Dėl vaiko pergyvenu

09. Jan, 03:25

sweiko noreciau jusu labai pagalbos ir patarimo ka daryti ir kur krei ptis . turiu maza vaikiuka 6menesiu busu su draugu santykei jau labai blogi zadu palikti ir grysti gyventi pas tawes man yra 22m jam 27. bet bijau kad man gali atipti vaikiuka as be jo nezinau kaip gyvenciau db . gryzes is darbo jam svarbu prie pc prisesti nei su mumis buti .. siaubas nebezinau kam dar cia pasakoti . gyvenimas baisus lbj . daug lbj rasyti reikia tiesiog man jis nieko nepaded as turiu is vaiko pasalpos pirkti pampersiu misiniuko visko o jis net negali duoti . tai paprai jo sako turi sawo jeigu gyvenam kartu manau reikia draugiskai gyventi nei taip kaip db man visi sako palik jy ir gyven viena su vaiku ... uzauginsi ir bus viskas gerai susirasi koki kita drauga kuris tikrai rupinsis tawim nei jis tavim .. ir nors myles vaika . nera buves kartu su mumis lauke su vaiku neina niekada nezinau bijo kad kaskas pamatys siaubas tikras zinokit nebegaliu buti ramei noriu baigti viska ir buti viena .... viena diena buvom susipyke tai susidejau daiktus ir jis is karta vaika paejame nuo lovos sako neduosiu as tau jy sakau duok man jy !!!! ne ir tada pradejau verkti nezinau ka daryti .... tevam skambinu sako mes tuoj atvaziuosim ir pasiimsim tawe , jis sako nusiramink . tu pasedek pakalbekim kas yra sakau neturiu ka su tawim daugiau kalbeti sako jeigi iseisi tai zinok duris uzsidarys ir niekada nebegrysi cia sakau manes negazdink as bet gada galiu iseiti ir nieko nenutiks. jam geriau su draugais buti nei su mumis .aplamai nieko jis nepadeda man vakar buvau su drauge ir vaiku susitikit nei kedutes nepajeme is manes esu smulki maza mama is karta y virtuve nejo sakau ko nepajemi kedutes nematai kad ma sunku yra tai kad nieko nesakiai , tai suprasti reikia o nelekti y virtuve iskarta ... as tokia esu kad man reikia draugiskumo supratumo seimoje nera to . miegame mes atskirai ... vienas kitam kabaryje kits kitam nu ziauru zinokit pasakoti .. manau gal supratot mane ka norejau pasakyti ? galeciau jum cia daug pasakoti bet manau uztenka ... ir taip db sveikata nei isgeruju mano malonu butu kaska suzinot ka daryti ar gyventi ir kenteti ar begti nuo jo

gintarerei gintarerei 07. Feb 2013, 11:48

saunuole 😀 ir kaip sekasi? kaip jis reagavo?

06. Feb 2013, 22:35

gerai padarei 😀 saunuole

06. Feb 2013, 22:35

gerai padarei 😀 saunuole

06. Feb 2013, 22:15

seniai laikas buvo 😉) saunuole

06. Feb 2013, 16:05

viskas jau palikau jy tai db gyvenu pas tevu 😀

10. Jan 2013, 22:43

Sveika,perskaiciau visa tema,tavo vietoj budama as jau seniai buciau susikrovus daiktus ir isejus pas mama kai isai darbe (kaip visos cia ir rase) nei skandalu,isteriku o vaikui to matyti tikrai nereikia.ko dar tu lauki?nei isai atims is taves vaika nei ka,sory kad taip sakau bet is tavo rasimu nelabai isai jam ir reikalingas,gasdini ir viskas o tu juo tiki,vietoj to kad cia rasytum ir svarstytum susikrauk daiktus pasimk maziuka i rankas ir eik lauk is jo,tiek vaika kankini tiek save.😀

gintarerei gintarerei 10. Jan 2013, 13:14

ka reiskia, gyventi del vaiku? as manau cia eiline "atmaske". Ka vaikams geriau, kai santykiu tarp tevu nera? Kai jie nuolatos pykstasi? Kai absoliuciai nera pagarbos? Ko vaikas augamas mokosi tokoioje seimoje? Mane labai pyko tevu pasaskymai, kad nesiskiria del vaiku...manau geriau vaikas auga su vienu is tevu bet jis laimingas mato meile aplinkui ir ramybe...tik del vaiko gintare ir bek is tokiu santykiu, nors pagal tavo nupasakojimus as cia net santykiais nepavainciau!

10. Jan 2013, 12:15

man geriausiai yra taip vaikas butu su manim be tevo manau. nemanau kad taip kam yra nutike .. kaip mano situacija yra .

10. Jan 2013, 12:03

tam ir esam mes kad duotumem patarimu daryk kaip tau atrodo geriausia kad vaikui butu gerai

10. Jan 2013, 11:50

mes nei karto nebuvom kartu lauke net neiseina pats suu vaiku , jam geriau pc druagai ir gerimai .... ir taip db nesnekam iki to... tai jo paprasiau viena diena 100 ar gali duoti , sako sawo turi ir imkis ko is manes prasai ... sakau atiduosiu likusius. atidaviau jam bet ne visa dar 14 litu ma reikia ne tiek dawiau tau tai poto atidaviau .... nuziaurus dalykas kaip taip gali jis elgtis draugei duoda o nekaskam kitam , kitek draugams skolina kiek tik papraso .... o man nieko taip is eina tik jis gyvena su manim tik del vaiko tik ...

10. Jan 2013, 11:46

tai as nedirbanti esu tik mokaus siuo metu , visas pastangas desiu tik y vaika nes ma jis labiausiai rupi nei jis db siuo metu . as zadu jau ir iki teismo daeiti zinokit viskas atsibide yra kaip jo nera namuose man gerai grysta tai jau viskas uzsidarau su vaiku kitam kambaryje sedi ir ziuri filma jam dzin viskas manau. bus tokia diena kad iseisiu as is cia mama mane kaip tik ragina daryk isvade bek nuo jo ir busi laiminga su manim gyventi sako jis viena karta tu negali be mamos gyventi todel ir skundies mamai kad mes pykstames ir panasei . tokio gyvenimui nelinkiu niekam tikrai ... visi mato kad vaikas aprupintas visko turi tirkai nera kad tai nieko neturetu , tam esu mama kad rupinciaus vaikui . kotryna jis dawe jau jam pavarde sawo mes esame nesusitikuoke taip gyvenama ir tiek nezadu su tokiu gyventi as , gryzes musu neras sakys kaip tu cia varai is karta sawo mamai skambins sakys gintare paliko mus issikrauste ... jo mama kaip jam paskambin sako gintare yra koks jei reikalas kad as ne namuose busiu ko jin rupinasi manim as manau tiek kad jis irgi su sawo mama pasisneka tikrai mane nervuoja kad jin ateina kiekviena diena pas mum ko !!! as to nesuprantu as manau mano bedos niekam neidomios yra , kartais noris verkti is tikruju ... :///// del tokio gyvenimo baisaus ....

09. Jan 2013, 23:41

Istikruju mama neturi jokios pirmenybes i vaika,abu tevai yra lygiaverciai.Bet jeigu jau butu teismas,kuriam is tevu turi atitekti vaikas,tai as manau,kad jis pas tave pasiliktu.Juk visi aplinkui,tiek gimines,tiek kaimynai,tiek draugai mato,kad tu rupiniesi vaikeliu.O jei dar susirastum darbeli,tai isvis jokiu sansu,kad vaikas liktu pas teva.Be to man atrodo,kad tavo draugas tik gasdina tave,kad neatiduos vaiko,nes nenori taves paleisti.Is tavo pasakojimo,jam tik nasta jusu vaikelis butu.

09. Jan 2013, 23:14

Siaubas kazkoks Gintare pas Jus. Anksciau sakydavai kad blogai rarp jusubyra,bet poto kaip pradejot kartu gyventi tai sakydavainkad viskas gerainjau,o pasirodo toli grazu viskas ne taip. Aisku nemalonu pasakotis apie savo seimos gyvenima su kitais,bet palengveja bent kazkiek kaip issipasakoji. Aisku sioje situacijoje kalbos nepalengvins padeties,taip kad patariu kaip ir kitos mamytes nieko nebelaukus kraustykis pas mama savo,jeigu jis sitaip elgiasi. Ir tikrai vaiko is taves neatims,jeigu bunant kartu jis juo met nesirupina ir nesidomi,jis tave tik gazdina ,o tu nesileisk jo gasdinama ir irodyk kad esi stipri ! Nes jeigu jau toks tevas tai geriau jokio,jeigu nemyli savo pacio vaiko. Ir kaip dar jam gali buti geda rodytis gatveje su vaikeliu ir tavim. Jam turetu buti geda sitaip elgtis !!! Nesuprantu tokiu vyru,ir atrodo jau nebe piemuo ,bet proto nulis 😀 Laikykis GIntare,ir jeigu ka visada gali kreiptis i mane jeigu reikes kokios pagalbos 😘

09. Jan 2013, 22:26

Šiuo atveju tai tikrai sunku atimti vaiką, bet jei tėvas rūpestingas, tai tikrai vienodos galimybės, kalbu iš savo artimų žmonių patirties ir kaimynų atvejo.

09. Jan 2013, 21:35

sweikute nereikes jam to vaiko jis gasdina tik tave kad neiseitum is mamos sakyciau sunkiai atims vaika jei toks tevas

09. Jan 2013, 19:27

Tai ir kuo greičiau kvieskis mamą ir išvažiuok su ja. O jūs ne satuokoj, kaip supratau, su vaiko tėvu? Pavardė duota tėvo vaikeliui? Nieko tu neprarasi, čia tik gazdina tave.

09. Jan 2013, 18:46

mana tevai gyvena siauliuose kaip ir as . as labai noriu iseiti tik sakau bijau vaika prarasti nezinau prasciau nebegyvenimas butu man jis dirba as ne as tik gaunu pasalpa kaip vienisma mama nors gyvenam kartu ... sakot begti ma is cia nieko nelaukti detis daiktus ir eiti pas tevus as turiu tik mama tevo neturiu nes issiskyre yra mana mama lbj supranta kaip ma blogai yra sako gyvenk ar eik lauk is jo palik kitom toki vyra, ir tevai sale gyvena tai kasdien ateina man tai nepatinka mana mama neina pas mane nes susipyke yra su mano draugu net neleidzia ateiti ....

09. Jan 2013, 17:24

Jei mama neturi pajamų, pirmenybė teikiama tėvui, tačiau ši mama turi pajamas, kaip supratau, tai tikrai tėvas negalėtų kažką labai prisiteisti, tuo labiau, jei jis vaiku nesirūpina.

gintarerei gintarerei 09. Jan 2013, 17:07

as irgi patariu nuo tokio vyro lekti kuo toliau! Gaila kad vaikas tai mato, nors ir mazas jis labai daug supranta, tiksliau jaucia, pykti jaucia, nusivylima, tavo nerima, tevo abejinguma ir t.t. Nieko jis tau negali padaryti, nesileisk bauginama. Negali jis is taves atimti vaiko, net ir jei vaikas turi jo pavarde, mama turi pirmenybe rupintis vaiku. Sukaupk visas jegas, tikiu kad sunku, ir zenk zingsni, esi labai jauna mama, susirasi toki vyra kuris gerbs, myles ir tave ir tavo vaikiuka! Nesvaistyk savo grazaus laiko bereikalingiems nervams, geriau gyvenk viena, bet ramybeje, dziaugsme su savo vaikiuku! Is tavo oadriko rasymo galima suprasti, kad problemu cia milijonas pas Jus ir atrasti bei suformuluoti net problema sudetinga. Susidek daiktus kai jo nera, susitark su tevais kad atvaziuotu tave pasiimti ir viskas, be jokiu ceremoniju ir aiskinimu keliauk.

09. Jan 2013, 16:56

Sveika, aš patarčiau kuo greičiau bėgti nuo tokio vyro. Kur tu gyveni? Jei tėvai padės, tai tik kuo greičiau susiskambink ir važiuok su jais.

09. Jan 2013, 15:25

sweiko noreciau jusu labai pagalbos ir patarimo ka daryti ir kur krei ptis . turiu maza vaikiuka 6menesiu busu su draugu santykei jau labai blogi zadu palikti ir grysti gyventi pas tawes man yra 22m jam 27. bet bijau kad man gali atipti vaikiuka as be jo nezinau kaip gyvenciau db . gryzes is darbo jam svarbu prie pc prisesti nei su mumis buti .. siaubas nebezinau kam dar cia pasakoti . gyvenimas baisus lbj . daug lbj rasyti reikia tiesiog man jis nieko nepaded as turiu is vaiko pasalpos pirkti pampersiu misiniuko visko o jis net negali duoti . tai paprai jo sako turi sawo jeigu gyvenam kartu manau reikia draugiskai gyventi nei taip kaip db man visi sako palik jy ir gyven viena su vaiku ... uzauginsi ir bus viskas gerai susirasi koki kita drauga kuris tikrai rupinsis tawim nei jis tavim .. ir nors myles vaika . nera buves kartu su mumis lauke su vaiku neina niekada nezinau bijo kad kaskas pamatys siaubas tikras zinokit nebegaliu buti ramei noriu baigti viska ir buti viena .... viena diena buvom susipyke tai susidejau daiktus ir jis is karta vaika paejame nuo lovos sako neduosiu as tau jy sakau duok man jy !!!! ne ir tada pradejau verkti nezinau ka daryti .... tevam skambinu sako mes tuoj atvaziuosim ir pasiimsim tawe , jis sako nusiramink . tu pasedek pakalbekim kas yra sakau neturiu ka su tawim daugiau kalbeti sako jeigi iseisi tai zinok duris uzsidarys ir niekada nebegrysi cia sakau manes negazdink as bet gada galiu iseiti ir nieko nenutiks. jam geriau su draugais buti nei su mumis .aplamai nieko jis nepadeda man vakar buvau su drauge ir vaiku susitikit nei kedutes nepajeme is manes esu smulki maza mama is karta y virtuve nejo sakau ko nepajemi kedutes nematai kad ma sunku yra tai kad nieko nesakiai , tai suprasti reikia o nelekti y virtuve iskarta ... as tokia esu kad man reikia draugiskumo supratumo seimoje nera to . miegame mes atskirai ... vienas kitam kabaryje kits kitam nu ziauru zinokit pasakoti .. manau gal supratot mane ka norejau pasakyti ? galeciau jum cia daug pasakoti bet manau uztenka ... ir taip db sveikata nei isgeruju mano malonu butu kaska suzinot ka daryti ar gyventi ir kenteti ar begti nuo jo