Daug geria. normalu???

20. Sep, 12:15

Mano mergytei 1m. ir 4men., isgeriam apie 2l. skysciu, t.y. arbatu, sulciu, kompoto... vandens neisiulysi, bet va arbata galetu plampti ir plampti, ar normalu?arbateliu per daug nesaldinu, sultytes taipogi skiedziu virintu vandeniu.sakyciau gal kas negerai, bet va, katik kraujuko tyrimus pasidarem-idealus. ar jusu leliukai taipogi daug geria?

liuks liuks 19. Dec 2010, 01:43

beabejo,kad normalu.mano dukrytei 2metai3menesiai geriam vandenuka pagrinde,o vistiek ispliumpina pora litru per diena.pora kartu per diena arbata ir sultys,kai valgo,nes siuos gerimus tenka riboti.

06. Nov 2010, 10:10

Mums metukai,geriam viska ir po daug,nemanau kad skysciai kenkia.

12. Oct 2010, 15:31

😃 tie gyditoja perdeda, todel nesikreipiu i juos na jai labai ria tiktai bet to dar nebuvo 😀

12. Oct 2010, 11:37

As kai savo gydytojos paklausiau nuo kada galima pradeti piena karves duoti vaikui, tai ji man pasake : ''karves pienas versiukams!!!'' 😃😃😃 suprask kaip nori....

12. Oct 2010, 11:15

tie gyditojai nieko nedaro 😀 as manau daugiau zinau nei jie . patariu visokiu nesamoniu kad to tai to tai to negalima o galima labai mazai 😀 anksciau vaikai uzaugo su viskuom o dabar taip atrodo kad kitokie vaikai yra 😃

06. Oct 2010, 17:19

na taip 😀 as irg taip galvoju bet bijau kad nebutu kokia cukralige ar kas ten toks 😃

06. Oct 2010, 17:11

na kai as ragavau tai visiskai saldumo nesijaucia nes puodukas laba didelis vos ne kap asotis , bet vanduo nera saldus jo rgi daug isgeria

06. Oct 2010, 17:04

na as arbata nesaldinu idedu i labai dideli puoduka maza saukstuka cukraus tik o ir vandens daug geria

06. Oct 2010, 16:51

o ka jus mamytes duodate gerti as tai viisada arbatos bet pas musu be galo daug isgeiia kokia 2-3 liitrus per diena o kartaiiis daugiau kodel tiiek daug gera?

22. Sep 2010, 13:04

del dantuku sveikumo stengiausi kuo greiciau atsikratyti ciultuko, buteliuko su ciulptuku ir aisku, kuo maziau saldziu gerimu ar uzkandziu

22. Sep 2010, 13:03

natiuska, tiek nepakenks😀 darzelyje per pietus duoda maziams sulciu po puse stiklines. svarbiausia nepiktnaudziauti😀

22. Sep 2010, 13:00

na man tai maziausiai rupi kiek as ant sulciu isleisiu 😃 aisq bedos su dantukais jau nenoreciau, bet jei pietu metu ir isgeria puse stiklines sulciu manau nieko tokio 😉

22. Sep 2010, 12:53

mano mazius ir gere sultis, mazesnis, galedavo gerti ir gerti. bet paemiau ir pakisau vandens. pamazu priprato, nors pyko ir negere.dabar vanduo patinka, pats praso, kad ipilciau😀 ir arbatas tik nesaldintas geriam, tik susidurem su kita problema: namuose viskas nesaldu ar kuo maziau cukraus, o darzelyje arbata duoda kaip sirupa saldzia

22. Sep 2010, 12:44

Zivile, zinok pas mane tos arbatos tikrai nera SALDYBES, cukraus nenaudoju, dedu ciut ciut medaus, kad butu vos salstelejus, ir tai man to saldumo ten nesijaucia, o va pietums sultytes gauna skiestas wirintu wandeniu, puse ant puses, tikrai JOKIU saldybiu, jai duociau arbata nesaldinta, manau gertu, svarbu skonis 😉

22. Sep 2010, 11:46

ir mano taippat, turim du buteliukus, is vieno geria arbata is kito sultis i abu pripyliau vandenuko, tai nei vieno nejudina 😃😃😃

21. Sep 2010, 16:41

nepergyvenk natiuska, as ir siandien ekpermentuoju, vos puse buteliuko per pusdieni isgere, kaip sultys jau butu senai isgertos 😃 pasiema, patraukia ir rekia niamnia, tipo gert duok 😀 nzn kuo cia baigsis 😀

21. Sep 2010, 16:16

nu nzn., mansike negeria vandenuko ir viskas, ka man daryt?

21. Sep 2010, 13:25

pas mus taip pat tik vanduo, neduodu jokių sulčių, kompotų, o arbatos padarau kartą per dieną, kartais greitai išgeria, o kartais ir visai dienai jos užtenka 😀

21. Sep 2010, 12:41

nuwa, bandysim ir mes daryti kaip Zivile 😉

21. Sep 2010, 12:11

as ir biski isigandau, jau net nenoriu nei skaityt tos temos, nes kol neiskai bedu, tol ramu 😀

21. Sep 2010, 12:09

nuwa, negasdinkit 😕 bandysiu per diena TIK vandenuka duoti, o ryte ir vakare arbatyte, per pietus sultyciu

20. Sep 2010, 22:22

gerai kai vaikas daug geria bet 2 ltr sakyciau nemazai! patarciau pasikonsultuoti su gydytoja,vienos pazystamos zuikis irgi daug gere arbatu,sulciu,kompotu ir t,t o vandens ne, ir kai nuvede pas gydytoja kaip ir kazkuri sake padare gliukozes tyrima ir buvo nekas ☹ liepe maziukui daugiau apart vandens nieko neduoti,ir vaikas vandens isgerdavo zymiai zymiai maziau 😀 dabar jau viskas gherai jam 😀

20. Sep 2010, 22:17

aisku vanduo neskanu, greit jie ipranta prie skanestu, gurdrus mazuliai 😀 jauciu is puoduko maziau gertu, mano ir buteliukas padetas ant akiu, tai pasiema kada randa 😀

20. Sep 2010, 21:14

maniske sulciu tai jauciu kiek duociau tiek gertu, bet sultis gauna TIK pietu metu.siaip arbatos, bandziau sendiena vandenuka duot, pripyliau butelaity, bet jo ne trecdalio neisgere per puse dienos. vakare padariau arbatos, wel gurksnoja mano panele... vasara nesusimasciau, nes buvo lb kartsa, bet ziuriu db tas pats...

20. Sep 2010, 20:57

maniskis ir daug geria, kol giminaite medike, nepasiule gliukozes issitirt, ne nemasciau kad cia gali buti kazkas blogo .. reiks gal kada prie progos padaryti ta tyryma ..

20. Sep 2010, 18:50

mnao kirikstasunis irgi labai daug geria,tik svarbu priziureti dantukus ir asiku geriausia be cukraus,ar tokio amziaus kelias kruopeles 😃 bet siaip dziaukites tikrai 😉

20. Sep 2010, 18:44

oi maniskis irgi daug isgeria niekpo baisaus 😀

20. Sep 2010, 12:54

Manau juk normalu, o kai negeria yra blogiau.Reikia dziaugtis juk arbateles geria😀 mano dukryte labai jas megsta ir visada duodu, kai tik nori😀

20. Sep 2010, 12:15

Mano mergytei 1m. ir 4men., isgeriam apie 2l. skysciu, t.y. arbatu, sulciu, kompoto... vandens neisiulysi, bet va arbata galetu plampti ir plampti, ar normalu?arbateliu per daug nesaldinu, sultytes taipogi skiedziu virintu vandeniu.sakyciau gal kas negerai, bet va, katik kraujuko tyrimus pasidarem-idealus.
ar jusu leliukai taipogi daug geria?