Dilgėlinė

30. Aug, 05:35

Sveikos. Gal kas buvo susidures su sia problema? Mano 7 men dukryte beria lyg spuogais panasiais i uodo ikandima ir labai greitai praeina. Po kiek laiko vel tas pats kartojasi. Beria dazniausiai veiduka ir uz ausyciu. Rytoj aisku leksiu pas gydytoja, bet vis tiek labai neramu... Noriu kokios nors informacijos.

25. Nov 2009, 20:08

mums visgi pasireiske dilgeline... nuo prisilietimu... labai reta forma

23. Sep 2009, 20:51

o kaip cia su stikline patikrinti? gal galetum paaiskinti

21. Sep 2009, 18:28

Adoma vis berdavo prakaitiniu berimu arba dar buvo atopinis dermatitas. dabar kartais buna prakaitinio, nes malasi be sustojimo.
taciau visad patikrinu berima su stikline.

12. Sep 2009, 08:38

Buvom pas gydytoja ir jis tikrai pasake, kad alergija. Liepe patiems ieskot nuo ko tas berimas atsiranda. Jau neduodu banano ir jogurto, bet vistiek kartais atsiranda tik maziau...

11. Sep 2009, 15:50

Mano Mantuką berė nuo Dentinox tepaliuko dantukams ir tai tik sužinojau, kai nuėjau pas dermatologe, išvardinau viską, ką valgo ir tik tada kai ji pasakė, kad nuo viso to berti neturėtų, man "dašuto', kad tas tepaliukas su ramunėlėm ir medumi, tada ir gydytoja pritarė mano spėjimui, o veliau tiesiog atkreipiau dėmesį, kaip tik dantukas naujas pradeda kaltis ir aš jam patepu, iš karto po akim atsiranda bėrimas...

rainiukas rainiukas 06. Sep 2009, 13:18

mes nuo metu jogurtą ir varškę pabandėm ir bėrimų radom dėl to.

04. Sep 2009, 18:36

tokio amziaus vaikui nelabai rekomenduoja jogurto,gali buti elergija,ir gali mergyte but alergiska jogurtui

31. Aug 2009, 11:11

Dekui 😀

30. Aug 2009, 21:27

na va, gal jam netiko tas jogurtas ar kas.maza kas, nieko juk jau ryt eisit pas daktare neverta nerimauti, viska pasakys kas yra 😀 sekmes.

30. Aug 2009, 18:52

davem jogurtuko pabandyti ir duonytes

30. Aug 2009, 18:46

na tai gali pasakyti tik daktare nuo ko konkreciai.galbut kazkas netiko ka suvalgete, gal koki maista kurio anskciau nevalget ar pns.

30. Aug 2009, 17:35

Sveikos. Gal kas buvo susidures su sia problema? Mano 7 men dukryte beria lyg spuogais panasiais i uodo ikandima ir labai greitai praeina. Po kiek laiko vel tas pats kartojasi. Beria dazniausiai veiduka ir uz ausyciu. Rytoj aisku leksiu pas gydytoja, bet vis tiek labai neramu... Noriu kokios nors informacijos.