draugyste su puoduku

02. Jan, 04:17

o man tai labai smalsu kaip sekasi draugauti jums su puoduku? as pradejau maziuka dar tik ruost tam visada kai uzuodziu kad padare kaku tai pasaukiu vardu ir kai jau atkreipia i mane demesi maziukas tada sakau Tomutis kaku padare ir sakau tol kol pampersa pakeiciu ir taip pat darau kol sysiu keiciu.. o paskui mastau po kokio menesio sodinsiu ant puoduko ir sakysiu kad skirta cia daryti sysiu ir kaku nes vistiek kazkaip taip imt ir pasodint kad jis suprastu kam tas puodukas ir ko jis cia turi sedeti nesumasciau kitaip.. idomu kaip jus mamytes savuosius mokinat? kokie budai pasiteisino?

14. Dec 2015, 12:00

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

14. Jan 2014, 16:51

..priesais puodukas...ir kibiras😀...Nuo gimimo.., karts nuo karto..,ant ranku palaikydama ir ant puoduko kartais pasodinu../dabar jau 7 menesiai berniukui.Supranta ka,kaip ir kada reik daryt,net,atrodo,stengiasi kuo didesne ciurksle sisiot,kad pataikyt i kibira😃 "Ant didelio"noredamas - prasosi garsiai stenedamas..
Kaip bus toliau matysim..

09. Jan 2014, 12:28 jolantushka

Pradėjau nuo 6 mėn., bet nieko gero iš to, vis kas mėnesį pabandėm ir tik jau pora mėn., kai sėdasi lyg ir su noru. Mums 1 m. 4 mėn. dabar 😀 Nėra ko skubėti, jei vaikutis nenori, viskam savas laikas 😀

09. Jan 2014, 01:00

o nuo keliu jus mamytes pradejot ant puoduko sodint ? nes mums po 3 svaiteliu jau metukai , viena kart buvau pasodinusi gal pries savaite tai pradejo verkt ir stojosi nuo jo , tai daugiau ir nesodinau

07. Jan 2014, 23:05 Zylutee

O mums kol kas nepadeda ir taip, nes atsitupia ir padaro bet kur, gal dar nepriaugom iki to 😀 Nors viena mama aklai man tvirtino, jog reikia būtinai kelnaičių, bet čia kiekvienai individualiai, manau.

04. Jan 2014, 00:24 Zylutee

kaip miela, kakuciui visa ceremonija i vamzdynu pasauli iskeliaujant! 😀 toms mamytes fantazijos niekada netruksta!

03. Jan 2014, 01:13 Zylutee

Priminkit kiek laiko jūsų mažiukei? 😀 Šaunuolė jūsų dukrytė ir vyras 😀 Laimės gali atnešti ir vaiko kakutis, ir dar kokios 😀 Mes vakar buvo labai laimingi, kai mažoji išsėdėjo ant puoduko, nors nieko nesigavo, bet jau sėdo ir pasėdėjo 😀 Pažanga 😀

02. Jan 2014, 20:30

8 men ir 2 savaites

02. Jan 2014, 19:32 Tomutis

O kiek laiko jūsų mažiukui?

02. Jan 2014, 19:26

tai vat as ir taip mastau uztat dabar mokinsimes tik suvokt kas yra tas sisius o kas yra kaku

02. Jan 2014, 17:20

Tiesa, maniškei 1 m. 4 mėn. 😀

02. Jan 2014, 17:19

Sveika 😀 Aš remiuosi tuo, jog pagal raidą vaikui tas kakū ir sysių suvokimas ateina tik nuo 1,5 m., maždaug nuo tada vaikas gali ir sulaikyti šlapinimąsi ir tuštinimąsi, kartais netgi tik nuo 2 m. Bandžiau sodinti nuo 6-7 mėn. ir nieko gero. Dabar jau kuris laikas pati išsineša pampersą, užuodus, kad padarė rimčiau ir paklausus ar padarė kakū, kai tikrai padarė tyli, o kai nepadarė sako "ne". Vakar jau pati ilgiau išsėdėjo ant puoduko, bet taip nieko ir nepadarė. Pamažu augam ir mokomės, manau, iki vasaros šį tą išmoksim 😀
Man asmeniškai nepriimtina tie žaidimai nuo vaiko gimimo su mamų leidžiamais garsais ar vos ne prievartinis sodinimas kasdien nežinia kiek laiko iš eilės. Viskam savas laikas manau 😀 Aš nieko prieš, kad kitoms pavyksta ir tas sodinimas nuo gimimo, tik aš bijočiau to, kad nebūtų po to netyčia, kai teko matyti vaizdą viešam wc, kai su garseliais mama vaiką tupdė, o iš wc išėjo kokių 3 m. pana.