiek zinau tai reiktu eiti apie 5menesi...as bent taip ejau abu nestumus.stomatologai rekomandavo nieko nedaryti pirmaji trimestra ...

12. Aug 2009, 17:13

na pas mane dantukai sveiki as tik noreciau kad manjuos isvalytu,ta prasme nuvalytu akmenis ir panasiai, tai gal tada nieko tokio nes lyg ir nereikia nuskausminamuju tokiam dalykui.

12. Aug 2009, 12:31

niestumo metu tokiu bedu neturejau,bet dabar kai jau mergaite paaugus baigia visi isluzinet,jau bijau,kad liksiu be dantu☹

12. Aug 2009, 08:19

jo jo man ir sake viena dantuka susitvarkyti as jau laukiausi 7menesi jei neklystu ir nk susitvarkiau ir viskas gerai

11. Aug 2009, 22:36

zinau kad anglijoje nemokamai bet kazkaip noriu lietuvoje,nes cia viena karta buvau pas dantista paklojau uz tai 300 svaru (net prisiminti nenoriu) ir po puses metu plomba iskrito...na dar reiks lietuvoje uzejus pasidometi ar galima paprasta higienini valyma padaryti jau mano nestume 😀

11. Aug 2009, 21:38

as pati toje srityje dirbu,tai valytis dantukus galima.tik reiketu perspeti burnos higienista, 1 ir 2 nestumo trimestruose daroma tik instrumentais,ultragarsu nerekomenduojama.

11. Aug 2009, 21:30

darikis anglijoje mat bus nemokamai tau o seip manau galima tik reikia dantiste perspeti😀

11. Aug 2009, 21:30

oj cia tai nzn, as ejau kai man 3 menesiukai buwo...

11. Aug 2009, 20:37

sveikutes, man iskilo klausimas ar galima jau didesniame nestume keliauti pas dantista man dantuku tvarkyti nereikia,as tik noreciau pasidaryti higienini dantu valyma kai grisiu atostogu i lietuva, gal kam teko nestumo metu kazka panasaus darytis ir iki kokio laiko galima darytis?