Galvos skausmas nėštumo metu

08. Aug, 08:41

sveikos mamytes. as va su dar vienu klausimu. ar kasnors be manes skundziasi arba skundesi galvos skausmu nestumo metu ir kaip ta skausma malsinote?aisku kad nekenktu mazyliui, nes , mane daznai kankina galvos skausmai, kartais nebetveriami :(

laurora laurora 13. Feb 2010, 22:56

pirmiausia reikia issiaiskint skausmo priezasti. pvz, man skauda nuo zemo spaudimo, tai padeda kava (zinoma, geriu silpna ir su pienu)

29. Oct 2009, 19:20

Man kaip tik neleido citramono gert ir is vis nieko . O galva skauda daznai ir stipriai, nepadeda nei kava , nei saltas ranksluostis ☹

25. Aug 2009, 00:26

citramonas sako nekenkia..

22. Aug 2009, 01:33

man taip pat leido gerti tik APAP NUO skausmo,,ir slapia ranksluosti,,nes ir taip sake vaistai organizme uzsibuna tris dienas,,

13. Aug 2009, 11:09

dėl vaistukų geriau pasikonsultuoti su savo gydytoja

11. Aug 2009, 20:25

na vadinasi teks vaduotis paracetamoliu jei labai uzpuls skausmas, ka jau darysi 😀

11. Aug 2009, 18:32

Man yra pirmi trys menesiai nestumo ir labai paskauda galva. Geriau viena karta paracetamolio,bet vistiek nepadejo.Tai dabar, kad ir skauda negeriu jokiu vaistu..

11. Aug 2009, 10:28

Man taip pat pirmus menesius labai skaudejo galva,tai geriau po puse tabletes paracetamolio ir salta ranksluosti dejau ant galvos,man padedavo😀

10. Aug 2009, 21:47

na man problema ta kad dirbu ir negaliu bet kada eiti miegucio ☹ galimybes leistu tai ir galvai neskaudant miegociau dazniau negu reikia 😃

10. Aug 2009, 13:43

jei jau nebeimanoma kenteti,kas yra tikrai nepatartina,manau puse tabletes nieko nepagadins😉 cia jau ismislas bobuciu kaip ir tarkim niestumo metu negalima kirpti plauku😀

10. Aug 2009, 10:33

man ir budavo kad skaudedavo galva,bet as tik viena dalyka darydavau....susislapindavau ranksluostuka su lb saltu vandeniu ir uzsidedavau ant kaktos,biski apsildavo vel susislapindavau kad butu saltas...padedavo...

10. Aug 2009, 10:15

daug skysciu = istinusios kojos ir pati paburkus,nors liepdavo gerti daug,bet nuo to tikrai negeriau buvo bent jau man😉

10. Aug 2009, 10:12

na ne viso gali eit miegoti nes daugelis gi dar ir darbuotis turedavo adrbe sedeti iki 7 nėštumo mėnesio , kol į dekretą išleisdavo,tad reikėdavo ir skausmą iškęsti.

10. Aug 2009, 09:08

man teko paracetamoli gert arba gerdavau dar arbata pipirmete su zalia arba juoda arbata sumaisyta. I pipirmete po nestumo nebegalejau pasiziureti 😀

09. Aug 2009, 23:28

Aš nėštumo metu kai galva pradėdavo skaudėti žinodavau kad reikia gerti daugiau skysčiu ir tai man padėdavo, todėl neprireikė vartoti jokiu vaistuku, kurie galėtu pakenkti mano augančiam gyvenimo stebuklui.

09. Aug 2009, 23:07

as eidavau miegoti, kai tik isiskaiudedavo galva. neprireike vaistu

09. Aug 2009, 21:46

hm nei galva skaudėji, nei pykino ir isvis nesijaučiau nėštukė, tik pabaigoje kojos tino.

09. Aug 2009, 21:07

as turejau ir siaip viena problema, kurios skausma turejau malsinti vaistais, tai man daktare sake ta pati-paracetamolis nekenkia, ji galedavau isgerti 2k i diena.

09. Aug 2009, 14:10

as ir gyvenu anglijoje man labai skaudejo sona tai ir israse paracitamolio aiskino kad tik ji galima gerti kai esi nesia seip tai as manau kentek kiek gali o jai jau bus negera lb isgerk puse tableciukes ir sio lelkai nepakenks 😀

vaidlina vaidlina 09. Aug 2009, 13:33

man irgi yra skaudeje pora dienu galva. na,ilsejausi,kiek galejau😀

09. Aug 2009, 11:46

pagalvok,kad tau ja pradeda skaudeti,reikia malsint ne galvos skausma,o visu pirma atsikratyti ta priezastim kuri ta skausma sukelia 😉

09. Aug 2009, 11:22

as ir mano jog geriausias vaistas yra poilsis.

09. Aug 2009, 08:52

Man keleta kartu buvo isiskaidejus galva nezmoniskai, tai jei yra galimybe-bandydavau uzmigt..O karta darbe kaip issikaudejo, tai nezinojau kur lyst, nuejau i tualeta, uzsidariau, sviesa uzgesinau ir dejau saltus kompresus (is suslapinto popierinio ranksluosciuo), bet nepadejo (sako tamsa tyla ir ramybe padeda). Namo grizau ir iki vakaro kentejau, negalejau nei uzmigt, kol galiausiai nepaemaiu paracetamolio tabletes ir neisgeriau, nes jau asaros is skausmo riedet pradejo..Aprimo skausmas ir uzmigau...
Kita diena gydytojai paskambinau, tai ji sake butinai geriau isgert tabletyte kokia negu kankintis, nes mano kancios ne i gera vaikiukui, taip kad...Jusu teise rinktis, jei skausmas pakelnciamas nera reikalo kentet, bet jei ne..tai...

08. Aug 2009, 22:34

daugiau miegokit 😃 as puse nestumo pramiegojau 😃

08. Aug 2009, 21:22

tas pyktumas tai nuo jautrumo, maniskis irgi sake kad kartais bunu pikta kaip ragana, bet sake pakentes 9 menesius 😃

08. Aug 2009, 21:20

man taj is vis galvos neskauda 😀 tik kartais visaj nuotaikos nebuna ir bunu baisiai pikta

08. Aug 2009, 21:00

man 22 savaiteles, as taip pat negeriau jokiu vaistu, buvau pas daktare klausiau, bet cia anglijoje daktarai nuo visu ligu israso paracitamolio, tai nezinau gerti ar ne, nes tikrai kartais nezmoniskas skausmas buna taip kad visa diena nepasikeliu is lovos ☹

08. Aug 2009, 20:49

man tai nestumo pradzioje siaubingai skaudedavo, net sakyciau tokie migreniniai skausmai budavo.. budavo taip kad net iki tokio lygio kad net pykina... tai nzn istikro vaistuku ne karto negeriau. pasakydavau gyditojai tai sakydavo taip turi buti. nu ka as zinau kai jau nepakeliamai☹ o kiek tau savaiciu?
simona87?

08. Aug 2009, 20:45

sweikute, mane kankino, karta net iki pykinimo galwa skaudejo.pasakiau gydytojai, tai leido APAP puse tabletytes isgerti, nes pasak jos, kartais galwos skausmas gali labiau kudikiui pakenkti nei ta puse tabletes.as karta isgeriau ir man liowesi wisi skausmai 😉 po to ne sykio neskaudejo 😀

08. Aug 2009, 20:41

sveikos mamytes. as va su dar vienu klausimu. ar kasnors be manes skundziasi arba skundesi galvos skausmu nestumo metu ir kaip ta skausma malsinote?aisku kad nekenktu mazyliui, nes , mane daznai kankina galvos skausmai, kartais nebetveriami ☹