dėl skolos išieškojimo

22. Mar, 09:37

laba diena.yra tokia situaucija. žmogus prieš 6metus tapo avon konsultantu ir įsigijo prekių už tam tikrą sumą, prekes siųsdavo nurodytu adresu. tačiau pateiktos avon kosmetikos sąskaitos nesumokėjo. išvyko gyventi kitur, deklaruota gyvenamoji vieta taip pat yra kitur ne ten kur siųsdavo avon prekes. šiais metais kadangi tas žmogus dirba nutarė įsigyti kortelę su kredito limitu. bankas kredito nesuteikė kadangi išsitraukė duomenis jog intrum justitija šį žmogų įtraukė kaip skolininką. aišku dokumentai siunčiami ankščiau nurodytu adresu kur avon kompanija siųsdavo prekes. sakykite kas toliau to žmogaus laukia jei skola nebus padengta? juk jei ne bankas apie įsiskolinimą ir nebūtų sužinota?kaip intrum justitija išieškos iš to žmogaus įsiskolinimą?>

Justee Justee 28. Mar 2019, 09:03

Turėjau ir aš reikalu su bankrotu, kreipiausi į teisininką ir mano laimei atidėjom ta bankrotą, dabar labai džiaugiuosi. Jeigu kas turėsit kito kokių bėdų pasidalinu nuoroda. https://dlaw.lt/

26. Aug 2012, 17:34

Sveiki, norėjau pasiteirauti esu skolinga bankui , ar anstolis gali atskaičiuoti ar uždėti arešta sask į kuria gaunu darbo užmokestį minimuma ? Esu nesusituokus , auginu mažametį vaika viena.

28. Jun 2012, 20:01

aš tą patį girdėjau dėl socialinių išmokų

25. Oct 2011, 14:15

sveiki,as noreciau pasiteirauti jai vyras isidarbino terminuota darbo sutartimi ir jo alga ant popieriaus 1050lt. turim mazameti vaika,as siuo metu laukiuos, vyras turi skolu bankui ir moka uz bauda del teisiu atemimo, zodziu yra pora anstoliu, jie nuskaitineja jo invalidumo ismoka 50 proc. ,as noriu pasiteirauti jai bus gaunama alga ar is jos automatiskai bus nuskaitoma 50 proc. ar reikia pranesti kad ce alga.? antras klausimas vyrui bus pervedami pinigeliai didele suma dovanu perlaida ar anstoliai turi teise nuskaiciuoti nuo saskaitos tos kitus pinigelius (ne algos), ar galima daryti perlaidas? ar vis del to bus isskaiciuotos visos iplaukos is saskaitos? labai prasau pagelbekit sitais klausimais...

08. Oct 2011, 13:57

Aciu uz atsakymus. 😀

07. Oct 2011, 19:10

o kuris teisme yra nenugincyjamas? aciu

06. Oct 2011, 20:08

fiziniam

06. Oct 2011, 18:42

Sveiki, pradejome ruosti dokumentus skiryboms ir iskilo klausimas kaip uzfiksuoti isiskolinima asmeniui. esam skoloj 6000 lt, bet jokiu sutarciu nepasirasinejom, db skirybu metu reikia pristatyti dokumenta apie isiskolinima, tai koki reikia pristatyti, kad jis butu teisiskai priimtinas?

17. Jul 2011, 23:41

o jeigu yra sakykim 3 bylos,tai taipogi tik 70%?

12. Jul 2011, 16:16

sveiki noriu paklausti kiek gali anstolis daugiausia isskaiciuoti is atlyginimo? ar gali visus isskaiciuoti?

23. May 2011, 18:31

Sveiki,sakykit ar gali is zmonos isskaiciuoti skola nesantuokiniam vaikui,jei tevas nemoka islaikymo?Aciu

04. May 2011, 16:05

o jei yra kazkokia skola ar gali anstolis be ispejimo uzdeti sask aresta?

26. Apr 2011, 10:53

aciu už patarimą, tik reikia susirasti gerą teisininką.

22. Apr 2011, 16:35

visada verta kreiptis, prasyti kiek galima protingai daugiau, kaip rekomenduojama 400 lt, o nuo Jūsų ir vyro argumentų, įrodymų, teismo valios priklausys, kiek priteis. Prašyti visada galite, pirmiausia kreipiatės į teisininkus, tada į teismą, teisme niekas nerašo pareiškimų, į teismą jau turi nešti paruoštą dokumentą priėmimui. Na, visas smulkmenas paaiškins teisininkai, kai kreipsitės ir išdėstysite visas aplinkybes

22. Apr 2011, 11:51

laba diena,
norėčiau paklausti, ar man verta prisiteisti didesnę sumą elementų vaikui išlaikyti nei yra dabar.man dar priteista 125 Lt ,ir tai jau tesiasi 7 metus. vaiko tevas man jų nemoka,moka man garantinis vaikų fondas. aš norėčiau prisiteisti nuo 200-300 lt per mėnesį,bet tėvas yra bedarbis.
jis per 7 metus man sumokėjo tik 2 syk ir aš nepranešiau garantiniui fondui kad gavau pinigėlius iš jo,nes mes kai kalbėjome su juo tai sakiau kai mokėsi normaliai kaip priklauso tai tada pranešiu,kad sumokėjai,ir parasysiu anstoliam kad sumokėta tiek ir tiek . bet jam tas nepatiko ir jis ka man mokėjo nusiuntė i garantini fondą ir jie svarsto ar man toliau testi mokėjima,ar ne. Jie nuspres kad jo netesti man vel per nauja tvarkykis dokumetus ir lauk 3 men kol jie svarstys ar vel man juso skirti. Suprantu yra tokia tvarka,bet as zinau,kad jis nemokės daugiau,ir nesirupins vaiku kaip ir iki dabar.
tai ar man verta kreiptis dėl didenio prisiteisimo ir kur kreiptis pirmiau,ar pas advokata ar į teismą? ar tokiu atveju ką laimėčiau ,ar nieko ?

21. Apr 2011, 15:14

aciu, Vaiva 😀 🌷

20. Apr 2011, 09:18

sveika vaiva as ne i tema 😃 kai busi skaipe brukstelk man savo tel numeriuka,pasuksiu kai busiu lt,susibegsim 😉 ryt jau islekiu 😀

20. Apr 2011, 09:16

Antstolis vykdydamas skolų išieškojimą patiria administravimo išlaidas, taip jau yra, kad vykdymo išlaidos apima vykdomosios bylos užvedimas, įvairūs vykdymo veiksmai ir t.t. visa tai jiems Vyriausybė nustato, o iš žmonos neišieškomos skolos, kurios yra asmeninio pobūdžio, t.y. kilusios iš administracinių nuobaudų, baudžiamosios bylos sprendimo vykdymo užtikrinimo (civilinio ieškinio patenkinimo) ir pan..

12. Apr 2011, 10:38

Ir dar noreciau paklausti, jei skolininkas yra vedes, bet skolu ar baudu kazkokiu gavo kai dar nebuvo vedes, ar gali anstoliai tarkim uzblokuoti jo zmonos saskaita ar arestuoti turta?

12. Apr 2011, 10:36

ir as noreciau paklausti sia tema. Tarkim zmogus augo vaiku namuose, sukakus 18 metu issikrauste, turejo reikalu su anstoliais ir sumokejus visa isieskoma suma, kai nuejo pas anstoli gauti patvirtinima, jis istrauke didziuli lapa su kitom anstoliu pavardem ir isieskomom sumom. esme tame, kad jei nebutu tas zmogus nuejes, nebutu suzinojes,kad turi skolu, nes niekas jam jokiu dokumentu neiteike, greiciausiai dokumentai buvo siunciami i tuos vaiku namus, nes jis ten dar registruotas. Tuo tarpu anstoliai uzsideje "ant" isieskomos sumos sau atlyginima. Man atrodo kai iteikia isieskojimo rasta, ten parasyta, kad jei per 14 dienu sumokes, nebus jokios anstolio algos, jei nesumokes per 14 dienu, tada anstolis turi teise uzsideti sau atlyginima ir isieskoti jau didesne suma. Kadangi rastas nebuvo iteiktas ir zmogus nezinojo, kad yra skolingas, ar gali jie taip daryti. Labai primaliau, tikiuosi suprasite ka noriu pasakyti... 😀

02. Apr 2011, 17:46

Sonata,o turi skolu?

02. Apr 2011, 13:49

Teisininke,norejau pasiteirauti,ar uz baudos skola anstoliai gali arestuoti banko saskaita,kur gaunama tik waiko pasalpa,juk antstoliai,negali waiko pasalpos nuskaityti?

23. Mar 2011, 21:27

Na taip ir nesulaukiu jusu atsakymo i klausima???

23. Mar 2011, 10:33

mielas teisininke, aš ir neinterpretuoju, kievienas proc dokumentas turi savo pavadinimą 🤔

23. Mar 2011, 10:28

dėl CPK 739 str. aš ir nesiginčiju 😀 pensija ir neįgalumas-taip pat pašalpos rūšys

22. Mar 2011, 21:03

Tai taip turiu padarius,bet kaip man isieskoti to isiskolinimo is jo,nes man antstolis tik tiek pasake kad jei jis iseis isdarbo tada galesim kelti baudziamaja byla del perijodiniu ismoku o del isiskolinimo nieko nesake

22. Mar 2011, 19:30

pasiimk vykdomaji rasta teisme, kur vyko skyrybu byla ar buvo priteistas islaikymas vaikui ir keliauk pas antstoli, ten viska paaiskins kaip bus vykdomas isieskojimas ir pan.

22. Mar 2011, 19:02

Laba diena kaip man isieskoti is skolininko alimentu skola kuri yra gan nemaza,jis dirba oficialiai man moka tik 160lt,o priklauso 500lt,jam rodo alga 800lt,bet gauna ir i vokeli,savo turto jis neturi

22. Mar 2011, 16:41

is pensijos pasalpos, neigalumo pasalpos gali isskaiciuoti ir isskaiciuoja, jei, linciuke kaip rasai, neteietai nuraso, t.y. antstolis nemato is kur iplaukos buvo, nueini pas antstoli, pateiki pazymas, tada antstolis naikina aresta ir grazina pinigus, istatyme termino nera, siaip per 20 dienu kazkur, kol paskirsto saskaitoj pinigus

22. Mar 2011, 16:15

cit "Kreipsis į teismą dėl teismo įsakymo išdavimo ir procesinius dokumentus įteiks viešo paskelbimo būdu (pvz. dienraštyje lietuvos rytas)..."

1 2