Išvykimas į užsienį

04. Apr, 05:02

Laba diena, toks klausimas, ketiname vykti poilsiaut į Krymą per Baltarusiją, vaikas turi mano pavardę, esu prisiteisus alimentus iš buvusio draugo, ar reikalingas tėvo sutikimas norint keliaut su vaiku.

14. Aug 2015, 14:10

UAB "T.V.K. Verdiktas" suteiks pirmą teisinę konsultaciją nemokamai.

UAB "T.V.K. Verdiktas" teikia teisinę pagalbą tiek atvykus į įmonės buveinę, tiek internetu ir telefonu. Įmonės teisininkai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais, rengia seminarus teisės temomis bei rašo teisės tema straipsnius į vietinius dienraščius.
Įmonės paslaugų kainos yra tikrai mažos, palyginus su kitomis įmonėmis.Kai kurios už tas pačias paslaugas ima ir dvigubai didesnes sumas.

Įmonės kontaktai:

e-svetainė: www.verdiktas.lt, tel: +370 315 27502,

Turėdami teisinių klausimų galite kreiptis tiesiai į teisininkus: el.p.: teisininkas@verdiktas.lt arba mob.tel.: +370 646 92275

Atsakymo sulauksite kelių valandų bėgyje o esant poreikiui galėsite susitarti dėl teisinių paslaugų teikimo.

04. Apr 2013, 19:47

taip, jis registruotas su manim

04. Apr 2013, 19:44

labas,sutikimo nereikia tevo,nes jei vaikas registruotas su mama,tevo sutiko nereikia

04. Apr 2013, 17:02

Laba diena, toks klausimas, ketiname vykti poilsiaut į Krymą per Baltarusiją, vaikas turi mano pavardę, esu prisiteisus alimentus iš buvusio draugo, ar reikalingas tėvo sutikimas norint keliaut su vaiku.