gyvenimas be papulio

28. Sep, 09:44

Mums tuoj bus 1 metai ir 5 menesiai,ir tik savaite gyvenam be mamytes papulio! Po krikstynu viskas apsiverte,pupsiukas pradejo pamirsti kad toks yra! apsidziaugiau,nes jau kuri laika vis audziau minti,kad jau gana,be to gydytoja dar bunant metuku pasake,kad jau gana,uztenka,jis jau didelis! nea,labai sunku buvo tai nutraukt,laukiau,kol ateis tas momentas,kai abu nebenoresim! Ir ka,mano mazius sia nakti ir ryte atsimine pieno fabrika! kaip sirdi suspaude,net asaros pradejo teket,nes pas mus buvo taip,pries papa pirmiausia isbuciuodavo mane,o po to tik ciulpdavo! Ir siryt,kai per asasras vaikas buciuoja ir lenkiasi ieskodamas,patikekit skauda sirdi! :( Ciut nepraskydau...........

27. Jan 2011, 19:01

mes tai silale ,kazin ar zinot tokia😛

27. Jan 2011, 13:21

Vilniaus. O jus?

26. Jan 2011, 13:42

Is kokio miesto Jus?

26. Jan 2011, 13:02

OI, geros tos sventes, bet dar geriau, kad jos baigesi! 😀 Tai pas mus irgi tas pats, tevelio genai. 😀

02. Jan 2011, 13:22

Svoriu nesiskundzia mano dziaugsmai,paveldejo is tetuko apvalumus😀Kaip sventes ?

30. Dec 2010, 12:52

Tai didziuliai ir jus. 😃 Smagu! 😀

28. Dec 2010, 19:08

Jurgita .Saunuole,Tu..Va o man su pienu buvo nekas....Turejo daug bet neilgai,ir galejau tris iskart maitinti...Dabar geriam karves pienuka ir arbateles... Dukryte ugis 86 ir 12kg,o sunus 1,02cm svoris 18kg...

27. Dec 2010, 23:17

Tiesa, po savaites vienoje krutyje buvo susidare keli kietumai/guzai, tai emiau pientrauki ir viskas prejo, o kita krutis po 2 savaiciu niekaip neatslugo su pieno sankaupa, tada vel pientraukis kibo i darba. Ir dabar, jei noreciau, pieno dar yra. Tai galvoju, kada jisai visai nustos gamintis?

27. Dec 2010, 23:14

Gyvenimas be papulio man yra puikus. 😃 😃 Gal savanaudiskai ir ziauriai nuskambesiu, bet nereikia 5 ir daugiau kartus nakti keltis ir vis sukti galva, kada cia vel pakels. 😃 Be 2 dienu 11 men. nutraukiau pati, nors pienu galejau dalintis su bent trimis alkanais vaikais. 😀 Miega vaikis mano naktimis kuo puikiausiai dabar. Maksimaliai nubunda tris kartus, is kuriu vienas arba 2 yra maitinimas misineliu, cia priklauso kiek kartu valge diena. Jei tris, nakti maitinu 2 kartus, jei 4, tai nakti gauna tik 1 karta misinelio. 😀 Vaikas ramus it belgas. Galvojau, verks ir kitaip prasys kruties, bet labai greitai priprato prie buteliuko, nors pries tai buvo misija neimanoma ikisti ji. 😀 Tiesa, koki paskutini menesi bent nakciai duodavau misinelio, nes jokiomis arbatomis nejo pripratinti, kad gertu kazka kito apart pienuka. 😀 Dabar pries dienos miega smagiausiai geria arbatele, arba duodu karves pieno (3.5 proc. riebumo), pirkto parduotuveje, nes aplinkui karviu neturiu. 😃 Misinelio nakti tiesa duodu 240 vandens ir 8 saukstelius, nes priesingu atveju neismiega iki ryto. 😃 Nors karves pieno galo isgerti ir visus 300. 😃 Speju, kad ir misinelio lygiai tiek pat isgertu, jei kas tik duotu. 😃 Augam sveiki ir dideli. 😃 11 men. buvo 82 cm ir 14 kg. 😀 Ech, gerai. 😃

27. Dec 2010, 16:35

maniskei beveik 17men., papa iki dabar ryte ir vakare isciulpia 😃 kai nenores nebeduosiu, bet kol kas dziaugiames abi.

19. Dec 2010, 21:53

Auginu du pametinukus vaikus,pieno turejo tik iki keturiu men..Abiem,kai uzkeikta,po to virdavau piena karves atskiesta su vandeniu,nes nuo paprasto misinuko atpilinejo stipriai,gydytoja liepe pirkti aptamil AR..Pas mus viena maxima kuri teturejo tokio misinuko,isluodavom su vyru visa lentyna...Kitom neligdavo...O kai trugdavo to misinuko duodavo karves pieno,primaitindavau,o grynai pienas ir priimaitinimas nuo 6men...

29. Sep 2010, 11:44

o kodel nusprendei duoti misini zajka?

29. Sep 2010, 11:37

😀 na cia kiekvienos mamos pasirinkimas 😀

29. Sep 2010, 11:28

as vaika pramaitinau krutim vos iki 2 menesiu,o poto duodavau misinio,o norejau maitint iki 6 menesiu

28. Sep 2010, 14:13

nu kazka galsvosime ir darysime 😉 bet kol yra pienuko as dar maitinsiu 😀

28. Sep 2010, 13:13

matai musm ta pati beda, kad misinuku negeria☹ jei gertu ne tiek ir sazine grauztu😀

28. Sep 2010, 13:12

as ir

28. Sep 2010, 13:08

as tai dar maziukei negimus sakiau, kad iki metu maitinsiu😀 db arteja metai ir nez kaip nustoti, kartu ir gaila vaiko ir norisi nutraukti maitinima.Esu pasimetusi😀

28. Sep 2010, 13:06

ne ne,man neskauda,tik erzina siek tiek 😀

28. Sep 2010, 12:45

man ir labai skaudu kai su dantukais tuscia tampo ir ta priklausomybe jau pabodo.Manau iki metu ir gana tikrai😀

28. Sep 2010, 12:43

palanavau maitinti iki 1,8men,matai buvo tik keli vakarai,kai grynai neuzteko pieno ir verke,tada vandens siek tiek atsigere,dar patampe papuka ir uzmigo,po to prisikuapia tie keli lasai,kuriu jai uztenka nakti,nu tiesiog tas papuku tampymas jau man nebepatinka,traukia traukia,o ten nieko nebera,bet vis tiek dar noriu maitinti keik iseina,tik va geriausia butu mums ivesti misinuka...

28. Sep 2010, 12:40

mums 10,5 men irgi dar maitinu.Neisisvaizduoju kaip reikt atpratinti

28. Sep 2010, 12:27

jo,manau gana,jei del to atsiranda nerimas,bedos ir sirdies skausmas! Nemanau,kad lengva ziureti i verkianti vaika,kai nori,bet negauna! Asaros rieda! Po truputi numazinti ir baigti. Visada norejau maitint kuo ilgiau,bet kai vaikas pradeda vaikscioti ir dar blogiau tampyti maike,nera gerai, nors manes niekada ir neplese,kitaip moka parodyti! 😀 Kai sakoma,MP reikalingas iki 6men,tai yra labai gerai,iki metu gerai,o po kaip ir gana! dar kazkur skaiciau,kad geriausia riba yra 10-11 menesiu! O tu kur maitina iki 2-3 metu,man sakyciau jau yra ziauru!

28. Sep 2010, 12:16

velyva vakariene padejo iki 9 men,po to kazkas atsitiko,todel ir galvoju,kad nebeuztenka kazko...o cia turejai omeny,kad nustoti maitinti?

28. Sep 2010, 12:12

Mes isbandem velyva vakariene,tada vaikutis sotus uzmiega ir miega sauniai! O su misiniais mums irgi beda,jei pamato balta buteliuka,meta per peti,bandziau pirktinio pieno duot,irgi balta! 😀) Tai geriam ciut baltinta kakava,ir valgom surelius,jogurtukus! O siaip patarciau nebesikankinti ir nekankinti vaikucio,jei viena syki yra pienuko,o kita syki baba,vaikas nesupranta kaip kas ir todel pyksta! Juk jau davete tiek kiek reikia! Svarbiausia jei neserga! Mums naktinius verksmus nuraminti padedavo dantuku tepaliukas,patepi ant tiutes ir ramiai uzmiega! daug visko isbandem,oi daug! 😀)

28. Sep 2010, 11:53

ne,turim grafika,bet jai nebeuztenka,pvz kas antra vakara nebeuztekdaavau peinuko,dabar lygtais uztenku vakarui,tik va,kad ji jau virs menesio atsibudineja naktimis 3 kartus ir reikia jai tik pienuko...tetis namie buna kas natra vakara,kita syki kas 3,todel su teciu mums neiseis issisukti,ir nezinau,ka daryti nes nuo 2 iki 9 men ji man neatsikeldavo naktimis nei akrto,o dabar nebezinau ,ka ir dayrti,arbatos negeria nakti,verkia,o misinuko irgi net neragauja,purtosi is tolo...esu pasimetus tiesa pasakius..tokiam atvejui nepasiruosiau ir dabar nebezinau...

28. Sep 2010, 11:42

Dzherda,pratink naktimis neduoti,tegul tetis uzkisa arbata,ar panesioja! as pasislepdavau po kaldra,kad nematytu,o jei nera mamos,nera ir papuko! Nakti nera ko valgyti,reikia miegoti! 😀) O del pienuko kiekio,tai juk jis susireguliuoja pagal vaiko poreiki,juk tokiam dickiui jau turi but iprastas grafikas! Ar duodat kada uzsimano?

28. Sep 2010, 11:38

Pieno visada turejau sociai,ir mazylis kai jam buvo kokia 11 menesiu,lyg jau ir nenorejo,bet tada dar nesuvokiau,kad reikia nutraukt,pati kisau! Taip datempem iki siol! 😀) Palaipsniui palikom tik vakarini ir rytini maitinima,tad pieniukas susireguliavo pagal poreiki! O dabar galima sakyt nieko ir nedarau,karta geriau metu tinkturos,bet atsisakiau,nes ziauriai bjaurus dalykas,jautiesi kaip girta,pamazinau skysciu kieki,siaip labai daug gerdavau skysciu,dar del to ir pieno netruko! Pirmas dienas krutine pasidare pilna,tempe,bet kenteti galima,tik duse siek tiek,kelis lasus nuspaudziau.O siandien jau atsileidineja,darosi minkstesne! Manau bus viskas ciki,tik aisku sirdele skauda,bet ta rysi kompensuojam daznais apsikabinimais,tik pasibuciuot negalim,nes uz tai tikisi atlygio! 😀) Tiesa,dar domejausi vaistu,kurie skirti nutraukt maitinima,bet ju kaina berods 180 lt,ir daugiau skirti toms,kurioms reikia staigaus nutraukimo,tarkim gimes negyvas kudikis ar panasiai!

28. Sep 2010, 11:18

turejau omeny,kad sugraudino jusu istorija,gaila tu pupuliuku mazuliuku...😀

28. Sep 2010, 10:41

verkiu ir as ...mums 10men ir naktim nebeuztenku pienuko...tai ka darysi?o kaip su pienu,jo nebera?

1 2