Darbo užmokestis grįžus iš vaiko priežiūros atsotogų

14. Apr, 01:17

Laba. Norėčiau paklausti, koks priklausytų man DU,grįžus iš vaiko priežiūros atostogų. Jeigu per tą laikotarpį, įstaiga pakelia/sumažina darbuotojų atlyginimus, koks DU dydis priklausytų man: ankstesnis prieš dekretą, ar naujai skaičiuojamas?Dėkoju už operatyvų atsakymą.:)

22. Apr 2011, 16:40

PVZ. aš išėjau į dekretą, kai buvo vienoks atlyginimas, dabar yra sumažintas dėl krizės, bet gaunu už vaiką tokį, kokį užsidirbau, nors kolegų jau sumažintas, kai grįšiu, gausiu tokį, koks bus tuo metu, t.y. 2012-06-02

22. Apr 2011, 16:38

Toks pat kaip bendradarbiams, jei Jūsų stažas, visokie NPD ir taip toliau panašūs. Juk visur DU skaičiuojamas individualiai nuo išdirbto laiko ir t.t.., tas pats tik bazinis atlyginimas, manau, kad jei įst nenumat kitaip ar vidiniai kokie įsakymai ar nuostatos, tai JUms priklausys toks, koks yra šiuo metu, o ne, koks buvo pries 2 ar 3 metus

21. Apr 2011, 17:00

O kodėl kalbate tik apie sumažėjusį DU?Mane domina ir atvejis,jeigu mūsų įstaigoje tos pačios paskirties darbuotojams būtų pakeltas atlyginimas, arba, bent jau grąžintas į ta lygį , kuris buvo prieš krizę (juk girdėjau, kad krizė praeina?.😀Koks man DU priklausytų: tas, kurį gavau prieš išeidama į dekretą, ar taip pat lygiateisiškai taip pat pakeltas kaip ir bendradarbiams?Ačiū.

20. Apr 2011, 09:08

Priklauso, kokia įmonė ar įstaiga, jei viešas sektorius, tarkim valstybės tarnyba, tai pagal kategorijas tu negali gauti mažesnio nei gavai, nebent esant tokiai padėčiai kaip krizė ar kita sunki padėtis, kada įstatymu mažinami atlyginimai visiems be išimties, bet vėlgi, viskas turi būti paremta teisės ar kitu lokaliu aktu

18. Apr 2011, 13:55

na jo, grizimas i darba negarantuoja tokio pat DU, kaip ir pries dekreta..gaila!!

18. Apr 2011, 13:31

Divka- mano broliene grizo i darba po dekreto 2010 liepos men. Pagal istatymus turi gaut ta pati DU, kaip pries dekreta, bet ja verte pasirasyt ant mazesnio, kadangi visiems imones darbuotojamas buvo mazintas DU 10 proc...

18. Apr 2011, 13:15

Ku-kū.Na,ir kurgi mūsų teisininkas dingo?Gal atostogauja?

14. Apr 2011, 13:17

Laba. Norėčiau paklausti, koks priklausytų man DU,grįžus iš vaiko priežiūros atostogų. Jeigu per tą laikotarpį, įstaiga pakelia/sumažina darbuotojų atlyginimus, koks DU dydis priklausytų man: ankstesnis prieš dekretą, ar naujai skaičiuojamas?Dėkoju už operatyvų atsakymą.😀