Grikių košės

02. Feb, 02:54

taip tai grikiu nemegstu, bet grikiai sitaip-labai skanu:D(Y) isverdam norima grikiu kieki. paimam malta mesa, sudedam y keptuve, papjaustom svoguno, prieskoniu pagal skoni, sukepinam viska ir dedam y grikius. ismaisom ir skanaus:) paprasta, nieko naujo gal ir nepasakiau bet norejosi ir su jumis pasidalint:)

laurora laurora 30. Mar 2010, 19:51

man grikiu galima ribotai (del nestumo diabeto), tai tikseile varvinu, kai vyras valgo ☹

30. Mar 2010, 12:06

mano vyras jokiu kruopu nevalgo,o as lb megstu,grikius perlines kruopas.ir taip grikius dukrytei dariau.bet nevalge.man skanu.

30. Mar 2010, 11:50

o man patinka lydyto surelio ideti 😀

22. Feb 2010, 18:01

o as nupirkau grikiu kose su darzovem labai skanu. as verdu ne maiselyje o ispilu reikiama kieki,tada idedu svietuko. mano mazyliui 11 men bet as jam dar pertrinu. nu maniskis labai megsta

22. Feb 2010, 18:01

o as nupirkau grikiu kose su darzovem labai skanu. as verdu ne maiselyje o ispilu reikiama kieki,tada idedu svietuko. mano mazyliui 11 men bet as jam dar pertrinu. nu maniskis labai megsta

22. Feb 2010, 00:09

jai vyrsi savo susmulkink, nes maniske sprinkdavo ziaukzedavo nuo jos... geriau kokia kita kose, kur kruopos nebutu stambokos, o smulkutes butu 😀

22. Feb 2010, 00:06

Sveikos mamytės, mūsų šeimyna labai mėgsta grikių košę, bet su mėsa ir kepinimu nesu dariusi. Ačiū, kad dalinatės mintimis, reiks išbandyti 😀
Kaip jūsų mažyliai, ar grikių koses valgo? Mano mergytei 5 men. ruosiusi virti,bet bijau ar valgys...

02. Feb 2010, 15:09

tikrai nebandet taip?😀 faina, busiu nauja recepta isradus😃

02. Feb 2010, 15:09

As grikiu megeja,skanumas,bet taip niekad nedarius pameginsiu kada ir parasysiu ar patiko😀

02. Feb 2010, 15:01

as tai grikiu paprastai nemegstu, bet sitaip tai liuks👍

02. Feb 2010, 14:55

aciu, mano seimyna irg grikius megsta, reikes pabandyt ir sitaip😉

02. Feb 2010, 14:54

taip tai grikiu nemegstu, bet grikiai sitaip-labai skanu😃👍
isverdam norima grikiu kieki. paimam malta mesa, sudedam y keptuve, papjaustom svoguno, prieskoniu pagal skoni, sukepinam viska ir dedam y grikius. ismaisom ir skanaus😀 paprasta, nieko naujo gal ir nepasakiau bet norejosi ir su jumis pasidalint😀