Dr.Browns buteliukai ir puodeliai

06. Jan, 10:54

norėčiau sužinoti apie Dr.Browns buteliukus, kodėl apvertus buteliuka iš jo bėga? ar geresni už Avent?

04. Mar 2010, 19:07

mums aventas tai nebego,labai man geras,bet kadangi pute pilva tai ir dr.brown nusipirkome,labai ilgai vargsti,kol isplauni ...beto ten parasyta,kad tik stacia ji laikyti 😉

11. Feb 2010, 18:39

mes naudojam browns buteliukus, viskas buvo super, mazius gere is tu siauru su malonumu ir atrodo oro nepritraukdavo, o dabar pastaruoju metu net girdisi kaip ora geria, kogero isaugom ta buteliuka nes jo soske siaurute, o leliaus burnyte padidejo ir valgo kartu su oru, tragedija ta kad niekaip negaliu isiuliti plataus buteliuko, klykia spjauna, nu niekaip kad ir koks alkanas negeria is kitokio butelio ir viskas ☹ mano patarimas visoms iskart duokit platu buteli, nes as jau nebezinau kaip atpratinti

20. Jan 2010, 17:57

pas mus aventas irgi bega, nervin kai paduodi butelioka o visas turinys isvarv ant pagalves, bet sukaliojant is keletos kartu normaliai uzsisuk, bet taip tai bega

20. Jan 2010, 13:58

as patenkinta sia firma 😀 nei avent, nei kitos firmos man nepatiko taip , kaip brown... del geltonavimo ..tai siaip isvis rekomenduojama buteliukus keisti.. 😀 vadinasi ir jum atejo laikas 😀 gal cia blogybe ,kad atskiru daliu neimanoma nusipirkt..bet yra kaip yra 😀 o laikantis higienos,tai neissiverciama su vienu buteliuku 3metam ar kiek 😃

rainiukas rainiukas 18. Jan 2010, 18:39

arnoldomamyte, dėl gumos patamsėjimo tai ir mums patamsėjo nuo sulčių, bet pienui turim kitą didesnį tas švarus, bet dėl to nereikia bijoti, dar pabandylite su citrina pašveisti. Aš su dantų šepetėliu sveičiu.

15. Jan 2010, 10:01

na ir as baigiu priprasti prie ju.plaunasi gerai

10. Jan 2010, 20:38

leta,o pas jus nepatamsejo ta guma visa? ploviau visada gerai,bet va guma patamsejo,nuo arbbatos ar sulciu gal,ir neatsiplauna,buteliukai geri,bet ismest gaila. o naudot tokiu nesinori.

rainiukas rainiukas 10. Jan 2010, 17:10

mes jau antri metai naudojame Dr.Browns, jie geri tuo, kad vaikas oro neprisigeria, apvertus gal ir laša, bet mes jo nevartome, visi turėtų lašėti per soskutės skylutę. Su plovimu vargelio nemažai, nes tenka naudoti net keturių rūšių šepetėlius, bet ko dėl vaiko sveikatos nepadarysi...Pilvuko nė kart neskaudėjo. AVENT nepatiko, nes soskė labai kieta.

08. Jan 2010, 16:40

as 3 brown buteliukus sunaudajau,nebego,bet va po puses metu irgi pradejo begt,beto plaunasi blogai,nepatiko.

07. Jan 2010, 10:37

aciu uz patarima

07. Jan 2010, 10:35

matyt,kad veltuo 😀 reik nutaikyti uzsukti, tai as dabar visada tikrinu ar nebega, o poto mazylei duodu 😀

07. Jan 2010, 09:16

mes tik vakar nusipirkom si buteliuka,pries tai naudojom avent.kai pradejo begti tai vakar susinervinau.net nezinau gal veltui pirkau;;]

07. Jan 2010, 08:27

ir pas mane buna bega😀

07. Jan 2010, 01:36

daug kantrybes atima, kol pataikau uzsukti ,kad nebegtu

07. Jan 2010, 01:36

pas mane ir is avento bega, nors atrodo gerai uzsukta ir nebuna karstas vanduo.

06. Jan 2010, 23:24

drauge abu vaikus tik ant browns uzaugino ir labai giria o del ko bega tai nezinau reiktu jos paklausti. Tik zinau kad pas ja bega kai karstas vanduo buna, nuo spaudimo

06. Jan 2010, 22:54

norėčiau sužinoti apie Dr.Browns buteliukus, kodėl apvertus buteliuka iš jo bėga? ar geresni už Avent?