Didysis pasivaikščiojimas Klaipėdoje

21. May, 11:06

Kviečiu į didyjį pasivaikščiojimą Klaipėdoje nuo 11.30 renkantis prie PC BIG perėjimo tarp dviejų BIG'ų lauko aikštelėje. Judėsime link Sąjūdžio parko supynių, kam patogiau 12val. prie supynių atjudėsime:) Atributas balionas. Nepamirškime apsaugos nuo saulės priemonių.

07. Dec 2010, 09:45

Maniskis irgi neima misinuko, net kosyciu su misinuku nevalgo. Tai nezinau ka reikes daryti, nes MP mazeja paskutiniu laiku.... Kad tik visai nepradingtu.

06. Dec 2010, 16:32

Labai patiko tavo straipsnis.... Pazystamas jausmas, mes taip gyvename... lygiai taip pat Laura

06. Dec 2010, 12:27

bandyk saldint gal misinuka, mums padejo😀 dar dedavau kokiu uogyciu trintu, po biski ir iprato.O misinuku kazkaip nekeiciau , koks budavo nupirktas, toki ir bandydavom ragauti

Krisliukas Krisliukas 06. Dec 2010, 11:54

o man niekaip nesiseka pripratint prie mišinėlio - jau 4 rūšių pirkau ir nieko, reikėjo išmesti ☹ o naktim keliasi labai dažnai, šiąnakt iš viso kas pusvalandį ☹ ir bėda ta, kad po savaitės man reiks trim dienom išvažiuot, paliksiu vaiką mamai, neįsivaizduoju kaip tada bus.. jis iš buteliuko nebent vandenuką geria, ir tai mažai.. nors matau, kad dieną jam MP nelabai ir reikia

06. Dec 2010, 11:45

Saunu, kad viskas gerai.Manoji ir nuo 10 men eme lunatikuoti naktimis, keltis kas val, kas dvi, to pasekoje irgi nutraukiau maitinima.Db pries miega isgeria 240 ml misinuko ir parpia visa nakti😀

06. Dec 2010, 08:41

tikra saunuole 👍 man tai neisejo maitinti net menesio...o prisipirkus avent indeliu,pientraukiu,hipp arbatos zindanciom mamom ,kmynu 😉

26. May 2013, 09:11

Klaipeda, griebiam guminius batus, lietaus neplanuoja 12val.organizuosim masinį šokinėjimą per balas😀

22. May 2013, 11:53

sveikos jei iseis ir mes butinai dalyvausim😀 smagu turetu buti,kai toks burys mamyciu su vaikuciais😀

21. May 2013, 23:06

Kviečiu į didyjį pasivaikščiojimą Klaipėdoje nuo 11.30 renkantis prie PC BIG perėjimo tarp dviejų BIG'ų lauko aikštelėje. Judėsime link Sąjūdžio parko supynių, kam patogiau 12val. prie supynių atjudėsime😀 Atributas balionas. Nepamirškime apsaugos nuo saulės priemonių.