Darželis ir ligos

14. Nov, 03:14

Mano mazyliui jau 2 metukai einame i darzeli nuo rugsejo menesio dar nei karto rimtai nebuvome susisirge.Tik pradejome eiti i darzeli vaikas pradejo kas savaite,tik pasveikom paeinam kelias dienas ir vel sergam.Mamytes patarkit.

19. Dec 2009, 09:05

mano dukrytei dveji nuo rugsejo einam i darzeli,bet esu labai patenkint. musu auklytes,nei su maziausiu spuogiuku nepriima i grupe be daktares pazymos kad galima lankyti tai kol kas is darzelio jokiu ligu neparsinesem 😉

18. Nov 2009, 12:29

pasitaisysiu

18. Nov 2009, 12:29

i darzeli 😀

18. Nov 2009, 12:28

musu dar mazyte, vieneri metukai, mes dar neinam i dazeli

17. Nov 2009, 10:48

serga serga - nuo streso nuo svetimu bacilu. antrais metais apmazes sirgimu 😀

16. Nov 2009, 23:07

mes rytoj pirma diena eisim i darzeli,dar nzn kaip bus☹

16. Nov 2009, 20:29

mano mergaitei dabar 6 metukai,per tuos metus esa tik viena karta rimtai sirgus,bet kai pradejo lankyti darzeli tai ligos pasipyle kaip is kibiro.kaip musu darzelio vadove sake :sveiki sulauke nauju ligu. 😀 bet zinot kaip bunai kai daug zmoniu vienoje vietoje tai ligos greit ir prilimpa. nieko prisitaikysit ir gal praeis. mes tai jau lyg ir baigiam pritapt.😀

15. Nov 2009, 22:13

na mano drauges tai pat sako kad turetu praeit tos ligos vaikas susitaiko su sia mintim kad reikes eiti i darzeli ir praeina bet vie nos pazystamos vaikas niekaip nepripranta ir jau masto apie nutraukima is darzelio,bijau kad ir mums taip nenutiktu☹

14. Nov 2009, 17:28

mes dar nelankom darzelio, per mazi, bet pazistamu, kieno lanko, tai ir pastoviai serga. siap sako, kad per laika praeina arba reikia daryti pertrauka ir vesti veliau

14. Nov 2009, 15:14

Mano mazyliui jau 2 metukai einame i darzeli nuo rugsejo menesio dar nei karto rimtai nebuvome susisirge.Tik pradejome eiti i darzeli vaikas pradejo kas savaite,tik pasveikom paeinam kelias dienas ir vel sergam.Mamytes patarkit.