Del temu i MK pagrindini puslapi

26. Mar, 11:24

Labukas visoms stipriausioms mamytems ;) Tikriausiai jei sekate pagrindini MK puslapi tai pastebejote, kad yra ne vienas isskirtas Klubas, kuriuose galite papasakoti apie save. Musu klubas vadinasi "Auginu vaika viena" , As kas savaite vis ikeliu straipsniuka, dazniausiai kalbedama apie visas mus bendrai. Gal ir jus noretumete papasakoti apie save, kaip kovojate su sunkumais, bei zinoma kaip dziaugiates savo vaikuciais. Butu tikrai idomu paskaityti apie visas. tiesiog drasiau ;) Padekite man buti gera klubo seimininke :) Kitiems klubams priklausancios mamytes drasiai kelia straipsniukus apie vaiksciojancius vaikucius, besilaukiancios mamytes pasakoja apie savo pojucius, vaikuciu su negalia klube pasakoja apie ju bedeles ir t.t. :) Gal kuri nors isdris ir papasakos ka nors is savo patirties. As mielai padeciau parasyti straipsniuka jei tik noretumete. :) Straipsnius reikia kelti pagrindiniame puslapyje per ruzava mygtuka ;) O galbut nedristate parasyti straipsnio, bet noretumete buti isgirstos, tad tiesiog parasykite man ir as mielai jums padesiu viskuo kuo tik galesiu :)

26. Mar 2011, 11:24

Labukas visoms stipriausioms mamytems 😉
Tikriausiai jei sekate pagrindini MK puslapi tai pastebejote, kad yra ne vienas isskirtas Klubas, kuriuose galite papasakoti apie save.
Musu klubas vadinasi "Auginu vaika viena" , As kas savaite vis ikeliu straipsniuka, dazniausiai kalbedama apie visas mus bendrai. Gal ir jus noretumete papasakoti apie save, kaip kovojate su sunkumais, bei zinoma kaip dziaugiates savo vaikuciais. Butu tikrai idomu paskaityti apie visas. tiesiog drasiau 😉 Padekite man buti gera klubo seimininke 😀
Kitiems klubams priklausancios mamytes drasiai kelia straipsniukus apie vaiksciojancius vaikucius, besilaukiancios mamytes pasakoja apie savo pojucius, vaikuciu su negalia klube pasakoja apie ju bedeles ir t.t. 😀
Gal kuri nors isdris ir papasakos ka nors is savo patirties.
As mielai padeciau parasyti straipsniuka jei tik noretumete. 😀
Straipsnius reikia kelti pagrindiniame puslapyje per ruzava mygtuka 😉
O galbut nedristate parasyti straipsnio, bet noretumete buti isgirstos, tad tiesiog parasykite man ir as mielai jums padesiu viskuo kuo tik galesiu 😀