Po Cezario operacijos noriu gimdyti pati

20. Jun, 12:20

sveikos mamytes ,kreipiuosi i visas mamytes kurios turi jau nepirmaji mazyli ,man pries 3 ir  2 men gime dukryte buvo daroma cezario pjuvio operacija ,dabar jau 20-21 nestumo savaite laukiuosi antrojo mazylio ,as viliuosi ir labai noreciau pati pagimdyti ,bet gyditoja pasake ,kad abejoja ,kad leis man gimdyti kadangi pirma buvo cezario opercija buvau jauna 17 metu kai pagimdziau ,ir kad niekas nezais ir teks daryti irgi cezario operciaji , prasau tu mamyciu kuriom buvo cezario opercajia ar galima prasytis kad po 3 metu po operacijos leistu gimdyti paciai jei vaikas apsiverstu ,arba kurios turit patirties prasau pasisakykit ,is anksto aciu toms kurios pasivarginit atsakyti ....

bambichoco97 bambichoco97 30. Jan 2019, 09:03

We puredocumentation@gmail.com)offer our exclusive clients the ability to gain high quality driver's license, Id card, passport without taking the exams for the driver's license. We work with “inside men” examination official working at the various database units who are in charge and able to guarantee the entry of your information into the respective database without any problem. if interested you can whatsapp.. +19173008136 or Email puredocumentation @ gmail .com
For secured Email.. puredocumentation @ protonmail .com

24. Jun 2013, 14:33

rugseji bus 21 😀

24. Jun 2013, 12:26

ai tiksliai, senokai skaiciau teksta, pamirsau kad ten parasyta pries kiek metu gimde 😀 😃

23. Jun 2013, 23:25

jaigu pries 3metus gimde kai jai buvo 17m.tai manau jai dabar 20-21 😀

23. Jun 2013, 23:04

aa supratau.. tai kiek dabar tau metu? 😉

23. Jun 2013, 12:03

emska as pirma vaikuti uzturejau 17 metu ,o dabar laukiuosi antrojo .

22. Jun 2013, 18:39

pas mane irgi tik seimos nariai buvo ateje aplankyti, o visi kiti, draugai pamate po menesio, dvieju 😀

21. Jun 2013, 07:47

As isvis leidau ateiti tik tiem, kas man patinka, kad man vaiku bet kas neciupintu 😀 visi kiti pamate jau didesni 😀

20. Jun 2013, 23:17

tai tu pirmo mazylio susilaukei budama 17metu? o tai dabar tu trecio mazylio laukiesi?

20. Jun 2013, 19:32

O del ateinanciu zmoniu ir norinciu paimt vaika, tai pas mane irgi ateidavo,bet vaiko as nesiulydavau palaikyt,o ir nieks neprase .

20. Jun 2013, 19:30

Jaunojimamyte leisk vyrui padeti tau,nes kaip ir deivuke sake tu neleidai padet,o namus tvarkyt zinoma kad vyram pabosta. As kai pagimdziau vyras rupinosi manim, vaiku. Mano vyras negali keist pampersu del silpno skrandzio,bet jei vaikas verkia,o as negaliu prieiti,vyras panesioja kol as galesiu ja paimti. Kai mano mergaite miega,as tvarkausi ir negaliu miegot kol namai bent siek tiek neaptvarkyti. Savaitgaliais vyras pabuna su dukryte,o as pamiegu,o dukrytei isalkus atnesa. As leidziu ir paprasau man padeti todel sulaukiu pagalbos.

20. Jun 2013, 18:46

Jaunoji mamyte, jei tu neleidai niekam tau padeti, tai naturalu, kad kaip sakant stogas pavaziavo 😀 as tai vyrui nuo pat pradziu pasakiau, kad vaikai ne mano vienos, tegu nesitiki, kad man vienai juos ant sprando uzkars 😃 ir nors jis dirba visa diena, o as kaip sakant sedziu namie, nemanau, kad maziau esu verta poilsio nei isai, nes vaikus augint irgi yra ka veikt, dabar kai jau du turim ir abu ima rekt, tai vargas buna 😃 bet isgyvenam, jau kai jauciuosi pavargus uzkraunu vaikus vyrui, einu pagulet ar siaip ka nuveikt 😀

20. Jun 2013, 18:42 Daivaldo ir Urtes mama

Nieko tokio Daivaldo ir Urtes mama. Gydytojai kaip man sake,kad pkacenta sustojo augti ir vaikelis sustojo. Bet isties nezinau ar tai buvo priezastis,nes po gimdymo iskart eme daug kraujo tyrimam,ir po poros menesiu kai pasake priezasti pasake priezasti bei kad su krauju viskas gerai,o po to apsilankymo gavau laiska pakartot kraujo tyrimus,kurie sake jog geri,todel manau priezastis buvo ne placenta. O dabar dare cezari, del pirmo nepasisekusio nestumo, nesciuju diabeto, slapimas rode infekcija,mazyles svere 2700g po savaites jie man pasake,kad 2600g,ir maziuke net negalvojo apsiversti.

20. Jun 2013, 18:21

aisku as po gimdymo buvau vyrui tikra rakstis subinei ,man niekas netiko del visko zliumbiau niekam neleidau pamatyti vaiko buvo piktumu tarp giminiu ir asaru ir visko ,bet as nepasidaviau ,su vyru del to labai pykomes ,bet as tiesiog nenorejau kad mano maziuke liestu kiti ,o tik kas mano vyras ir mano mama kuri visa laika prabuvo su manimi ,bet mano vyras is pat pradziu rode demesi keldavosi norejo keisti pampersus ir ja subuoti bet as buvau kategoriska ir neeisdvau iskarto ji nuvertindavau todel jis tik kuopdavo namus po menesio jam taip visakas atsiboo kad prasidejo gerimai draugai kitos ir panasei ,nenori kad tai pasikartototu nenoriu buti vel tokia ....

20. Jun 2013, 18:16

aisku su dukryte kai dare cezario operacija as vaziavau privaciai ir mokejau pinigus ,tai ir pprieziura buvo mua .. o dabar nezianu a r man iseis pasitaupyti ,o vyras isvis nepritaria gimdyti uz lt .

20. Jun 2013, 18:14

beto esu jauna ,kai pamaciau kad pamire mano metu mergina ir paliko vienus vaikus man buvo sokas ...

20. Jun 2013, 18:12

nu pas mane biski kitaip su pirma nesulaukiau jokios pagalbos visak adedavo piktumu ir juokdavosi kad man blogai mat jo artimajai taip nebuvo as cia tipo ligoni vaidinau ,nu tai kas tokiam vyrui galiu pasakyti ,gerai kad jis pasikeis,o jei ne tai nezinau ... ir isvis klausiams ar jis gris ant to gimdymo .

Krisliukas Krisliukas 20. Jun 2013, 17:02

dar pamenu, kai atvažiavau gimdyti antrą vaikutį ir priimamajame gyd pamatė kortelėje, kad pirmas buvo CP, tai net persigando 😃 sako, taigi čia turėjo būti planinis cezaris..o aš sakau, kodėl?? man viskas gerai, rando neskauda, kam tas cezaris...papuoliau tikrai geriems gydytojams į rankas, nors iš anksto nei karto nesitariau..tad pagimdžiau natūraliai, be jokių skatinamųjų ir, aišku, nuskausminamųjų 😀 tiesiog tikėjau, kad viskas bus gerai

Krisliukas Krisliukas 20. Jun 2013, 16:58

žinoma,kad galima gimdyti pačiai 😉 turiu tris vaikus, pirmasis gimė per CP, kitus du pagimdžiau natūraliai, nors esu labai smulkutė, o vaikučiai svėrė daugiau kaip 4 kg 😀 kai laukiausi, gydytoja niekada near užsiminusi apie CP..
mano draugė po dviejų metų taip pat pagimdė natūraliai antrą vaikutį, nors jos gydytoja griežtai buvo prieš.... ji net buvo susitarus kad ta gydytoja darys CP jai, bet nubėgo vandenys, ji pateko pas kitą gydytoją,saviškei nieko nebepranešė..ir labai greitai pagimdė antrą vaikutį 😀

20. Jun 2013, 15:10

As pirma gimdziau naturaliai,o antras buvo planuotas cezaris. As irgi labai norejau pati gimdyti, bet man neleido. Pati cezario siaubingai bijojau,kelias paras pries tai nemiegojau,bet viskas praejo gerai. Po cezario isties buvo sunku,bet kojoms attirpus stengiausi po truputi judinti jas,lovoj kojas lankstydavau. Kai liepe po truputi keltis,pasedet,pavaiksciot,kiek jegos ir sveikata leido tiek stengiausi ta daryt. Galbut po cezario as greiciau atsigavau,nes stengiausi,kad ir vezlio greiciu,bet judeti.

20. Jun 2013, 14:32

Na nezinau jaunojimamyte kaip pas tave,bet mano vyras padeda,rupinasi manimi. Mano vyras jei savaitgaliais nedirba leidzia man issimiegoti,o mazoji pamiega tada vezimuke. Visada po darbo gryzes leidzia nueiti man miegoti,bet as namus tvarkausi tai neinu. O tu pamegink su vyru pasneketi pries gimdyma ko is jo noretum,nes jei nepasakysi tai jis gali niekada ir nesuprasti,kad tau reikia pagalbos. O jei po gimdymo tu neparodai,kad tau sunku,o stengies viska daryt pati,neleidi padeti ir visad sakai,kad viskas yra gerai,nors taip nera tai nieks ir nepades. Naturalus gimdymas negarantuoja greito atsigavimo. Saunu jei busi tarp tokiu laiminguju kaip as kai gimdziau naturaliai nei plysau nei nieko,viskas buvo gerai,o jei plysi ar kirps tai tu net nezinai kaip orgaznizmas reaguos.

20. Jun 2013, 13:54

Ugnyciukas ,po pirmo gidymo niekam as nerupejau rupejo tik vaikas nemanau kad po sio kas bus kitaip,vyrai isvis nesupranta ir tikrai nieko nedaro .

20. Jun 2013, 13:38 jaunojimamyte21

O kodel tu manai,kad po antro cezario vel taip sunkiai atsigausi? Jei ir gimdysi naturaliai tai negarantuoja jog bus lengviau atsigauti. Man pries menesi dare cezari, atsigavau isties sunkokai,bet po savaites ivaziavau i savo ir vaiko ritma,o po dvieju savaiciu isties viskas buvo gerai. Drauge gimde naturliai,ja kirpo,siuvo, tai po gimdymo jau trecia savaite eina,o ji be vyro pagalbos negali pasirupinti vaiku,nes skauda sedint,stovint,gulint. Manau tu turetum konsultuotis su gydytojais,ir aptarti visus pliusus ir minusus jei gimdytum pati ir jei cezaris. Jei isties naturalus gimdymas pavojingas tau tai net ir negalvok apie tai. Po gimdymo prasyk,kad vyras padetu,tevai,drauges ir neuzpuls depresija.

20. Jun 2013, 12:49

Daivaldo ir Urtes mama o kodel tikslei zinot? na man nieko nepaiskino ,rizikinga sako po opercijos gimdyti gali trukti pjuvis ir isiilieti kraujas pilvo ertmeja ,na cia daug ko prisiskaiciau ,bet antro cezario nenoriu labai sunkei atsigavau po opercijos ,beto labai save grauziau kad isakrt negalejau ruppintis mazyliu ir mane iskart depresija uzpuole ilgai kankinausi labai .o savo mazylio niekam net paliesti neleidau iki metuku ,nenoriu vel tokia buti

20. Jun 2013, 12:46

na man pirma dare todel ,kad dukryte sedejo ,sis maziukas irgi kolkas sedi ,bet sake jis tikai dar apsivers bet tai nekeicio to ,kad reikes daryti cezario opercija .

20. Jun 2013, 12:37

Sveika, na as kiek zinau jei viskas gerai su antru nestumu, tai tikrai gali pati gimdyt, nebent vaikutis ne tokioj padeti ar dar kazkas, kas trukdytu gimdyt naturaliai, ir nuo kada naturalus gimdymas laikomas zaidimu idomu 😀

20. Jun 2013, 12:27

beja tu mamyciu kuriu mazylei gime cezario opercija ,antrus pagimdzius cezario operacija ,visakas buna gerai ,tas pjuvis geria gyja ,nebuna komplikaciju ? gal yra mamyciu su patiritim