Darbas namu saligom

27. Jun, 06:49

Nauja kompanija startavusi pries gera pusmeti suteikia galimybe uzsidirbti internete :) milijonu neuzdirbsite bet ir nusivile neliksite :) Ka ten reikia daryti? - tesiog ziureti reklamas i diena ju gausite po 15 ju perziurejimas uztruks apie 15-20 minuciu manau kol sedite namuose ir ziurit televizoriu per reklamas atrastumete laiko dirbti (GI UZTAI MOKES ) . Investuoti NIEKO NEREIKE viska ka reikia investuoti tai tik savo laika :) jus dabar galvojete nesamone kur cia afiora , patikekite manimi jos nera :) kiekviena savaite viksta lietuviu konferencijos ( internetu) kuriose buna aptaremi dalykai kurie kele daugiausei klausimu. Taip pat jau yra ir Fb grupe kurioje jau 4000 zmoniu ir jei kas neaisku jie jums pades. Jei susidomejote drasei rasykite man i gmail  - ralistanke@gmail.com

05. Nov 2015, 11:16

Laba diena,
Norėčiau Jus pakviesti prisijungti prie mūsų verslo projekto paremto tinkliniu marketingu. Verslo sistema, kurią naudojame labai efektyvi ir greita, tad ieškau sumanių ir labai veiklių žmonių, turinčių apie 1h laiko per dieną ir norinčių kurti savo karjerą su mumis.
Jeigu įdomu, rašykite man į email: Ugnnyte@gmail.com
Su pagarba,
Ugnė Pakalenkaitė

17. Jul 2014, 20:32

Sveikos, o galbūt domintų platintojų darbas ar rimčiau, kurti savo verslą😀 produkcija yra Amway. Jei norėtumėte apie pasiūlyma išgirsti plačiau parašykite man asmenines žinutes 😀

27. Jun 2014, 21:50

"Kur cia afiora" 🤣 o tai kokia ta fb grupe?