Gimdymas UK

30. Mar, 06:17

Sveikos Mamytes, gelbekit mane savo atsakymais. Lietuvoje gimdziau dvi savo dukreles su skatinanciais (po vandenuku nutekejimo praejo vos pora valandu ir mane ,,aplibde,, lasinem,issauke gimdymus ,nes saremiu nebuvo) ....Trecia leliuka gimdau cia.....Tik gimdau ar ne,pati nezinau.... Siandien nubego vandenukai (daaaaug vandenuku) ,nuvykom su seima i vietinio miestelio gimdykla(kur dirba tik akuseres) ,apziurejo :)) .....Isleido namo iki ryt ryto ir su siuntimu i kita miesta(kur yra ligonine ir gydytojai) neapsieme manes jie cia priziuret. Vandenukai nubege nuo 4 ryto,saremiu nera......As bijau del leliuko-juk jis be vandenuku ....Kaip ramiai islaukt ryto ? Parasykit savo nuomones,patarimus ....Beje mane siuncia i Burnley ligonine (gal kas ten gimdet?) p.s. bijau visokiu pompu,repliu.....prisiskaiciau atsiliepimu-baugu pasidare..... p.s2 laukiu -rasykit-dekui :)

28. Oct 2013, 15:00

As nusivyliau anglijos ligoninemis... kita karta vyksiu gimdyt y lt . 4 kartus isvijo namo is ligonines kai saremiai buvo kas 3 min. prieziura siaubas.

14. Sep 2013, 02:03

https://www.facebook.com/pages/Medicalamber-Ireland/411125229004239

Sveiki, noreciau jus pakviesti is Lietuvos i Airija atkeliavusia Baltijos juros gintaro dirbiniu parduotuve,. Cia galite rasti papuosalus, gintaro maisto papildus, masazuojancius dirzus, ciuzinius bei,kilimelius vaikams, taip pat gintaro pudra, ivairi odos bei plauku prieziuros kosmetika ir visa tai pagaminta is naturalau gintaro! Visu prasau uzeikite ant puslapio spauskite patinka ir dalintis, dekui jums!

01. Apr 2013, 20:39

mielos Mamytes ,viskas ok😀) Dziaugiuosi,kad gimdziau naturaliai ......nesigailiu ,kad cia uk😀) Viskas kitaip😀) .......Labai neturiu laiko,negalim savo dziaugsmu atsidziaugt 😀) ......Parasysiu daug,kai tik rasiu laiko 😀) Sekmes visom esamom ir busimom Mamytem.....Tikekit savim,pasitikekit personalu,ir neabejokit Dievo globa.....Viskas bus gerai ......Ak,as tokia laaaaaaiminga😀*******

01. Apr 2013, 16:43

Sveikinu😀 tai papasakok apie gimdyma😉 beto pasitvirtino nors viena is nuomoniu apie ligonine kur buvai prisiskaicius?

01. Apr 2013, 16:34

...... mes jau turime dukrele😀*****
mes laimingi😀)
Velykine dovana nuo Dievulio 😀).............

30. Mar 2013, 23:52

Tikrai gali vaziuoti i ligonine ir nelaukti saremiu daznesniu,tiesiog pasakyk,kad trecias vaikas ir neturetu isvaryti namo. O del vaiko,geriau palik kaimynei ar dar kazkam,nes vaiko gali neileisti. As gimdziau irgi UK, bet jokiu blogu komentaru pries tai neskaiciau ir mano prieziura buvo isties gera. O del visokiu pompu tiesiog nesutik,tu turi teise rinktis ir jei tu nesutinki pompu jie tada klaus del cezario arba pati pasiulyk. As pati netoli ligonines gyvenu,geguze tureciau gimdyti tai i ligonine tikrai vaziuosiu kai saremiai bus kas 10-7min,nes su pirmu i ligonine isvaziavau kai buvo kas 5-7min,o kol iki ligonines nuvaziavau tai mazdaug 10min kelio saremiai buvo kas 3-5min tai baisoka nespet.

30. Mar 2013, 23:38

As tai tokioj situacijoj ne pusvalandzio neisbuciau, vaziuociau i ligonine ir sedeciau, geriau ten nei namie is proto eit

30. Mar 2013, 23:25

su vaiku neleis buti,patikiek,mano kaimine pas kuria gyvenu vaziavo,teva su vaiku issiunte namo,tai jisai man vaika paliko ir vel grizo pas ja i ligonine.nerizikuok.o del vaik ir vandenu,ne para gali sbuti be vandenu,mano vaikas isbuvo 2 paras,man vandenys nubego 26ryte,o pagimdziau as 28vakare.nes mano mazius gime neisnesiotas ir jam brandino plauciukus

30. Mar 2013, 23:24

Nepergyvenk, tikrai priima. Ot velykine dovanele😀) sekmes ir laukiam zyniu😉

30. Mar 2013, 23:01

Dekui mielosios uz atsakymus😀)
Vis dar namie as,nes i ligonine puse valandos kelio,bijau,kad nuvaziavus jie neissiustu namo ar dar ten ko neprisimanytu.Visgi nukreipima dave vykti ryte 9,arba kai saremiai kartosis kas 5 min...Beto as su 7 metu mergaite vaziuosiu-rizikuosiu,gal priims,nes nera kur palikt mazosios ☹ Vyras pasirenges but kartu....😀)

30. Mar 2013, 22:54

Dekui Vikuteee....Dabar dar klausimas-man prasidejo saremiai,kartojasi kas 10 min,bet tokie jaukus😀) guliu ant sono,sukandu dantis-praeina...pavaikstau...va ,prie kompo prisedu..... Cia ka tai reiskia?😀) Dekoju Dievui,kad prasidejo saremiai,tik keista,kad dazni,bet neskausmingi 😀

30. Mar 2013, 20:04

ladyvisada, nelauk rytojaus ir vaziuok i ligonine, blogiau tikrai nebus, o bunant namie, nezinia kas gali nutikt☹ As pati gimdziau UK, tai man super patiko gyd prieziura, negaliu net nieko blogo pasakyt. Pirma gimdziau Klaipedoj, o dieve, daugiau tokio gimdymo nebenoreciau

30. Mar 2013, 19:41

sveika, na man irgi nubegus vandenim issunte mane namo, nes saremiu nebuvo..ir sake kad para leliukui be vandenu nieko nenutiks..bet man tik gryzus prasidejo saremiai ir vel nuvykom i ligonine, pagimdziau pati, jokiu kitu priemoniu neprireike..tau reikejo pasakyti kad cia trecias vaikelis, man atrodo tave butu palike ligonineje..nes mane issiunte nes pirmas vaikelis, ir gimdymas ilgai uztrunka..man kai tikrino vandenu kieki, tai ikiso toki kaip vamzdeli ir ziurejo kiek tu vandenu ten like, nors atrode kad bega kaip is kibiro, pasirodo ju ten buvo uztektinai..nepergyvenk, viskas bus gerai, tikrai pagimdysi..tik patys nepasimeskit, ir tegul vyras buna nuo a iki z kartu 😀 sekmes 😀

30. Mar 2013, 19:00

Sveika, as pries kelias dienas gimdziau uk, sunkus gimdymas neatsidare kaklelis vienu centimentru ir turejau pasirinkgi vakuma ar cezari, pasirinkau cezari, gink dieve nesutik su pompom ar replem, jei nepasiulys cezario , pasisakyk pati kad jo nori. Vaikelis be vandenu isbut gali para. Jei 4ryte nubego , manau geriau vaziuoti i ligonine kur tau paskyre nelaukt rytojaus, skatinamuju duos ir tiek, cia tie daktarai uk tai neduok dieve.

30. Mar 2013, 18:17

Sveikos Mamytes, gelbekit mane savo atsakymais. Lietuvoje gimdziau dvi savo dukreles su skatinanciais (po vandenuku nutekejimo praejo vos pora valandu ir mane ,,aplibde,, lasinem,issauke gimdymus ,nes saremiu nebuvo) ....Trecia leliuka gimdau cia.....Tik gimdau ar ne,pati nezinau.... Siandien nubego vandenukai (daaaaug vandenuku) ,nuvykom su seima i vietinio miestelio gimdykla(kur dirba tik akuseres) ,apziurejo 😀) .....Isleido namo iki ryt ryto ir su siuntimu i kita miesta(kur yra ligonine ir gydytojai) neapsieme manes jie cia priziuret. Vandenukai nubege nuo 4 ryto,saremiu nera......As bijau del leliuko-juk jis be vandenuku ....Kaip ramiai islaukt ryto ? Parasykit savo nuomones,patarimus ....Beje mane siuncia i Burnley ligonine (gal kas ten gimdet?)
p.s. bijau visokiu pompu,repliu.....prisiskaiciau atsiliepimu-baugu pasidare.....
p.s2 laukiu -rasykit-dekui 😀