Dukrytė nevalgo dribsnių košių.Ką daryt?

04. Jan, 11:31

sveikos mamos. nežinau ka daryti su savo dukriuku. Turime pradėt valgyti jau kruopas. bet susidūriau su problema. dukrytė nevalgo jų. daviau ir ryžių dribsnių ir trijų grūdų dribsnių, ir manų košės, nevalgo nieko, žiaugčioja net nuo jų. šeip pagardinu mišinuku arba MP, bet ir tas nepadeda.O kaip tos pirktinės košės, turiu omeny tas Milupa? ką patartumėt?

21. Jul 2011, 19:01

mano mazasis nevalge darzoviu kosyciu, bet puikiai valge kruopu kosytes, tad teko gudrauti kruopas maisydavau su darzovem, o darzoviu kas dien vis daugiau idedavau dar mesytes gabaliuka sutrindavau tai valgydavo net ausys linkdavo, o dabar del valgymo nera jokiu problemu viska valgo

15. Jul 2011, 22:54

Manoji dabar taip ir laukia ka naujo ir skanaus pagaminsiu. Kosiu jau atsivalge, duoda su ranka per sauksta, blynai irgi jau pabodo. Tai dabar i trasa pusryciams arba vakarienei eina tesloje kepta cukinija. Kapoja net ausys lankstosi 😀

15. Jul 2011, 20:11

Jeigu nevalgo, nieko ir nepadarysi.Gi pati irgi kažko nemėgsti. Mano vaikas taip pat nevalgo ir nekišu, radom tai, ką valgom su mielu noru

18. May 2011, 13:33

Mano mazoji aviziniu dribsniu kose valgo su bananu. (issiverdu kad nebutu sprangi, na skystoka) Pabandyk gal ir tavo lialiui patiks

17. May 2011, 18:02

saunuole kad ir nevalgo ,pabandyk pati isvirt skane darzoviu kosyte

17. May 2011, 17:53

sveikos,na maniskis niekada nevalge tu uzpiamu kosyciu kad ir kokias pirkau,tai tenka viska virti paciai ir trinti manau dar taip ir sviekiau.

29. Apr 2011, 15:48

Gal per tirstas koses darai, stringa gerklej del to ir ziaugcioja. Bandyk skystesnes daryti. Mano nuo grikiu ziaugciodavo, tai ir nebedaviau ju.

29. Apr 2011, 15:46

mano mazoji nevalgo jokiu kosiu, o jei ji nenori tai ir neduodu. irgi ziaugcioja nevalgo tai ir neduodu. svarbiausia kad valgo darzovytes ir mesyte 😀
mazi tie leliukai bet skoni visgi turi 😀

29. Apr 2011, 15:25

mes nuo grikiu pradejom, nevalge, irgi ziaugciojo.. tada nupirkau hipp avizu uzpilamu, dariau taip kaip raso ant pakuotes gaunasi maisai su tyrele vaisiu 1 prie vieno ir sukirto viska is pirmo karto 😀, poto 3ju grudu irgi su tyrele maisiau- suvalge. grikiu tai dar ir dabar nevalgo 😃

29. Apr 2011, 09:56

na mano dukryte ir nelabai megsta tas kruopu kose kad ir paskaninta buna,gerai tik tiek kad nors avizine karts nuo karto suvalgo,mums jau 8men su trupuciu 😀

16. Feb 2011, 14:16

maniskis avizu dribsniu nevalge, tai paskaninu kokiu vaisiumi, tada jau niam niam 😃 kitos bando truputi cukraus deti... na isrankus tie mazyliai 😀

16. Feb 2011, 14:06

kruopines pradzioj blenderiuodavau 😀

16. Feb 2011, 12:30

as irgi sunui 11men verdu koses ir paskaninu virta obuoliu ar slyvu tyrele.tada valgo noriai.nors jis valgo ir paprastai virtas.ir pirktines.

04. Jan 2011, 16:22

mes is kruopiniu pirmiausia pradejom avizu dribsniu kose, bet as paskanindavau slyvom ar obuoliuku tarkuotu, tai noriai valge 😀 iki pat siol mano sunaus rytas prasideda avizu dribsniu kose su obuoliu 😉
siaip tu 3,4,5 grudu kosiu irgi neisiulau, tai virdama darzoviene idedu siek tiek ir taip suvalgo bent kazkiek 😀
o daugiau ka is kruopu tai tik ryziu dribsnius ir manus pripazista, nuo kitu ziaugcioja, kad ir kaip beskaninciau...

04. Jan 2011, 13:42

O tu jas duodi nesumaltas?Aš tai ,kol maža buvo, maliau,darydavau panašius į miltukus. Aš tai nenorėčiau jau taip iš karto griebt tų pirktinių.Bandyk duot kitokias.Aš pradėjau nuo avižų dribsnių. Yra SKANĖJOS. labai jai patiko.Paskui daviau grikių , kukurūzų ir pan. Patarčiau pabandyt kokią avižų. O gal tu per karštą duodi? Bandyk po mažesnį kiekį duoti.Sėkmės.

04. Jan 2011, 13:10

mano pradzioj taip pat naminiu tokiu nevalge,taip pat pirkdavau rusiskas.ju yra ir pienisku ir su misinuku taisomu,bet po kurio laiko pradejau siulyti namie virtas ir pradejo valgyti 😀

04. Jan 2011, 11:31

sveikos mamos. nežinau ka daryti su savo dukriuku. Turime pradėt valgyti jau kruopas. bet susidūriau su problema. dukrytė nevalgo jų. daviau ir ryžių dribsnių ir trijų grūdų dribsnių, ir manų košės, nevalgo nieko, žiaugčioja net nuo jų. šeip pagardinu mišinuku arba MP, bet ir tas nepadeda.O kaip tos pirktinės košės, turiu omeny tas Milupa? ką patartumėt?