Ieškau auklės darbo Bendra tema

24. Apr, 07:26

Sveikutes mamytes ,gal kas zinote kam reiktu aules panevezyja?,pati auginu mergyte 4metuku bet jau eina i darzeli ,labai myliu vaikus,turiu patirties, saugojus 3 vaikucius per visa ta laika , ,ir aukles diploma ,esu sazininga ,draugiska ,tiktu ivairus varijantai ,3-4lt 1 val,sakbinkit, rasykit 863042557,

18. Mar 2016, 14:33

Sveiki,
ieškau auklės darbo Alytuje. Šiuo metu nei studentauju, nei dirbu, todėl vaikučius iki vasaros ar ir daugiau, galėčiau prižiūrėti tiek visą dieną,tiek valandų skaičiumi. Dirbant su vaikais patirties turiu. Mėgstu daug bendrauti, todėl su vaikučiu galėsime smagiai leisti laiką: skaitydami,piešdami,dainuodami,šokdami,sportuodami ir be abejo žaisdami.
****
Taip pat, priimu išankstinius užsakymus, norintiems pradžiuginti savo atžalėles ir linksmai atšvęsti jų gimtadienus su smagiu personažu. Užsakymus priimu ne tik Alytuje, bet ir užmiestyje.
Susidomėjusieji, gali kreiptis telefonu +37062957547. Maloniai lauksiu jūsų skambučių. : )

27. May 2015, 16:03

labai ieškome mielos ir kantrios nuo 40 iki 60 metų auklytės berniukui 11 mėn, yra ir sesutė 7 su puse metų, ji daugmaž savarankiška reiktų tik pakontroliuoti. būtų gerai vairuojančios, daugiau iki mūsų atvažiuoti, jei pati auklytė norės galės važiuoti su vaikučiais papramogauti😀
mes gyvename Kauno raj. Vijūkuose netoli Giraitės gyv. reiktu valandiniu grafiku, veliau gali but ir visai darbo dienai. tel.nr.868202361

09. Sep 2013, 10:47

Laba diena.
Esu 37 metų moteris auginanti 10 ir 14 metų dukreles,tad patirties jau turiu .
Esu punktuali,atsakinga,tvarkinga,sąžininga,dėmesinga,švelni,komunikabili,mokanti sudominti ,be žalingų įpročių,kalbanti taisyklinga lietuvių kalba,tačiau galėčiau dirbti ir rusakalbėje šeimoje.
Mielai prižiūrėčiau Jūsų vaikelį pirmoje dienos pusėje ( nuo 8 iki13-14val.),galėčiau atvykti ir keliom valandom,ir ne kiekvieną dieną.Domina KAROLINIŠKĖS,PILAITĖ ir apie PILAITĘ esančios gyvenvietės.Pati gyvenu 3km už Pilaitės.
Turiu automobilį.
Su vaikučiu smagiai leistume laiką skaitydami,piešdami,dainuodami,šokdami,sportuodami ir be abejo žaisdami.

Vaikutį prižiūrėčiau, bei rūpinčiausi juo,kaip savu.

P.S.esu malonios išvaizdos,tad vaikutis turėtų mane priimti 😀 .

PRAŠAU KREIPTIS TIK TVIRTAI APSISPRĘNDUSIUS DĖL AUKLĖS.

tel.865625201

01. Feb 2013, 17:22

Ieškau auklytės darbelio nuo vasario 03 d- galima tiek visą dieną,tiek valandų skaičiumi.Gyvenu Kaune-ieškau Dainavoje,Eiguliuose,6 forto rajone,Urmo bazės rajone,Muravoje,Klinikų rajone,Studentų miestelyje.13 metų patyrimo,atsakinga, sąžininga, be žalingų įpročių, nevairuojanti.43 metų.Gali būti vaikutis nuo 3 mėnesių.Ekstra atvejui- galiu likti ir naktį.Atlyginimas- sutarimu.Kol kas skambinti iki 18 val.867148970.

27. Jan 2013, 20:14

Sveikos mamytės,

Auginu namuose beveik 2-jų metukų dukrytę. Galiu prižiūrėti ir Jūsų mažylį. Kartu žaisime, mokysimės ir tobulėsime. 😀
Gyvename Vilniuje, Perkūnkiemio gatvėje.

13. Jan 2013, 20:31

Sveikos mamytes,

esu pati mama pusmetinukui, buvusi darzelio lopselio aukle vaikuciams nuo 4men iki 3m, turiu 7 metu patirties vaiku prieziura, baigusi aukstaji , nerukanti negerenti be zalingu iprociu ,kantri, dora, sąžininga, tvarkinga, nekonfliktiška, atsakingai žiūrinti į savo darbą ir mylinti vaikus.
Galiu priziureti ir jusu mazylius pas mane namuose nuo 6 ryto iki 18:00 val.su maitinimu. gyvenu senamiestyje. Priemu iki 4 vaikucius, liko 2 vietos.
Kreipkites telefonu 868785338

11. Jan 2013, 21:50

labuka, valanda nuo 3 iki 4 lt

11. Jan 2013, 12:59

Ieskau aukles darbo auginu 2 berniukus vienam 3m kitam 5men priimtume i draugija dar viena vaikiuka,gyvename kaune silainiuose.Galeciau ziureti bet kuriuo paros metu.Rasykit asmeniskai

18. Dec 2012, 12:28

Sveiki esu 26 m mergina is klaipedos ieskau aukles darbelio esu atsakinga , draugiska punktuali , lb myliu vaikucius lauksiu jusu laiskuciu numeriu 864847077 arba 1986.ilona@gmail.com

06. Dec 2012, 22:44

Galiu prižiūrėti vaikučius savo namuose,galima vaikučius palikti nuo 1 valandos iki jums reikiamo laiko,galima palikti ir tik nakčiai.Kaunas.Daugiau telefonu 863856525 ar skype raspov ,arba http://www.skelbimai.lt/aukles-darbo-5249778.html

23. Nov 2012, 18:38

labas mamytes,,mes irgi mielai priiimtume jusu mazyli i savo kompanija šypsena turiu 2m.2men mergyte mes draugiskos,jei reikia kur trumpam ar visai dienai kreipkites Kaunas.kalnieciai ,zemkalnio g. ainacka25@gmail.com

10. Aug 2012, 21:18

Tvarkinga, 38 metų moteris, galėtų prižiūrėti vaikus bei padėti namų ruošoje. Patirties šioje srityje turiu, prižiūrėjau vaikus nuo gimimo iki 12metų. Esu dirbusi šeimoje kur buvo 3 vaikai. Esu sąžininga, kantri, darbšti mylinti vaikus. Galiu vaikučius prižiūrėti ir savo namuose Telef.nr. +37067516751

25. Jun 2012, 19:39

Sveiki, ieskau aukles Trakuose, 2,5m. berniukui priziureti vakarais. Saziningos, atsakingos, mokancios bendrauti su vaikais. Gal kas galite pasiulyti...

25. Jun 2012, 19:29

Labas vakaras mamytes ieskau aukles Kaune, garliavoje . Gal galetumet rekomenduoti kokia aukle. Galeciau aukle pati atsivesti ir parvesti namo .

21. Jun 2012, 10:43

Laba vakara. Ieskom auklytes 2 metuku mergytei, pastoviai prieziurai. KLAIPEDA.vezys911@gmail.com

23. Apr 2012, 19:12

Laba diena,
Pašilaičių raj. Laisvės pr. 99A įsikūręs jaukus ir šiltas Namudinis Darželis. Patyrusi pedagogė kasdien veda ugdomuosius ir lavinamuosius užsiėmimus, moko vaikus gražaus elgesio, bendravimo, kantrybės, nes kiekvienas tėvelis ir mamytė nori turėti kultūringą, savimi pasitikintį ir kupiną gabumų vaikutį. Na ir žinoma išmoksime milijoną eilėraščių, perskaitysime šimtus pasakų ir įvairiausių istorijų, išmoksime puikiai skaičiuoti tėvelio pinigus ir gražiausiais žodžiais dėkosime mamytei. Tad mielai kviečiame visus norinčius patirti vaikystės džiaugsmą ir kartu pasiruošti tolesniam gyvenimo etapui. Tel.nr. 867570851 El.p. pasakunamai@gmail.com pasakunamai@facebook.com arba http://www.facebook.com/pasakunamai?sk=info

16. Apr 2012, 19:56

Sveikos, mamytės,

Gal reikalinga gera auklė? Galiu parekomenduoti. Mano Austėja jau eis į pirmą klasę, todėl, auklė Violeta lieka be darbo. Ji labai myli vaikus, sąžininga ir gera. Neturejau jokių priekaištų. Jei susidomėjot skambinkite jai tel. 863846350 Auklė gyvena Garliavoje, todel geriau darbą siūliti netoli namų.

26. Mar 2012, 11:10

Prižiūriu vaikučius (nuo 2 iki 6 metukų) nuosavame name, Pavilnyje (7 km. nuo miesto centro).
Buities sąlygos: dviejų aukštų namas su erdviu vidiniu kiemu, galinis gatvėje, atskiri kambariai miegui, žaidimams bei maitinimui.
Darbo laikas: nuo 8.00 iki 18.00 (pagal susitarimą - lankstus).
Maistas: naminis.
Kalba: lietuvių, rusų, anglų.
Esu 45 metų moteris, pagal išsilavinimą - pedagogė (anglų kalba).
Maloniai atsakysiu į visus Jus dominančius klausimus tel. 8611 23833.

24. Nov 2011, 16:11

Sveiki Reikalinga Auklyte Alytuje 8685 85766

13. Nov 2011, 14:33

sveiki.ieskau aukles kaune,eiguliuose 2 metu mergytei,susidomejusiems rasyti ievana.iewute@gmail.com

19. Oct 2011, 20:17

Sveiki, esu 44metų moteris galiu padeti tvarkyti namus, bei atlikti buitinius darbus arba reikalui esant savaitgali priziureti vaikucius. Violeta, 860450877.

27. Sep 2011, 15:16

Sveikos, mamytės. Ieškau auklės darbo Kaune. Esu 20 metų atsakinga ir rūpestinga student4, labai mylinti vaikučius. Sugebu bendrauti ir užimti įvairia veikla įvairaus amžiaus vaikučius. Yra tekę prižiūrėti giminaičių vaikučius, kurių amžius buvo nuo 5mėn iki 3 metukų. Esant poreikiui galiu prižiūrėti ir mokyklinukus, padėti jiems papildomai pasimokyti skaityti, rašyti ar kitų pradinukams reikalingų dalykų. Sutikčiau dirbti už 5Lt/val Jums reikiamu laiku. Galiu vaikučius prižiūrėti pirmadienį-ketvirtadieni po pietų, o penktadienį ir savaitgalio dienomis visą dieną, nes kitu laiku turiu lankyti paskaitas. Jei susidomėjote, prašau rašykite į šį paštą j.mickute91@gmail.com ir aš pasistengsiu Jums padėti.

22. Sep 2011, 12:43

telefono nr 860690856 vardas Vilhelma

22. Sep 2011, 12:41

sveiki rekomenduoju aukle kuri priziuri savo namuose gyvena kaune V.Kreves17(prie rimi) vaikus labai mylinti ir priziurinti auklyte jau yra uzauginusi 5vaikucius nuo skirtingo amziaus bet dazniausiai iki darzelio. vaikucius priziuri savo namuose nes jau taip yra ipratusi ir jiem ten uzsiemimo tikrai yra.(noretu nolatinio vaikucio).

16. Sep 2011, 18:28


Ieskau vaikiuko kuri galeciau priziureti savo namuose JONAVOJE Rimku mikrorajone
.Esu 24m. mama auginanti 4m berniuka,kuris lanko darzeli ir 1.3m mergyte su kuria bunam namuose.Mielai priimtume i savo seima dar viena mazyli kol teveliai dirba. Vaikucius labai myliu, esu atsakinga, su vaikais uzsiemu naudinga ir linksma veikla, neturiu zalingu iprociu, veikli ir energinga. Turiu patirties priziurint ir kitus 6men. ir 6m. vaikucius.
Del kainos ir darbo laiko susitarsim.

09. Jun 2011, 18:26

Ieskau aukles Mazeikiuose.

09. Jun 2011, 18:15

Ieškau auklės darbo Vilniuje.Esu Vilniaus Kolegijos 2 kurso studentė, studijuoju ikimokyklinį ugdymą. Esu draugiška, atsakinga, puikiai sutariu su vaikais. 863630266

25. May 2011, 10:49

labas mamytes...😀 galiu priziureti jusu vaikuti is Plunges kai neturite kartais kur palikti, ar neturite laiko jo isvesti i laukeli, na o jei labai reikia galeciau buti ir kiekviena diena susitarus...😀 labai myliu mazus vaikus, esu aukle dirbusi jau ne karta, pati uzauginau savo sesute nuo mazens, tad moku kaip reikia elgtis su vaikuciais... galiu buti su jusu mazyliu net pas save namuose... jeigu kam reikia pagalbos ir sudomino mano laiskutis, rasykite man el.pastu neringusinas@gmail.com , na o po to susisieksime asmeniskai...😀

24. Apr 2011, 19:44

jetau perdaug idejau skebymu nepykit bet nerandu kaip istrinti☹

24. Apr 2011, 19:26

Sveikutes mamytes ,gal kas zinote kam reiktu aules panevezyja?,pati auginu mergyte 4metuku bet jau eina i darzeli ,labai myliu vaikus,turiu patirties, saugojus 3 vaikucius per visa ta laika , ,ir aukles diploma ,esu sazininga ,draugiska ,tiktu ivairus varijantai ,3-4lt 1 val,sakbinkit, rasykit 863042557,