Gimimo liudijimas

14. Jan, 01:54

Gyvenam su draugu Vilniuje nuomojamame bute, neseniai pagimdziau vaikeli, kadangi esame nesusituoke nuvaziavome pas notara ir issiememe lapeli irodanty kad tevelis jis ir vaikelis turetu jo pavarde, taciau pati esu priregistrupta pas tevus rokiskyje o draugas salcininku raj, vilniuje medrikacijos skyriuje neleidzia issiimti gimimo liudijimo, gal galite pasakyti ka mums daryti ir kur man kreiptis, kaip dukrytei isimti dokumentukus? ;{

16. Jan 2012, 18:54

Ar vaiko gimimo liudijime norint pakeisti/įrašyti tėvo vardą ir pavardę pakanka notaro patvirtinto dokumento apie tėvystę ar reikalingi dar kokie dokumentai, prieš tai vaiko gimimo liudijime buvo įrašytas mamos tėvavardis, nenurodytas asmens kodas suteikta mamos pavardė

16. Jan 2012, 17:30

edita as siunciau teisininkui ir man va issisiunte😀

16. Jan 2012, 17:27

Na bet as jums rasiau :/ nesuprantu tada kas cia buvo ;/, na gal tuomet jus papasakokit cia, arba pabandykite jus man parasyti per skype: r_o_n_u_t_e

15. Jan 2012, 21:06

As jums parasiau bet deja jus neatrasote, labai noreciau gauti informacijos

14. Jan 2012, 22:05

geriau vaziuoti ten kur pati esi deklaravus ir vaikuciui isduos ten gimimo liudijima.o jei noresi deklaruot ir isiimt pazyma apie tai kur gyvena vaikelis ar dar kokiu reikes del darbu ir pan i savivaldybe to miesto kur gyveni nueiki ir ten pasakys ar reikia sutikimo ar ne man pries 5metus reikejo dabar gal ir nebereikia.

14. Jan 2012, 21:44

Tai poto ir gaunasi,kad deklaruota gyvenamoji vieta yra prie savivaldybes,t.y. nera gyvenamosios vietos. Nu as tai taip tikrai nedaryciau,jau geriau nuvaziuoti kur reikia..

14. Jan 2012, 21:41

o kaip mums ten prisiregistruoti reikia eiti i sawiwaldybe ir prasyti ar ka?

14. Jan 2012, 21:13

mano drauges vaikinas-vaiko tevas is klp,jinai prisiregistravo prie savyvaldybes ir gavo vln vaiko gimimo liudijima.

14. Jan 2012, 21:09

kodel gi?as irgi priregistruota prie savyvaldybes.jei tu prisirasysi prie savyvaldybes,tavo vaika irgi prirasys prie savyvaldybes.

14. Jan 2012, 20:26

bet mes nuomuojames buta ir nesame susituoke tai mums paasikino kad wilniuje man medrikacija nieko padeti negali :/ nebent cia i buta registruotis paties o mes nuomojam tai neleis tokiu galimybiu

14. Jan 2012, 19:58

mes vaika priregistavome prie vyro gyvenamosios vietos.

14. Jan 2012, 19:57

o nenori vilniuje prisiregistruoti prie savyvaldybes?jug galima prisiregistruotis prie savyvaldybes.ir vaziot niekur nereikes,galiesi Vilniuje isimti gimimo liudijima.

14. Jan 2012, 19:26

Aciu jums labai 😀

14. Jan 2012, 18:35

Man ir taip buvo. Todel vazevau i ta miesta kur as priregistruota ir metrikacijos skyriuje su lapeliu is ligonines isdave dukrytes metrikus. Kitu dokumentu reikia tai tik pasu,nes reikes duomenis is ju surasyti o daugiau tai nieko.

14. Jan 2012, 18:17

taip ji ir bus automatiskai ten gyvenanti

14. Jan 2012, 18:02

edita,man atrodo,kad automatiskai ji jau bus kaip ten gyvenanti.tikrai nepamenu,kad man reiketu atskirai priregistruot dukryte.sekmes 😀

14. Jan 2012, 17:59

galit registruoti prie tevo,nebutinai prie mamos.mano dukryte registruota su teciu.

14. Jan 2012, 17:54

o tevai mano tures ten kazkoki sutika parasyti kad vaikeli ten priregistruos ar kaip? nes bus tada bedu, kadangi tevu butas ant tecio o jis uzsiniejy ir ilgokai negrys tai mama nelabai tada tures igaliojimu ten priregistruot nes zinau kad reikia abieju sutikimo ar ten tik nueisim ir isduos daug bedu nebus ? 😀 kaip jums mamytes ten buvo visi tie tvarkymaisi? kokiu dokumentu reikejo?

14. Jan 2012, 14:46

turite vaziuoti i Rokiski ir ten isduos,nes automatiskai mazylis prirasomas prie mamos 😀

14. Jan 2012, 13:54

Gyvenam su draugu Vilniuje nuomojamame bute, neseniai pagimdziau vaikeli, kadangi esame nesusituoke nuvaziavome pas notara ir issiememe lapeli irodanty kad tevelis jis ir vaikelis turetu jo pavarde, taciau pati esu priregistrupta pas tevus rokiskyje o draugas salcininku raj, vilniuje medrikacijos skyriuje neleidzia issiimti gimimo liudijimo, gal galite pasakyti ka mums daryti ir kur man kreiptis, kaip dukrytei isimti dokumentukus? ;{