Dukrytė nepalieka nė minutei

11. Oct, 12:17

Laba, norejau paklausti gal esate susiduria su tokia problema, mano dukrytei 10 men,ir ji manes nenori paleisti nei keliom minutem, jai tik iseinu is kambario ji pradeda verkti stipriai, kai griztu prisiglaudzia ir tolkiau eina zaisti, jai as sedziu kazkur netoli jos ji zaidzia ir nekyla jokiu problemu, bet jai tik pamato kad as iseinu iskart pradeda verkti, jai mes kazkur nuvaziuojame i svecius ir ji atsisuka ir nemato manes iskart pradeda spiegti, atrodo kad bijou kazo, nzn ka daryti kai reikia kur nuvaziuoti bijau kazkam palikti kad ne praklyktu visa ta laika

01. Dec 2011, 13:09

Mamytės, tai toks vaikučio amžius, kai jis ima bijoti svetimų ir nori visur visada būti tik su mama, verkia paliktas kitam kambaryje, verkia su svetimais. Tai normalus vaiko vystymosi etapas. Kaip tik reikia užtikrinti vaiką, kad mama visad bus prieinama, išeinant visada pasakyti, kad išeini, net jeigu tik į kitą kambarį, kad grįši. Augs, mokysis, kad mama nedingsta netikėtai, ims labiau pasitikėti, savarankiškėti ir nebereiks tiek mamos.

05. Nov 2011, 14:58

sveikutes pas mane ir tokia pati situacija kaip mano mazoji be manes niekur, tik ziurek i koki kambary nueinu ir jau i asaras,,ant ranku pripratusi,bus sunku,tai kaip uzmiega tik tada vyrui valgyti pagaminu ir pasitvarkau,pasiskalbiu,o kitaip niekaip nesigauna 😀

12. Oct 2011, 13:03

Pritariu tau lafe😀 Reikia jau pradet,nes vaikas auga ir dar blogiau bus,sekmes tada😀

12. Oct 2011, 12:21

Mano patarymas jums nor pusvalandziui per diena palikite ja su teciu,seneliais ir kiekviena karta didinkite si laika kol ji yra su kitu asmeniu,is pradziu tikrai nebus lengva ir ji verks bet su laiku pripras ir jau tai nebus prie jusu prilipusi😀 Sekmes jums.

11. Oct 2011, 13:05

Mamytes prisirisimas namie nieko baisaus, problema yra ta kad mazyle spiegia sveciuose jei nemato mamos. Suprantama namie pas mane irgi visur is paskos, ir jei einu i kita kambari ar tualeta palieku duris atidarytas,nes zinau kad verks,tai tada is paskos ji man😃 Mes turejom problema panasia,kai buvo maziau nei 7men. Mes nuvaziuodavom pas senelius,o ji verkt pradedavo,bijodavo zmoniu,nes visi lenda kalbina,tai liepem ignoruot kaskart kuri laika kol pati prades dometis,planas pavyko,baime isnyko,mums 11su puse😀 Azzta bandykit ieskot kaip sprest sita problema,gal ji visa laika su tavim praleidzia? Su teciu palik valandai ir iseik is namu,gal ir bus sunku bet nors pradzia bus.

11. Oct 2011, 12:55

azzta juk mergaitei tik 10menesiu,tai normalu jog reikia mamos.mama tai siluma,saugumas,meile...ji labiausiai pasitiki jumis.jug ji dar mazai suvokia pasaulio.manau turek prie saves kiek ymanoma ilgiau.ateis laikas,ji to nebedarys,o tada pasiilgsi...manau meiles ir kantrybes.ateis laikas,viskas bus kitaip.

11. Oct 2011, 12:24

mamtre tiesiog labai prisirisusi dukryte prie jusu. Mano dukrytei 1m3men ir as jos niekur su niekuo negaliu palikti praustis i toleta einam kartu😀 as tikiuosi isaugsim 😀

11. Oct 2011, 12:17

Laba, norejau paklausti gal esate susiduria su tokia problema, mano dukrytei 10 men,ir ji manes nenori paleisti nei keliom minutem, jai tik iseinu is kambario ji pradeda verkti stipriai, kai griztu prisiglaudzia ir tolkiau eina zaisti, jai as sedziu kazkur netoli jos ji zaidzia ir nekyla jokiu problemu, bet jai tik pamato kad as iseinu iskart pradeda verkti, jai mes kazkur nuvaziuojame i svecius ir ji atsisuka ir nemato manes iskart pradeda spiegti, atrodo kad bijou kazo, nzn ka daryti kai reikia kur nuvaziuoti bijau kazkam palikti kad ne praklyktu visa ta laika