Gelbėkim vaikus nuo neblaivių suaugusiųjų

03. Feb, 04:38

Sveiki noreciau paklausti kaip reikia elgtis jei prie mano mergaiciu pastoviai kabinejasi kaimynes vyras. Mano mergaites uzkliuna nes pas jas ateina drauges o jei ir ne pas jas tai tie draugai sedi laiptinejebet vistiek puolama yra ant mano mergaiciu kad tai jos yra kaltos

31. Aug 2010, 09:02

Siaip hormonu gausa turetu moterims padidinti, nora myletis 😉ir mes mylejomes iki galo 😀 bet tikrai kai paskutiniais menesiais is lovos lipi sonu ir pasipuskuodama jokio ,nei savy nei kitu nesciu moteru seksualumo neizvelgiu 😃 manau vyrai taipogi...

30. Aug 2010, 22:14

Man daktarėlis buvo sakęs meile užsiminėti galima, netgi patariama, kai mama laiminga ir vaikas jaučias gerai. O štai tas psichologinis barjeras daugeliui kliūtis, manau toku atveju verta su savo konsultuojančiu daktaru pakalbėti šia tema ir jei komplikacijų nėa tikrai nuramins 😉

30. Aug 2010, 22:01

o man jei kiek antsvorio jau ir geda tad stenguos nesustoret😀

30. Aug 2010, 19:33

mes mylejomis iki paskutinio vakaro......ryte isvaziavom susitik su mazyle😀ir dabar nors dar turiu virsvorio man visiskai negeda.......😀

30. Aug 2010, 15:19

man ir taip buvo su pirmu,bet jau i gala labiau,bet gyd.nuramino del to,kad taip buna,kamstis sujuda pries gala 😀

30. Aug 2010, 15:05

man taip pat labai norejosi iki tol kol del sekso prasidejo kraujavimas nuo to karto issigandau ir viskas...

30. Aug 2010, 14:55

o man padėjo.....

30. Aug 2010, 14:13

Judita 😃 😃 😃 man ir nepadejo..... 😃

30. Aug 2010, 13:23

taip regina as ir apie tai skaiciau, o mano abu gimdymai stipriai velavo, tai su vyru saukem, saukem ta pradzia, bet taip ir nepadejo 😃😃😃 Vistiek be skatinanciu niekaip neapsiejau.

30. Aug 2010, 13:11

jauciausi labai seksuali ir geidziama 😀 Juk zinai, kad 100 proc nepastosi 😃😃😃 tai ir baimes jokios 😀 Ir siaip, tikrai labai norejau myletis ir zinoma mylejausi 😀

30. Aug 2010, 12:47

kazkur skaiciau, kad myletis nestumo metu ne tik kad galima, bet ir rekomenduojama. Mylintis suaktyveja kraujotaka ir kudikis geriau aprupinamas maisto medziagomis, o orgazmas veikia taip pat kaip apkabinimas

30. Aug 2010, 12:24

man buvo su periodais,dar nezinodama,kad laukiuosi beproto jauciau geiduli,paskui buvo ramu ,paskui vel norejimas,taip bangomis 😀

30. Aug 2010, 12:22

Na ka galiu pasakyt, visoms juk skirtingai, as nesijauciau taip kaip tu...
Bet tu saunuole 😉

30. Aug 2010, 12:09

pirmyn,Viktorija😀

30. Aug 2010, 12:04

zaliaake jau planuojat? .9

30. Aug 2010, 12:04

Viktorija, tai nebesnauskit 😃 jei tokiu minciu kyla 😉

30. Aug 2010, 12:02

prisipažinsiu, kad aš nesijaučiau toooookia seksuali ir geidžiama, kaip kad būdama nėštuke😉 mėgavausi kiekviena akimirka ir...mylėjomes iki paskutinės dienos, nes man tai teikė nerealų malonumą, jaučiau, kad tokiu būdu mažylis džiaugėsi kartu su manim, juk mes buvome lyg vienas žmogus😀 tikriausiai tokiu būdu net paspartinau savo aukselio atėjimą į šį pasaulį, nes iš vakaro pasimėgavom su vyru meile, o jau kt d nuvažiavau gimdyti😀 manau, kad svarbiausia - įsiklausyti į save pačią, jeigu tau pasimylėjimas nėštumo metu teikia malonumą, kam save riboti? o jeigu ne, tuomet palaukti tinkamo momento😀 kartais pagalvoju, kad ir vėl norėčiau tapt seksualia nėštuke😀

30. Aug 2010, 10:59

taip, visko negalima lyginti per vieną prizmę

30. Aug 2010, 10:57

paskutini menesi jau buvau tokia meska, kad ridenausi, o nejau 😃 tad mazai tuom beusiemem, beja esu skaiciusi, kad jei kudikeli pernesioji gerai myletis, nes yra tikimybe, ksd išauks gimdymo pradzia

30. Aug 2010, 10:51

Nu man buvo gresiantis, tj teko susilaikyt nuo malonumu nestumo metu, bet mums su vyru nestumas tikrai netrukde, kol galejom tol ir megavomes meile 😀

30. Aug 2010, 10:41

nėštumas tikrai nėra kliūtis seksui,jei nėra koplikacijų,visiškai pritariu

30. Aug 2010, 10:08

giedra ,kaip ir minejau ,moterim dazniausia buna psichologine problema ne fizine 😀

30. Aug 2010, 10:02

o zinokit as jauciu kazkoki nenormalu gedos jausma pries vaikeli savo... ir nieko negaliu sau padaryt, bet kokiu atveju dabar nera vaikucio tecio salia, bet kai dar buvo tai man taip geda budavo kad siaubingai, negaliu atsipalaiduot o dar jei sujuda kaip tycia vaikutis tai atrodo i zeme sulyst galeciau....

30. Aug 2010, 09:49

Tikrai TAIP, Raimonda. Visiškai pritariu.
Nors aš per nėštumus priaugdavau po 30kg - buvau sau pati gražiausia. Neabejoju, kad vyrui taip pat.

30. Aug 2010, 09:38

Visikai teisingai. Nors man ir patare gydytoja pacioj pradzioj nestumo susilaikyti, bet mes su vyru nesilaikem to patarimo. Vyras mano yra labai svelnus ir supratingas. Ir uzsiiminejom iki pat gimdymo. Tik savaite pries gimdyma gulejau ligoninej, tai mano vyrui teko pabadauti😀

17. May 2012, 00:15

rasykit pareiskimus del kaimynu

17. May 2012, 00:14

as manau,kad tokius tevus reikia gydyti :/

03. Feb 2012, 16:45

O vyras negaletu juos biski paaukleti?

03. Feb 2012, 16:40

Gal kas galite man pagelbeti????
Mergaitem vienai dukrytei 15 o kitai 13 metuku.
Ka reiketu daryti kaip elgtis policijoje parasiau pareiskima bet nelabai parode susidomejima tuo. Vaiku teises ir kazkaip kreivai i tai . Tai kaip tada apgint vaikus jei jos nieko negali daryt. O patys suauge toje pacioje laiptineje ir ruko ir geria alkoholinius gerimus

03. Feb 2012, 16:38

Sveiki noreciau paklausti kaip reikia elgtis jei prie mano mergaiciu pastoviai kabinejasi kaimynes vyras. Mano mergaites uzkliuna nes pas jas ateina drauges o jei ir ne pas jas tai tie draugai sedi laiptinejebet vistiek puolama yra ant mano mergaiciu kad tai jos yra kaltos