Dažnai keliasi naktimis

04. May, 11:34

Sveikos visos Mamytes, reikia patarimo: ka daryti kad 6,5 men sunelis nesikeltu naktimis? Tie pasakymai , kad isaugs, reikia laiko, ir tt....nesinori ju klausyti, nes kuo toliau tuo dazniau ir kelias. Lyg miegodavo jau iki puses 5 ryto, ir neseniai vel pradejo, kaip laikrodukas: puse 3, puse 5 ir puse 7 ryto keltis. As vis dar pati maitinu. Jei sedeciau namuose ir auginciau savo suneli, tai dar nieko, diena pamiegociau, bet kadangi man reikia grizti i mokslus ir pastoviai neisimiegojus sesti uz vairo - esu ne tik sau bet ir kitiems pavojus kelyje. Jau isbandziau virinta vandenuka, ir arbatele, viskas baigesi tuo kad vaikas isirekia taip, kad net kaimynai pradejo i sienas belstis, reikia kruties ir viskas. Bandziau nakciai duoti misinuka, bet jis neima, spjauna ir viskas, neskanu - nagi mamos pienukas skaniausias :) Pamaniau, gal tai su dantukais susije, pradejo kaltis ir kazkaip pradejo nemiegoti, taciau visas kalimosi laikotarpis kazkaip praejo ramiiai, jokiu zyzimu, verkslenimu, jokiu temperaturos pakilimu, tik viska i burnyte taip kisdavo ir griauzdavo. Bet jie jau prasikale seniai, tad gal jo nemiegojimas su tuo mazai susijes. Mamytes patarkite ka daryti, kaip jus atpratinot savo dziaugsmelius keltis naktimis valgyt?

17. Sep 2010, 12:25

Valgo normaliai ir kita maista, turi 8 dantis tai jau seniai kramto. Buteliuka ima, bet misinuka tai nelabai, psjaudo, neskanu. Is manes buteliuko isvis neima, o is tevelio ir aukles dar kazkiek pageria, daugiausiai koki 20ml.
Siaip jau is puodelio gera.
Na ka sakau teks laukti iki metuku, ir pienuko duot, gal ta gers 😀

16. Sep 2010, 19:27

tai vaikas kol pripras prie misinuko pavargsi ar bentprie buteliuko, net nezinau ka patarti na kaip nors pakenteti 😉

16. Sep 2010, 19:22

tai bet valgo gi normalaus maisto normaliai?

16. Sep 2010, 16:17

Ne,nenusitraukineju jau, nes sunutis isvalgo, tad nusitraukimui nelieka. Griztu is darbo tada valgo kiek tik nori, ir aisku nakti kelias kada tik nori, ir paryciui dar valgo.
Misinio taip ir neima, spjaudo, tik neramu yra kad per mazai jam pieno gaunas, kai kartais manes ir 10-12 val nebuna namie, kantriai laukia manes.

16. Sep 2010, 15:00

Visokiu situaciju yra, vadinasi, visokiu ir reikia. 😃 O tu nusitraukineji piena darbo metu ar kaip tas reikalas vyksta? Nors, jei vaikui, 10.5 men., tai turbut tik ant nakties jau bereikia, ne?

16. Sep 2010, 11:18

Musu angeliukas tikrai nebuvo netyciukas o ilgai lauktas, noretas ir planuotas. Tiesiog vaikutis pats pasirinko kada jam ateiti i si pasauli, planavome anksciau, bet gavos kaip gavos. Norejom dar studiju metais pasigimdyt, pasiimti dekretines metams, o po to vel pratest studijas, bet vaikutis mane kitaip nei teveliai planavo ir pasibaigus studijas, jau po diplomo pasirode musu gyvenime.
Tokia situacija, kad man motinystes pasalpos nemokes, nes nesu dirbusi anksciau, tik studijas baigiau, todel siuo metu iseiti testi auginimo negaliu. O vyras uzdirba maziau nei uzdirbo kai planavome vaikuti, tad viskas apsisuke mums 180 laipsniu.
As iki siol dar savaji zuiki maitinu pati, ir stengiuos kad kuo ilgiau gautu MP, nors reikia dirbti.
Tad mamytes nespreskit pagal save, visokiu situaciju yra.

16. Sep 2010, 10:59

nors man kiekvienas kad ir sunkus atsikelimas sirdi paglosto, kad mano dukrytei reikia mamytes, ne ko kito o mamytes silumos

16. Sep 2010, 10:59

mamytes pries zengiant atsakynga zingsni reikia viska apsvarstyti, na nesneku apie netyciukus 😀

16. Sep 2010, 10:57

mano mazei uz sav.7men bet praejusios trys savaites buvo koskmaras,naktys bemieges, kelimasis kas val.ar pusvalandi... manau gal cia koks etapas 😀bet mazoji vel naktim pradejo miegotti,p.s. dar ne vieno dantuko neturim

16. Sep 2010, 10:52

Mano sunui jau 10,5 men ir toliau kelias, dantys seniai isdygo, turim 8, daugiau nepastebejau kad dygsta.
Viskas viskuo, prisitaikai prie vaiku, taciau yra kas kita kai sedi namuose ir gali numikti bet kada kai vaikas miega kartu ir kai reikia kiekviena diena keltis puse 6 ryto ir eiti i darba, is kurio sugrizti puse 5 vakaro ir dar sugrizus valgyt paruost, apsitvarkyt - zodziu jau jegu nera, nei noro ka nors daryti. Tada jau sunku prisitaikyti prie vaiko, noretusi nors vienos nakteles miego.
Viska isbandziau nieks nepadeda, o maniskiui tik kad pazysti, jis atsikelias praktiskai nevalgo, duodu ciulptuka, ta pazindes meta, visgi plastmase, ne mamos.
Tai ir vaikstau kaip zombis, o darbas nelengvas, atsakintas, tiesiog per sunku,o iseiti atostogu negaliu.
Turiu tokia vilti gal kas turi geresniu metodu, kad vaikutis miegotu nakti, nesikeltu, ar tiesiog pats ims miegot, nors jau abejines ima kada tas ivyks

15. Sep 2010, 14:43

Na, mano sunus irgi daznai keliasi. Na, ir? 😃 Sako neva reikia paniuniuoti ir vel uzmigs. Na, kol kas nepavyksta sis metodas. 😃 Duoti arbateles? Ui, neima buteliuko. Keliasi ivairiai. Buna 2-3 kartus, o buna kas valanda, jei dantys dygsta. Jei serga, is viso nemiega. Tai prisitaikai prie to ir viskas. Mamos jau tokia dalia... Biski neissimiegoti iki kol vaikas uzaugs. 😃

05. Jun 2010, 16:25

Sakyciau kai vaikai daznai nakti bunda tai dantai dygsta😀 nejaugi neitiketina?

17. May 2010, 15:51

Musu sunus lyg ir pradejo miegoti iki puses 5 ryto, bet vel jam kazkas susimaise, vel nemiega.
Gal dar kokiu patarimu turi?
O gal tiesiog reikes laukti, kol paciam susitvarkys

08. May 2010, 19:18

As bandziau tas arbateles duoti ir vandenuka vietoj maitinimo nakti, bet jis neimdavo, tik isirekdavo, kad jam reikia kruties ir viskas, tai ir toliau maitinu.
Ziuresim kaip siandien miegos

08. May 2010, 11:56

gal pamazu pagaus savo ritma ir viskas susitvarkys😀 kol savo maziu maitinau, tai po kelis kartus keldavausi, o paskui, kai nakti pradejo gerti arbatas,o ne piena, keldavosi viena karta, apie 2.30val nakties ir paskui ryte, pamaitindavau ir miegodavo iki 🤓9 val

08. May 2010, 11:01

Sveikos mamytes, as duodu tik ramuneliu, kitos neduodu arbateles, bet itk tada kai valgo kosyte, kad uzsigertu. Dabar neseniai pradejau duoti kartais kai jau matau kad per karsta ir nori kazko atsigerti, o as pamaitinti negaliu, pvz kai einam pasivaikscioti.
Siandin mano saunuolis ismiegojo iki 5 ryto, taciau atsikeles neeme kruties, pagugavo ir uzmigo iki puses 8.
Gal po biski susitvarkys, nors nieko nedariau

08. May 2010, 10:30

sveikutes, kaip tavo vaikiukas, sun84? ar tu jam duodi kokios arbatos, raminancios? nes as savo maziui duodavau arbateles, kad nors truputi pamiegotu ramiau ir ilgiau

07. May 2010, 21:48

As supiau ji, bet isirekia ir viskas tenkia duoti.
Nors siandien nezinau kaip bet miegojo iki 4 ryto - jau geriau siek tiek. Bet ejo miegucio tik 12 val nakties, gal ir todel ismiegojo tas 4 val

07. May 2010, 20:02

mano vaikas pradėjo pramigti valgymo laiką, tad nusprendžiau pasupti ir užmigdyti jei nubus, taip gana paprastai atsiskė vieno nakties valgymo, o valgymo paryčiais atsisakė taip pat, bet tik iš antro karto, nes pirmą kartą sunkiai sekėsi užmigti.

07. May 2010, 19:51

Cia nera tema apie raganavimus, o apie kaip vaikuti atpratinti keltis nakcia valgyti.
Tad mamytes, kurios jau tai patyrete, pasidalinkite savo patarimais.
Laukiam

07. May 2010, 09:17

na kitos mano kitaip tad nedrysiu net gincytis nes ir taip ragana isvadino 😀 mano namuose irgi pilnos palanges zaislu

07. May 2010, 09:10

juk zaislu pilna ant palanges... ben pas mus

07. May 2010, 09:10

nu manau lelyte bele kokia ant palanges pasodinta dar niekam nepakenke😀

07. May 2010, 09:06

na jug niekas neliepe pasidaryti lele panase i vaika , tai nelabai suprantu koks vudu

06. May 2010, 19:03

baisu net pasdare paskaicius vudu kazkokiais cia uzsiimat😀

06. May 2010, 14:27

aisku, tada dar pagalvosime.
Sekmes

06. May 2010, 14:21

nereikia nieko deginti cia jug nera juodoji magija ir kazkokie mistiniai burtai kai vaikas pripranta miegoti viskas kur norite ta lele ten ir dekite

06. May 2010, 14:19

gerai butinai da pora dieneliu pasodinsiu ta lelyte enigma😀

06. May 2010, 14:19

sun84 lele yra sodinama tada kai vaikas sumaiso diena su naktim ir matyt tavo mazasis diena gan nemazai miega nes jai taip tai turi padeti tada stipriau nieko nereikia daryti . na as pasakiau teisybe apie save ir niekad to neslepiau net mano mociutei dabar yra 98 metai o ji gyva sveika ir kaip bebutu keista visus vaikus palaidojus o ju buvo net 10 tad tikrai nedziugauju kad turiu to viso nes visai nenoriu sulaukti tokios senatves

06. May 2010, 14:18

O dar idomumo delei, o ka po to su ta lele daryti, kai jau vaikutis miega, ta prasme ar galima ja ismesti ar sudeginti ar tt, ar tai nepakenks vaikui?

1 2 3