Isterikuoja, kai sodinu ant puoduko

17. Dec, 10:54

Sveikos mamytės, pradėjau sunerimti rimtai, nes mano mažoji beveik metukų, bandau sodinti ant puoduko, bet ne taip, kad nenorėtų sėstis, o tiesiog paniškai sureaguoja, išsitiesia, kad tik nepasodinčiau ir verkia, verkia, verkia... Prisipažinsiu, porą kart bandžiau jėga pasodinti, bet nepavyko!

Tad ir norėjau paklausti ar man reikėtų stipriai nerimauti dėl to, ar palaukti kol paaugs?

18. Dec 2013, 22:31

Ačiū už patarimus. 😉

18. Dec 2013, 14:28 Lukunia9

Bet jei taviškiui puikiai sekasi, tai stenkitės ir toliau, sako berniukus lengviau išmokinti 😀

Lukunia9 Lukunia9 18. Dec 2013, 13:26

Tai mum nera kur skubet taip tada? Nes as galvojau , kad ir taip per velai sodinu 😃

18. Dec 2013, 12:54

Taip, aš irgi manau, kad viskam savas laikas ir neina sakyti, kad mano daro jau nuo kelių mėn., o tavo nedaro dar kelių metų (vos ne suprask koks atsilikęs) 😃

18. Dec 2013, 12:46

Taip ,kaip ir anksciau minejau,kiekvienam vaikui skirtingai viskas ateina,na maniskiam aciu dievui nebuvo tokiu nelaimiu kad i kelnytes padarytu ,mazajam buvo atsitike taip viena karta per 2.5m bet ir tai kai uzsizaide labai.Anksciau ar veliau ismoks mazyliai ant puoduku daryt reikaliukus ,viskam savas laikas😃

18. Dec 2013, 12:16 Lukunia9

Tai kad vaikas pagal raidą puodukui paprastai subręsta ne anksčiau 1,5 m., pati daug apie tai domėjausi, nes buvo šokas, kai maniškė nesėdo niekaip 7 mėn. Medikai konsultavo ir sakė, jog iki metukų jei vaikas mokinamas, tai tiesiog "išprievartaujamas", vieniems puikiai pavyksta, o kitiems ne, nes vieni nesuvokdami daro, o kiti suvokia klaidingai. Na nežinau, man taip aiškino. Klausiau kodėl anksčiau vaikai išmokdavo daug greičiau, tai sakė, jog daug kas anksčiau buvo kitaip, bet nereiškia, jog gerai. O dar kas gerai vienam vaikui, tai nereiškia, kad tiks kitam. Sesės pana anksti sėdo ant puoduko, o privarydavo į kelnes iki mokyklos net ir iš niekur nieko, daktarai sakė neva nežino kodėl taip daro, kiti sakė, kad nesuvokia ką daro, jei labai užsiėmus ir taip kalbėjo apie 5 m. mergaitę. Ai kas čia žino kaip geriau 😀

18. Dec 2013, 09:30

Pripazinkim mamytes ,sauskelnes mus ispopino😃 ,mums patogu bet kada gali pakeisti sauskelnes ,o mazylis bet kada nusisiot ar rimciau gali padaryti ,nereikia mautis kelnyciu,sestis kartais ant saltoko puoduko,zaisdamas ,begiodamas,ar ropodamas gali reikaliukus pasidaryti😃.Kai mano vaikai du dabar jau paugliai maziukai buvo sauskelnes buvo naujiena,mum kaip ir prabanga,tad jas dedavom tik nakciai,ir dydesnei kelionei ,tad taip jau gavosi pradejo ant puoduko neturedami metuku,o mazyli gavosi palepinau ,kai birzeli suejo metukai ir susimasciau kad reiketu jau reikaliukus i puoduka papratint daryti ir kazkaip pakankamai gerai suregavo ir rudeni jau sedejom ant puoduko,o stai pries gerus metus jau ir ant klozeto,nes darzeli pamokina juos,dar turim puoduka,bet ji naudojam tik avarineis atvejais jai nakti uzsinores.Sekmes mergaites pasitinkant ir draugaujant su puodukais😉

Lukunia9 Lukunia9 18. Dec 2013, 06:45

8men mums

Lukunia9 Lukunia9 18. Dec 2013, 06:45

Oho , mamytes taip velai sodinat 😀 as galvojau mums pats laikas jau 😃 nes seip gerai pasedim, padarom viska 😀 mums men. Na gal biski paaugs ir maniskis lakstys nuo puoduko 😃

17. Dec 2013, 14:02

kiekvienam vaikuciui skirtingai ateina tas laikas kai ima sestis ant puoduko reikaliuku daryti ,kaip ir kitiem dalikeliam taip ir puodukui kiekvienam vaikuciui viskas skirtingai,nereikia sielotis😉 ,as auginu tris vaikus,du jau paugliai,kai jie augo tai sauskelnes buvo naujiena,pati pradzia,prabanga tad neturedami ne metuku jau darydavo i puoduka ,o va pagrandukas pradejo tik 1.5m ir kazkaip gerai suregavo,nebijojo,nepyko,kartais net sunku budavo ji nuo jo isprasyti ,turejome paprasta mini klozetuka😃 .Tad ateis ir tavo atzaleliai laikas kai jau nores daryti i puoduka.Kartas nuo karto galima vis pabandyti pasodinti ant puoduko ,bet ne daznai ,kad nepradetu bijoti.Sekmes😉

17. Dec 2013, 12:53

Maniskiui ir beveik metai, tai pries gera menesi, kai bandziau sodint, reke klyke, kaip nezinau ka jam daryciau, patraukiau ta puoduka i sona, dabar pries kelias dienas pastaciau kambari, pazaide jis su juo, pasodinu, sedi, padaro, bet ne del to, kad supranta, kad reikia daryt, o kad noras yra, kaip sakant gaudau, bet dar rimtai tuo neuzsiemam, nes matau, kad nesupranta, 😀

17. Dec 2013, 12:13

Lauk iki 1,5 m. tai tikrai. Maniškė nuo 7 mėn. mato puoduką, nešiojasi jį, kartais atsisėda jau, bet ne reikalui.

17. Dec 2013, 12:05

Vat vat, aš apie tai ir pagalvojau, gal palaukti kol paaugs, kad jau sąmoningai suprastu, ko aš jos prašau..

17. Dec 2013, 12:03

Pagal vaiko raidą vaikas pradeda suvokti kas yra puodukas tik nuo 1,5-2 m. Pati tai išbandžiau ir pasiteisino - mergaitė nežino ko noriu iš jos, lekia nuo puoduko kaip pamišus, "gaudom" visus momentus kada lyg ir turėtų daryti, tai dar baisiau. Palaukit. Aš esu už sąmoningą vaiko sodinimą ant puoduko, nepritariu nuo gimimo.

17. Dec 2013, 12:01

Gal per anksti pabandet? ir dar jega... kiti ir 2 metu nedaro dar i puoduka...

17. Dec 2013, 12:00

Manau dauguma vaikuciu bijo puoduko 😀

Lukunia9 Lukunia9 17. Dec 2013, 11:51

Nes pazystamai taip buvo.tiesiog pirma kart isgazdino , o po to bijojo. As tj pasildziau pries spdindama ir kazkaip nrmlj po kol kas😀

17. Dec 2013, 11:37

Hm, na dėl šito nepagalvojau.. Gal... bet ji labai jo bijo, net bėga nuo jo.. :/

Lukunia9 Lukunia9 17. Dec 2013, 11:19

Gal pirma kart ant salto pasodinai? Buna issigasta po to bijo sesti

17. Dec 2013, 11:09

Lauk ir viskas.manasis irgi isterikavo.atejo laikas ir pats atsysedo