Į darželį, kai mama vaiko auginimo atostogose

16. Sep, 12:28

labuka, nezinau ar tokia tema yra ar ne, bet as norejau jusu paklausti, ar galima vesti vaika i darzeli kai esi motinystes atostogose, vaikui yra 1,8m, nes nuo rugsejo pradejo registruot vaikus, vest ju kodus i kompiuterius. ir vienuose darzeliuose negalima vest nes gali nuimt pinigus, o kituose apie tai nieko nezino. tad noreciau as issiaiskint. beje buvau sodroj, ir sake kad apie toki dalyka ner istatymo,ir jie atseit nieko nemato.gal jus vedet ir susiduret su siuo dalyku. labai aciu

17. Sep 2010, 20:01

del darzelio,jei atejo eile tai gali vest i darzeli,net jei nedirbi.

17. Sep 2010, 19:59

jei darbdavys sutinka,zinoma gali prasitesti atostogas iki vaikui sueis 3m.bet..neturesi pajamu.sodra nebemokes,is darbo negausi.nebent vyras gerai uzdirba.

17. Sep 2010, 19:15

tai taip, jei iseini i darba, tai tada tikrai nutruksta pinigeliai, bet ar galima vest vaika iki darzeli jei neini i darba, o tik vest nori vaika i darzeli, jam nera 2m.

16. Sep 2010, 20:21

gal kas zinot ar galimas toks variantas: jei vaikui sueina du metukai ,ir darzelyje nera vietu priima tik nuo triju metuku,ar as savo darbe galiu prasitesti dar metus motinystes atostogas bet jau is sodros nieko nebegaunu,gal kas zinot aie tai ar gali prasitesti,jei vaiko nepriima i darzeli.

16. Sep 2010, 20:17

sveikos o as taip esu girdejusi jei esi motynystes atostogose ir jei vaikui nesueju 2metukai ir iseini i darba,vaika i darzeli tada motynystes atostogos nutruksta pinigeliu is sodros negauni....

16. Sep 2010, 13:47

nu aisku, ryt viena pazistama dar paklaus ten sodroj tai bus aisku tada. dar serga biski, tai negaliu vest. ar duodat kokiu vitaminu kai vedat i darzelius, nes labai greit suserga

16. Sep 2010, 13:41

tik db is Sigitos pasiemiau, siauliai😃

16. Sep 2010, 13:34

mes tik kitais metais pratinsim, mano kruopai tik 10 men😉beje Ziviliuk, aciu uz mk logotipa😉

16. Sep 2010, 13:26

as ir maniau kad vaikas verks ar nenores eiti, bet pamaciau kad jam labai gerai su vaikais, tai sakiau pabandysiu, ness mes vieni namie, tai jam liudna labai. neturi ka daryt, o ten linksmiau. tik va neaisku ar galima ar negalima vest?

16. Sep 2010, 13:21

kiti kaip zinau, tai men anksciau veda vaikus pratint i darzele, kad priprastu. as kai nuvedziau tai iskart patiko ten, tik kad biski susirgom

16. Sep 2010, 13:18

zivile, tai tu nedirbi, tai ar esi tam dekrete, o gal birzoj ar cocialini gauni, ness ten sako kiti reikalai

16. Sep 2010, 13:16

as nezinau aiskiai, o aiskinuos nes neaisku. as uzrasiau vaika nuo sausio men, bet galima vest anksciau. jam patinka su vaikais but, tai galvojau anksciau vesiu

16. Sep 2010, 13:14

bet nesamone.Jei man atostogos iki lapkricio, o i darzeli nuo rugsejo renka grupe jei neklystu

16. Sep 2010, 13:12

anksciau tai sake buvo galima, o dar kaskas biski pasikeite, tad va neaisku

16. Sep 2010, 13:12

nu kad dar nuo rugsejo kaskas biski pasikeite. vienam darzeli sako negalima, nes jei vedi vaika turi eit i darba, jei ne tai pravaiksta jau skaitosi. arba jei vedi tai nuima pinigus, as rasiau kad busiu 3m. zivile, o tu vedi vaika, gal eini i darba, ar gauni pinigelius dar? ta prasme ar esi tose atostogose

16. Sep 2010, 12:53

Labukas 😀 Niu pirmą kartą girdžiu apie tokį bajerį 😃

16. Sep 2010, 12:28

labuka, nezinau ar tokia tema yra ar ne, bet as norejau jusu paklausti, ar galima vesti vaika i darzeli kai esi motinystes atostogose, vaikui yra 1,8m, nes nuo rugsejo pradejo registruot vaikus, vest ju kodus i kompiuterius. ir vienuose darzeliuose negalima vest nes gali nuimt pinigus, o kituose apie tai nieko nezino. tad noreciau as issiaiskint. beje buvau sodroj, ir sake kad apie toki dalyka ner istatymo,ir jie atseit nieko nemato.gal jus vedet ir susiduret su siuo dalyku. labai aciu