Dianatal akušerinis gelis gimdyme

07. Oct, 01:08

Mamytes, gal kuri gimdymo metu naudojote DIANATAL akuserini geli? Pasidalinkite savo patirtimi.

17. Nov 2010, 13:54

dzuljeta, ten didelio mokslo ji naudot nereikia. Kadangi mano gdyytoja zinojo, jog as ji atsivesiu, buvo viska issistudijavusi 😀 O ir semianre buvo buvusi. Jai buvo labai smalsu ji isbandyt, kadangi ligoniu kasos nekompensuoja, o jis brangus, ne keikviena ryztasi buti bandomuoju triusiu 😀 As taip pat daug skaiciau, radau, kad JAV jis yra naudojamas keikvieno gimdymo metu. Ir galiu pasakyt, kad pabaigos saremiai buvo tikrai kur kas maziau skausmingi 😀 (galetu dabar apskaityt Dianatal platintojai ir man sumoekt uz reklama 😃 )

17. Nov 2010, 13:50

daug skaiciau internete tai daug gydytoju sako nepirkit neapsimoka o paskui paaiskeja kad jie neturi kvalifikacijos dirbt su geliu taigi pagalvojau tarkim atvaziuosiu gimdyt turedama geli o man pasakys kad mes nekvalifikuoti dirbt su situ geliu

17. Nov 2010, 13:29

Sandr- ar jau buvai pas ginekologa? Kokia jo nuomone apie si geli?

17. Nov 2010, 13:28

Tai vat, dzuljeta. Pirmo gimdymo metu man buvo perkirpta visa tarpviete, nors vaikelis svere tik 3070 gr., o dabar svere 3600 gr ir plysau minimaliai, po 2 val. jau sedejau ir vaiksciojau kaip negimdziusi 😀 mano vaikutis buvo pasikabines virkstele, sunkiai leidosi zemyn, tai jei ne tas gelis, gimdymas butu buves kur kas komplikuotiskesnis. As mokejau 320 Lt. uz ji. Juk vaikus gimdom 2-3 k. gyvenime, o kartais niekniekiams isleidziam kur kas daugiau...

17. Nov 2010, 12:46

as ir daug galvoju apie si geli aisku jis ne pigus virs 300lt bet kai prisimenu pirma gimdyma ir kaip sunku buvo isstumt vaikeli ir kiek plysau bei kirpo tai manau atpirktu viska.dar laiko turiu manau reiks pataupyt.

08. Nov 2010, 15:53

okei 😀 va kitą savaitę eisiu kaip tik

08. Nov 2010, 15:06

parasyk, ka tavo gydytojas sakys 😉

08. Nov 2010, 14:48

a, va kaip čia 😀 aišku. ačiū už informaciją 😉

08. Nov 2010, 14:18

sandr- na ten ir isntrukcijoj raso, jog gaudyti vaikeli su ranksluosciu reikia, nes tipo l. slidus buna. Bet ir siaip naujagymis gi buna visas glitus 😀
Kai kurie gydytojai sako, jog tai tik reklama, bet as uz ji. ir trecia kai gimdysiu, ji naudosiu.

08. Nov 2010, 13:49

truputuką baisiai nuskambėjo "vaikelį buvo pasiruošę gaudyt su vystyklu"... bet man šiuo momentu daug kas baisu, net ir nukritęs peilis ant žemės... 😃 (think) reiks pasikonsultuot su savo daktaru papildomai, nes kažkaip kuo toliau, tuo vis labiau linkstu link gelio naudojimo, o ir atsiliepimai geri

08. Nov 2010, 13:37

mano gydytoja buvo Rygoj seminare, zinojo, kaip ji naudoti. O ir nebuvus seminare viskas l. aiskiai surasyta. Vaikeli buvo pasiruose gaudyt su vystyklu, bet nebuvo jis toks slidus, kaip rasoma 😀 As labai dziaugiuosi, kad ji pirkau, nes nezinia, kaip butu pasibaiges mano gimdymas...

08. Nov 2010, 13:22

ir kaip daktarai? buvo su tuo susidūrę savo praktikoj ar ne? nes kai rinkausi informaciją apie šį gelį, tai buvau vienam straipsny radus, kad vaikutis labai slidus būna ir nepatyręs gydytojas netyčia gali išmest jį ir t.t., o kitur skaičiau dar, kad specialūs apmokymai būna užsieny, kur paruošia daktarus jų naudojimui. daug informacijos, bet kas tiesa, kas melas - sunku atsirinkti

08. Nov 2010, 13:15

As gimdziiau Mazeikiuose.

08. Nov 2010, 13:12

man įdomu kiek Lietuvoje yra daktarų, kurie išbandę jį praktikoje, nes kažkaip lyg ir naujovė tas gelis... Kokiam mieste gimdei?

15. Oct 2010, 19:48

Tai va mamytes, neisgirdau rekomendaciju is jusu apie si geli, tad isbandziau savo kailiu. Ir labai dziaugiuosi, kad ji gimdymo metu naudojau. Kitu atveju nezinau, kokios pasekmes butu buve, nes gimdymo pabaiga buvo labai komplikuota, vaisius nenusileido zemyn, dingo vaiko toniukai, gimdymo veikla suletejo, ta igelio deka man pavyko issstumti lelyte, tik galvyte labai uzsispaude. Jei ne tas gelis, butu teke traukt su replemis. Aciu dievui, viskas baigesi sekmingai.

10. Oct 2010, 10:30

😀

07. Oct 2010, 18:22

negi niekas nenaudojote?

07. Oct 2010, 13:08

Mamytes, gal kuri gimdymo metu naudojote DIANATAL akuserini geli? Pasidalinkite savo patirtimi.